0

Ależ ten klub (United) upadł, strach pomyśleć, że z Bartkiem byśmy mogli być na ich miejscu za jakiś czas

1

@szymon6847 chętnie, jak zaczną uczyć czegokolwiek. @Roni/VEB CDV w Poznaniu

0

@Herato wydaje mi się, że Florek wiedział co robi. Gdyby został, byłoby jak u nas. Ani z nim, bo zespół pod niego i on misi być gwiazda, ani bez niego bo nie ma kim zastąpić.

2

studiuje zaocznie w Poznaniu. Coraz bardziej zaczynam żałować wyboru, nie wiem czy uczelni, czy ogólnie studiów. Bo tutaj wykładowcy profesorzy i inni wielcy doktorzy to jeden wielki beton.
Jakieś nudne polityczne żarty, ciągłe narzucanie poglądów innym. Ale jak ktoś inny się odezwie to albo go zjadą albo pieprzą o apolityczności uczelni. I tak tydzień w tydzień, rzygać się chce

0

@Brashearr tylko że w tym meczu graliśmy w taki sposób, że remis nam się nie należy

1

A może my lepiej nie szukajmy kolejnych gwiazd do ataku, a znajdźmy kogos na już za Albe bo tam się sraka robi niemiłosierna

1

Jeśli się skończy remisem, to powinnismy być szczęśliwi, że tego meczu w dupe nie dostaliśmy.

24

Dembele jakby wraz z przyjściem Xaviego mózg wszczepili

0

Ale mnie wkurzają te fujarki z trybun

1

Przecież kurwa wcześniej nakładka mu gościu wjechał na środku

0

Nie tak to miało wyglądać, kiepska gra i jeszcze Pique :/

0

Nie No XD wyłączam dźwięk, niemieckiego nie idzie słuchać, a co dopiero będzie jak komentatorzy wjadą

0

@esem91 można prosić ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

Płacisz za nc+, Polsat premium, eleven i tak dalej, żeby oglądać mecze to jeszcze jakieś viaplay wyskoczy z dupy

0

Real wczoraj kolejny raz udowodnił że nie musza być najlepsi by wygrywać.
Wystarczy benzema, kupa farta i dwóch bramkarzy w składzie.

10

Nic nowego, Real zdobywa bramki fartem albo przez wylew bramkarzy. Pod swoją bramka kupa farta, norma

0

Tak jak jeszcze niedawno uważałem, że im szybciej Dembele odejdzie tym lepiej, tak teraz, pod wodza Xaviego jestem za tym aby został, oczywiście przy rozsądnych warunkach.
Araujo to mus, nie ma innej opcji. Oby negocjacje się udały.
Natomiast pytanie, gdybyście mieli porównać potencjał Gaviego to do którego piłkarzy z dawnej La Masii?

0

@arasz1819 @Bykunn @Kidd, według mnie potępianie zła, czy nazywanie jego po imieniu wręcz powinno być w interesie papieża.
Przede wszystkim z religijnych względów. Jako głowa Kościoła dla wielu ludzi jest autorytetem i wyznacznikiem wiary. Jego słowa mogą mieć duży wpływ. Wystarczy spojrzeć na Jana Pawła II. Co by nie mówić, natchnął ludzi jeszcze bardziej do walki z komunizmem. Z włoska mafia tez nieraz rozmawiał i nie bal się powiedzieć swojego zdania.
Nie nazywać Rosjan i Putina przed wojna jest zrozumiałe. Nikt nie chciał by Rosja najechała na Ukrainę, każdy po prostu się łudził, że dzisiejsza Rosja to inny naród, inni rządzący niż kilkadziesiąt lat temu. Ale teraz, po tym jak najechali suwerenne państwo, mordują dorosłych i dzieci, nie ma miejsca na żadne półsłówka. Nazywajmy stan rzeczy takim jakim jest.
Putin jest morderca, a Rosja taka jaka była taka jest. Dzicz i prymitywizm.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

34

II Wojna Światowa - ludzie przez długi czas nie wierzyli we wstrząsające historie o niemieckich obozach koncentracyjnych

O prześladowaniach na Wołyniu tez większość tamtejszych nie wierzyło dopóki banderowcy nie przyszli do ich wiosek.

2022 - ludzie uważają że trupy są podstawione i w ogóle ta wojna to fejk.


Nic się nie zmieniło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Alternatywna rzeczywistość - w klubie dalej został Bartomeu.
- Dembele za pojedyncze przebłyski i liczne kontuzje dostaje kolejny bajoński kontrakt bo tak zażądał szef Sissoko.
- Trenerem jest kolejny średniak pokroju Koemana czy Sentien.
- Perspektywiczni gracze zostają sprzedani za jakieś grosze, a zamiast nich dostajemy legendy typu Braithwaite czy Luuk czy inne wynalazki.
-Gwiazdy aka Coutinho Dembele za rekordowe sumy
- Dług jak nie powiem co
- klub pokroju niedawnego milanu na dobrych kilka lat.
Jestem ogromnie wdzięczny za Laporte, Mateu i oczywiście Xaviego. Bałem się, że na taką Barce przyjdzie nam poczekać nie kilka miesięcy a lat. Super, by tak dalej

5

Ok. Załóżmy, że :
- 10% informacji z wojny niech będzie sprawką propagandy Ukrainy w celu obrzucenia błotem rusków, zmotywowania obywateli itd.
-30/40% jest zwykłymi fekami, zdjęciami z przeszłości, zmanipulowanymi, udostępnionymi z niewiedzy itd. itd.

Niech z Ukrainy prawdą będzie 60,50, a może i nawet 40% tego co jest przekazywane. Nawet te 40% wystarczy, że u ruskich nic się nie zmieniło. Jak robili to u nas, tak robią i tam. Tak jak załatwiali to w Katyniu, tak samo załatwiają to teraz.
A sądzę, że na długo po wojnie, niejedno okrucieństwo, które miało miejsce na Ukrainie wyjdzie na jaw.

0

Top wyszukiwania polski twitter - Korwin. Wszystko jasne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AmigoBlancos niech się dzieję co chce, byle real oklep dostał.

0

@masq myślę, że to jak ogarnął i sprawił, że zespół gra jak gra w porównaniu do meczów za ostatnich trenerów (Sentien, Rudy i Valverde) jest już dużym osiągnięciem. Plus wyniki pokazują, że najprawdopodobniej jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Sprawa mistrzostwa? Ewentualna wygrana przez Barce świadczyła by nie tyle o Nas, co o frajerstwie prześcieradeł. Na co zresztą liczę.

0

@July_6_BcN jakiś sposób masz na to? :D bo to aż funkcjonowanie i wydajność strasznie utrudnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?