Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór. Wracam po 48 godzinnym banie. Było to po meczu realu, gdy trochę naprzeklinałem na ich klub, jak i na obecnych kibiców realu na La rambli.
Jednak, uważam, że wyszło mi to na dobre, gdyż po meczu Barcy, sytuacji na Camp Nou dostałbym go na dłużej.
A tak, dzięki temu mogę życzyć Wam wszystkim teraz, zdrowych o spokojnych Świąt !
3
Simeone to im niezła wodę z mózgu robi. Nie pierwszy raz w ważnym momencie dostają czerwona, a zamiast spieszyć się bo czas leci, gościu ciągnie kogoś za szmaty, awantury robią, trener zachowuje się jak prostak. Żenada. Co się dziwić jak tez z madrytu są
1
Największe prostaki w futbolu to angole i pajace z madrytu
2
Czy dobrym sposobem na kradniecie czasu nie byłoby jego zatrzymywanie przy każdej przerwie ?
0
Jak city grało w pierwszej połowie bo nie miałem okazji oglądać ?
0
Człowiek wyjedzie z madrytu, ale madryt z człowieka nie.
0
Atletico póki co zasługuje na bramkę, ale chyba jednak wolałbym żeby to City się wzięło na real w półfinale
0
Grealish’a nawet nie ma dziś na boisku, w pierwszym jakieś ogony. To niezły najdroższy angielski piłkarz XD
0
Nie zdziwiłoby mnie, gdyby city do półfinału przystępował z kontuzjami i w ten sposób real prześlizgnąłby się do finału
1
@MeMyselfAndI masz chyba bardziej przykre życie skoro musisz siedzieć na polskiej stronie Barcy gościu XD
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz u mnie psy na dworze śpią a nie ze mną
4
Jeszcze jedno przed pójściem spać, na ich miejscu to byłoby mi wstyd się odzywać gdziekolwiek po kolejnym awansie w tak niesmacznym stylu. Ale skoro na casemiro patrzeć mogą, to i pewnie taka gra im się podoba
11
Do 80 minuty nie widziałem tu ani jednego postu od tych wypierdów z madrytu, a teraz z nory wyszło to bo się poszczęściło i co to nie oni
2
Jeśli jest coś co może mi obrzydzić futbol, to są to szejkowie, którzy kupują ten sport i real który jest jakaś kpiną
1
@GeneralXavi coś Ty, tam większość wierzy, że roznieśli Chelsea i Psg
7
Czemu Real ma tyle LM a nie La liga w ostatnich latach ? Bo przez cały sezon nie da się ich tak ciągnąć za szmaty jak gowno grają jak w kilku meczach Lm sezon za sezonem
3
Żona się pyta czy mam dwubiegunowke bo raz klnę, raz się cieszę. A ja po prostu oglądam mecz realu
1
Ahhh a gdyby tak na początku sezonu przewidzieć że Villareal będzie w półfinale i to obstawić ;)
0
Wydaje mi się, że w dogrywce najważniejsze jest atakować, bramka to przeważnie kwestia czasu przy takim zmęczeniu
0
Czy Villareal był kiedyś tak daleko w LM?
Ależ ładny zespół zrobił sobie Unai, gratulacje dla Żółtej Łodzi !
0
@Kondziubarca @robsesh a to sorka, dzięki za poprawkę :) tak czy siak, z ich fartem to i może City nie wystarczy ;)
12
Z Psg fartem przechodzą, z Chelsea może być podobnie, półfinał z fartem jakoś wygrają i cyk, potężny real znów w finale. Ten klub za szmaty zawsze będzie ciągnięty do przodu w tych rozgrywkach
2
Klasyka gatunku XD
4
Co ten szympans pizga w ta trawę ?
0
@KmN za te spełnione marzenie to ci chyba aż tort wyślę :D najlepszego stary !
0
Biedny Werner chciał kopnąć na aut i przypadkiem s bramkę strzelił XD
A tak serio to cudownie się ten mecz układa
3
Chyba teściowa mi łatwiej ścierpieć niż mordę Casemiro ;)
0
Kibice realu są na tym samym meczu co ogląda reszta bo przegrywają a chyba orgazmu tam zaraz dostaną XD
0
Jakiś żart XD czy ten klubik przestanie mieć farta na każdym kroku ?