1

Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór. Wracam po 48 godzinnym banie. Było to po meczu realu, gdy trochę naprzeklinałem na ich klub, jak i na obecnych kibiców realu na La rambli.
Jednak, uważam, że wyszło mi to na dobre, gdyż po meczu Barcy, sytuacji na Camp Nou dostałbym go na dłużej.
A tak, dzięki temu mogę życzyć Wam wszystkim teraz, zdrowych o spokojnych Świąt !

3

Simeone to im niezła wodę z mózgu robi. Nie pierwszy raz w ważnym momencie dostają czerwona, a zamiast spieszyć się bo czas leci, gościu ciągnie kogoś za szmaty, awantury robią, trener zachowuje się jak prostak. Żenada. Co się dziwić jak tez z madrytu są

1

Największe prostaki w futbolu to angole i pajace z madrytu

2

Czy dobrym sposobem na kradniecie czasu nie byłoby jego zatrzymywanie przy każdej przerwie ?

0

Jak city grało w pierwszej połowie bo nie miałem okazji oglądać ?

0

Człowiek wyjedzie z madrytu, ale madryt z człowieka nie.

0

Atletico póki co zasługuje na bramkę, ale chyba jednak wolałbym żeby to City się wzięło na real w półfinale

0

Grealish’a nawet nie ma dziś na boisku, w pierwszym jakieś ogony. To niezły najdroższy angielski piłkarz XD

0

Nie zdziwiłoby mnie, gdyby city do półfinału przystępował z kontuzjami i w ten sposób real prześlizgnąłby się do finału

1

@MeMyselfAndI masz chyba bardziej przykre życie skoro musisz siedzieć na polskiej stronie Barcy gościu XD

0

Komentarz usunięty

0

@gumaz u mnie psy na dworze śpią a nie ze mną

4

Jeszcze jedno przed pójściem spać, na ich miejscu to byłoby mi wstyd się odzywać gdziekolwiek po kolejnym awansie w tak niesmacznym stylu. Ale skoro na casemiro patrzeć mogą, to i pewnie taka gra im się podoba

11

Do 80 minuty nie widziałem tu ani jednego postu od tych wypierdów z madrytu, a teraz z nory wyszło to bo się poszczęściło i co to nie oni

2

Jeśli jest coś co może mi obrzydzić futbol, to są to szejkowie, którzy kupują ten sport i real który jest jakaś kpiną

1

@GeneralXavi coś Ty, tam większość wierzy, że roznieśli Chelsea i Psg

7

Czemu Real ma tyle LM a nie La liga w ostatnich latach ? Bo przez cały sezon nie da się ich tak ciągnąć za szmaty jak gowno grają jak w kilku meczach Lm sezon za sezonem

3

Żona się pyta czy mam dwubiegunowke bo raz klnę, raz się cieszę. A ja po prostu oglądam mecz realu

1

Ahhh a gdyby tak na początku sezonu przewidzieć że Villareal będzie w półfinale i to obstawić ;)

0

Wydaje mi się, że w dogrywce najważniejsze jest atakować, bramka to przeważnie kwestia czasu przy takim zmęczeniu

0

Czy Villareal był kiedyś tak daleko w LM?
Ależ ładny zespół zrobił sobie Unai, gratulacje dla Żółtej Łodzi !

0

@Kondziubarca @robsesh a to sorka, dzięki za poprawkę :) tak czy siak, z ich fartem to i może City nie wystarczy ;)

12

Z Psg fartem przechodzą, z Chelsea może być podobnie, półfinał z fartem jakoś wygrają i cyk, potężny real znów w finale. Ten klub za szmaty zawsze będzie ciągnięty do przodu w tych rozgrywkach

2

Klasyka gatunku XD

4

Co ten szympans pizga w ta trawę ?

0

@KmN za te spełnione marzenie to ci chyba aż tort wyślę :D najlepszego stary !

0

Biedny Werner chciał kopnąć na aut i przypadkiem s bramkę strzelił XD
A tak serio to cudownie się ten mecz układa

3

Chyba teściowa mi łatwiej ścierpieć niż mordę Casemiro ;)

0

Kibice realu są na tym samym meczu co ogląda reszta bo przegrywają a chyba orgazmu tam zaraz dostaną XD

0

Jakiś żart XD czy ten klubik przestanie mieć farta na każdym kroku ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?