0

@Bagsik88 za kilka lat mie będziesz patrzył ile minut itd. Będziesz widział jako kibic rok za rokiem w statystykach z gradem bramek a tu nagle pobyt w PSG i 9 goli. Jak na najlepszego na świecie trochę słabo dla mnie.
@macio_944 gdzie ja go szkaluje ? Stwierdziłem że jego pobyt może się okazać mizernym

2

Żona Dembusia mu chyba Playstation wypieprzyła przez okno podczas kłótni i stad taka zmiana ;)

0

Messi GOAT ale podejrzewam że jego pobyt w PSG będzie mizernym okresem w karierze

5

Naszym najlepszym piłkarzem jest gościu który 4 sezony bujał się po szpitalach i kończy mu się kontrakt za 2 miesiące

1

To jacy dziś jesteśmy niedokładni dziś jest złe, a błędy w obronie to jakiś kryminał.
Dembele przy obecnym składzie i finansach na transfery powinien zdecydowanie zostać

0

Czy karetka jest klubowa czy działa to na zasadzie że jest ona zapewniona przez miasto/władze/szpital?

12

@Kitek1640 pamiętaj. Honor zabrać sobie możesz tylko Ty sam. To że inni ci go będą odbierać nic nie znaczy. Szacun za umiejetność obrony swoich wartości i zdania.

1

La Liga z każdym swoim chorym przepisem coraz bardziej zostaje w tyle za liga Angielska, niedługo pewnie i za innymi.
Szacun dla Fiorentino, że w takiej lidze z takimi władzami potrafi utrzymać zespół sportowo i finansowo.

0

Pan Tebas to niezła ruinę zrobił w La Lidze, jak Bartomeu u nas.

5

zabawne jest jak cienka granica jest pomiędzy rzetelnym źródłem a fejkiem : - Niedawno Messi miał zostać, Haaland w lato i wraca Neymar.
- dziś możemy wydać 1/4 tego co zarobimy i zaoszczędzimy w lato.

Dziennikarze za puszczanie fejkow bez pokrycia powinni być karani, a nie nagradzanie za dawanie clickbaitow

0

Od samego początku interesowania się piłką, Liga Mistrzów to było przede wszystkim, czekanie na pojedyncze hity w grupach i na coraz to ciekawsze spotkania w fazie pucharowej :D nie mam zdania na temat samej formy jako ligi bo jestem zbyt przywiązany do grup, drabinek itd :D

0

Real darmowymi transferami na które wyda więcej niż nasz budżet na następne okienko może nam odjechać na kilka lat. Obym się mylił

5

Borussia naprawdę umie w transfery, sprowadzać perspektywicznych piłkarzy i potem ich sprzedawać. Szkoda tylko, że tak szybko sprzedają swoich najlepszych piłkarzy bo mogli by trochę Bayernowi krwi napsuć

0

Real obecnie to trochę taka Barca z ostatniej wygranej LM. Sygnały że trzeba drużynę przebudować ale udany sezon dał poczucie że jest cacy. My przez to przegapiliśmy moment na spokojna i ciągła przebudowę i obudziliśmy się z ręka w nocniku. Niech i u nich yak będzie żeby nam nie odjechali ;)

0

@AmigoBlancos moje Liverpool. Real wygrywał w dwumeczach. Ciężko im było wygrać pojedynczy mecz z lepsza drużyna. Wydaje mi się, że będzie im trudniej, tu nie będzie możliwego powrotu w drugim meczu. Do tego myśle, że Klopp i Livee prezentują dobry mental by się nie osrac i chyba obecnie zdecydowanie lepsi od Realu.

0

@kamilop byle obronę wzmocnić, Alba musi mieć kogoś kto go odciąży, lub wręcz zastąpi. Alba to na obecna chwile z tym wiekiem powinien być wartościowym zmiennikiem. Dobrego obrońcę do pary z Araujo. Prawa obrona tez potrzebuje wzmocnień i wtedy zacznie to jakoś wyglądać imo

10

Pare dni temu pisałem o tym że gram w piłkę. Sam @OsamaDembele mi odpisał. No i mam. Naderwane więzadła krzyżowe. Sport to zdrowie mówili

0

40 baniek za Griezzmana wpadnie nam w tym roku czy na koniec przyszłego sezonu?

0

@Pogba czemu? Na moje dobry napastnik do nas jak na gwałt

0

Szkoda, że jesteśmy w takiej dupie, że nie było nas stać nawet powalczyć o Haalanda :(

5

Jakoś strasznie nie trawie Grealisha. A zaraz po nim Puchacza. Nic gościu nie gra, w Turcji się podnieca jakby miał jakiś udział w mistrzostwie, na Instagram co chwile jakaś pozerka. Strasznie drażniący typ.

0

@Worny W City jeśli się nie mylę raczej mało grał

7

Wszyscy zadowoleni naszym kosztem jak zawsze.
Dla Rosjan to nic innego jak pożywka na swoją propagandę, Ukraińcy szczęśliwi, że udaje nam się w ich konflikt wciągać, a Stany to już totalnie, że rękami innych skłócą wszystkich z ruskimi i ich osłabią. Spoko ale nas akurat na kłótnie z Rosjanami zwyczajnie nie stać i nie możemy sobie pozwolić. Powinniśmy być uzupełnieniem w sankcjach i pomocy a nie wychodzić przed szereg i na końcu zgarnąć za wszystkich.

0

@tbas Ferran, Auba (nie twierdze, że źle że są)

0

Lewy (33), Azpilicueta (32), Alonso (31) piłkarze, którzy na obecną chwilę mogą dać nam wartość dodatnią w zespole, ale trochę u nas się robi zbieranina starszych albo niechcianych piłkarzy. Rozumiem, że finanse ale..

0

@tbas Dzięki :D

0

@tbas a czemu ? Z tego co czytałem/widziałem to właśnie głównie była mowa o tym, że spowodowane jest to płaceniem Rosjanom za gaz w Rublach

4

Sankcje, słowa oburzenia, konwoje humanitarne a tu cyk, Rubel z najwyższym kursem od 2020 bo Europa posłusznie płaci w Rublach za gaz. Śmiechu warte

0

Takie gdybanie. Sandro Tonali u nas na ŚPD ? Dla mnie było by super

0

@tbas taka podróbka Mourinho trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?