Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedynym który dziś zasłużył na puchar dziś to Courtuis
1
@kondzik47 za co docenić ty ich chcesz ? Poza Courtuis to gowno mieli do powiedzenia. Oddali jeden strzał a Ty o docenieniu gadasz. Czego ?XD
10
Zwycięzca LM który był chujowy w każdym meczu i oddał jeden strzał w finale XD ale kurwa mental rzeczywiście. Nie chce mi się kompletnie meczów oglądać
1
Ten sezon mnie tak zniechęcił do piłki że aż się cieszę że to już jego koniec
1
@macio_944 tym bardziej gdy w ten sposób dochodzisz do finału LM
0
Mnie to już nawet nie dziwi XD
0
@HansFCB prod przyszłego roku na ViaPlay
7
Za Kylianem nie do końca przepadam.
Ale wypowiedzi takiego np Rio Ferdinanda, kibiców realów że okrył się hańba i to dla niego wstyd mnie śmieszy.
Wstydem, jeśli okażą się prawda informacje o kontrakcie, powinno być dla ludzi z UEFA i PSG, którzy do czegoś takiego dopuścili.
A Kylian jest shańbiony, bo odmówił wielkiemu realowi?
Idiotyzm, może iść, nie musi. Chciał iść wtedy, potem stwierdził, że woli zostać, a przez cały czas mówił, że decyzji nie ma.
Wstyd bo wybrał lepsza ofertę? Gość ma to szczęście, że może wybierać w milionowych ofertach, i wybrał tak, jak pewnie 99.9% z nas, czyli po prostu lepsza, z większymi zarobkami.
0
@Cule1234 tylko, że roboty tutaj nie robi to, że mamy jakby wiarygodność spłacania tego długu ? Chodzi mi o fakt, że Barcelona z obecnym zarządem itd jest w stanie powoli, ale spłacać długi i czy czasem to nie wystarczy reszcie. Każdy wie, że żeby ten dług dostać z powrotem Barcelona musi wyjść z dołka i zarabiać - czyli wrócić na odpowiednie tory sportowe
8
Nasser Al-Khelaifi - symbol upadku jakichkolwiek wartości w piłce nożnej. Ale mnie ten facet i podobni do niego z Fify i UEFA obrzydzają
0
@PatrykBarca to prawda, dlatego uważam, że trafnie pokazuje to sytuacje całego zespołu, który składa się na statystyki napastników
9
W tym sezonie najlepszym strzelcem Barcelony w LL został Depay - 12 goli
W sezonie 15/16 Luis Suarez w ostatnich 5 kolejkach La Liga zapakował 14 goli.
To pokazuje idealnie jaki zjazd zaliczyliśmy pod każdym względem
6
Pini Zahavi ładnie wyjaśnia tych gburów z Bayernu
2
@AmigoBlancos ja pie****e, te Via play to najgorsze co może przejąć kolejne ligi
0
@Worny o to jak oni dziś grają, a jak my ten sezon na przykład
0
@Encore Takiego Cou to bym chciał wiecznie u nas oglądać. Jak jest w formie to naprawdę kozak, szkoda, że u nas nie wyszło
1
Guardiola po dzisiejszym meczu to chyba z kwiatami do Toure poleci
0
My to się chyba z niedawnym Milanem miejscami zamieniliśmy
2
Oficjalnie : mama Mbappe nowym trenerem PSG, wuja ma zostać przedstawiony jako trener juniorów w przyszłym tygodniu
3
@macio_944 oby na wagę przewalenia mistrzostwa
7
Zaczyna się jak co roku. Gość popełnił błąd odchodząc do Barcelony, jego gra to jakieś dno, gdy przychodzi się mierzyć z silniejszymi, pokazał to w LM w tym sezonie. Było fajnie, ale jego czas już dawno minął i nie jest tu potrzebny
1
@FCBparasiempre różnica bramek na korzyść City, wiec oni
17
A pomyśleć, że jeszcze w styczniu Liverpool miał 14 punktów do City.
Jeśli City przegra ten tytuł to powiedzenie, że są frajerami roku, to jak nic nie powiedzieć
1
Naprawdę zacna ostatnia kolejka premier league.
Fajnie jakby coś Live wcisnęło i wyrwało City majstra
6
@bartekvisca wcale bym się nie zdziwił, gdyby właśnie w ten sposób to wygrali XD
3
To jest dobre co się tutaj i na notatniku w wykonaniu hala kibiców dzieje :D
Przez cały rok, wszyscy z nich byli przekonani, że Mbappe do nich dołączy, że będzie najlepszy w ich klubie, że to klub marzeń, realowi się nie odmawia itd.
Dziś nagle, już żaden z nich go nie potrzebuje, Mbappe w sumie nie taki kozak, po co im on i tak dalej. A na deser wjechał Benzema, który dodał zdjęcie Tupaca ze swoim przyjacielem przez którego został zamordowany.
Tam naprawdę panuje, albo jakaś mania wyższości, albo kompleksy bo to aż śmieszne co oni tam czasem odwalają XD
0
@PRINSU i po 3 latach będziesz miał tak zepsutego gostka co skończy czasem jak Hazard czy Bale, No easy
0
@macio_944 nie powiedziałbym to że w tym sezonie często przeszli dlatego, że im się udało, a nie dlatego że ogólnie było lepiej. Takie coś pozwala zwyciężać ale nieregularnie, a najsilniejszej paki obecnie nie maja, tym bardziej, że jest tez trochę takich którzy będą już niedługo kończyć karierę. A Kylian może być najlepszym na swojej pozycji niedługo wiec wydaje mi się że jak najbardziej, Real go potrzebuje
1
@BarcaInfo wydaje mi się, że on dobrze wie, że da radę naciągnąć Szejka na potężne pieniądze. A, że jest młody, jednym z najlepszych, real mu nie ucieknie, a poza pieniędzmi jak jeszcze coś z klubem zdobędzie to dopiero będzie wygranym w tej sytuacji
0
Kurna jak już Fabrizio Romano mówi że zostaje to zaczynam w to wierzyć