1

@Jakchcesz @Suzu a to rozumiem, byłem w błędzie

1

Jeśli robimy transfery za grube miliony, a jednocześnie zawodnikowi, który ma ważny kontrakt mówimy, że koniecznie musi obniżyć pensje by zostać, to trochę słabo i lekki brak szacunku ze strony klubu

0

Mam pytanie, obecnie sprzedajemy prawa, udziały bo potrzebujemy gotówki. Pieniądze wydany na transfery, rejestracje, pensje itd. W pewnym momencie je wydamy, duże zyski stracimy bo sprzedaliśmy do nich prawa, i co dalej? Nie będzie po prostu tak, że za sezon, dwa lub trzy znów finansowo będziemy w tyle bo inne kluby będą zasilane pieniędzmi z praw telewizyjnych, podczas, gdy my ich nie będziemy mieć? Laporta mówił może kaki jest plan, lub w jaki sposób można uniknąć tego?

0

Odkładając na bok sympatie, nie jestem przekonany do transferu za 50 baniek, za 33 latka. Imo, lepiej by to wyłożyć na jakiegoś młodego, perspektywicznego gracza, jak zrobił to Real choćby z Camavinga

2

Barcelona potrzebuje sprzedać Frenkiego by móc zarejestrować Kessiego, Christiansena i Sergi Roberto.

K..wa naprawdę Roberto ? Dla mnie to jest nadal niezrozumiałe czemu my z nim umowę przedłużyliśmy …

0

Fajnie że Dembus zostaje. Jak nie wypali to uda się coś zarobić, jak wypali tym lepiej dla wszystkich

0

Ale Polska piłka jest śmieszna ..

0

Podpisać kontrakt z Psg i Bayernem to jak pakt z diabłem. Już jesteś ich i Cię nie puszcza

0

Dobrze rozumiem, że właściciele/sponsorzy PSG i Man City to coś takiego jakby np właścicielem Legii został państwowy Orlen ? Czy inaczej to wyglada ?

0

Jak ktoś się zastanawia czemu tak dużo osób nie lubi Realu, niech poczyta ostatni wywiad rodrygo - kolejny burak

0

Nie wiem jak wam, ale mi osobiście przerwa od klubowej piłki spadła jak z nieba. Poprzedni sezon pokazał jak strasznie UEFA jest skorumpowana, jak piłką rządzą pieniądze, dlatego koniec tego sezonu nadszedł zanim piłka zdążyła mi zbrzydnąć do końca

5

I pomyśleć, że w naszej repce gra jeden z najlepszych napastników świata, bramkarz z Juventusu, talent z Romy, porządny zawodnik z Aston Villi, odkrycie sezonu Ligue 1 i inni..

0

@against_modern_football tak się zastanawiam, czy wiesz, że na boisku jest większość najlepszych opcji z których może skorzystać trener, więc mamy prawo oczekiwać więcej

0

Tymczasem równie kiepsko co my lecą Włosi. Nie jadą na MŚ, finał 3:0 z Argentyną, z Anglią kiepsko wyglądali, teraz Niemcy klepią ich 4:0
Edit : 5:0

0

Lewy najlepszy piłkarz naszej repki i idzie zrozumieć czasem jego irytacje, ale te ciągłe wymachiwanie do kolegów i wieczne pretensje przy publice jest raczej kiepskie

2

Dla Messiego nasza repka jak dobra przystawka wjedzie na mundialu

0

Tak tylko wspomnę, że po losowaniu grup, byli tu tacy co nam drugie miejsce na luzie wróżyli i że przy dobrych wiatrach to my i Argentynę pykniemy XD

0

Co to się stanęło

0

Niby człowiek wiedział, a jednak się trochę łudził

0

Teraz tylko siedzieć i czekać na post Puchacza na instagramie XD

0

Wg mediów Bayern złożył ofertę za Manę w wysokości zaledwie 30 mln, do tego znalazł się w niej zapis o bonusie w wypadku, gdyby Manę zdobył trzy złote piłki.

Jeśli to prawda, to prawdziwymi Januszami wydają się być panowie z Monachium

0

Hajto brzmi jakby z konkretnym zatwardzeniem siedział. Ciężko się słucha jego gadania

38

@Janiama przez chwile myślałem, że to ty rezygnujesz XDD

0

Repka Francij rzetelnie przeanalizowała finał Ligi Mistrzów

9

@JohnnyBarca to prawda ale wtedy odstawaliśmy od Realu ogólnie, teraz przez te lata powiedziałbym, że to real miał tyły. Owszem, wygrali LM, ale nie zapominajmy, że to turniej, a w przekroju całego sezonu, co dobrze obrazuje La Liga, to przeważnie real był tym drugim

0

Mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak to działa? Jesteśmy zadłużeni i nie stać nas na umowy, wypłacanie pensji, Tebas twierdzi, ze nie możemy kogoś kupić i ale łączy się zawodników za 30 i 70 mln a Laporta zwyczajnie pokazuje, że jesteśmy w stanie kogoś kupić. Tu ktoś żyje w innej rzeczywistości, czy na czym to polega ?

3

Osobiście uważam, że jeśli w finale Ligi Mistrzów nie gra ulubiona drużyna to zwyczajnie od kilku lat ciekawsze jest większość meczów fazy grupowej od finału

1

Bądź gorsza drużyna we wszystkich meczach fazy pucharowej, poza jednym meczem z Chelsea, wygraj finał z jednym strzałem w bramkę po strzale rodem z ekstraklasy.

Hejterzy i tak powiedzą, że to nie jest mental, a fart.

Bo tak jest, dziękuje.

8

- Miej stronkę swojego klubu

- siedź na La Rambli i się spuszczaj nad realem

Niepojęte XD

0

Realowi się należał ten puchar jak Hazardowi XD cieszę się że ten sezon się skończył bo mi piłka zbrzydła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?