3

Dembele nie jest winny. Co ma gość zrobić? Rozgrywają zdechlaki, dostaje podanie na skrzydle, obok tylko roberto i co dalej? Co z tego że mamy najlepszą 9, jak przez cały mecz, ani jednego dobrego zagrania, czy pomysłu na akcje

0

@Bartek1817 kibiców Barcelony w łeb

5

Jeśli jedynym pomysłem na gre jest podawanie do Dembele i liczenie że uda mu się dośrodkować, to ja nie wiem po co my do Włoch przyjechaliśmy

0

@okiemtypera_lucaxx95 w tym wypadku się zgadzam

0

@okiemtypera_lucaxx95 punktowanie słabych stron zespołu nie oznacza, że nie jest się jego fanem

3

Przez te dwa sezony człowiek już zdążył zapomnieć, jaki to komfort, gdy faza grupowa była formalnością, a pierwsze miejsce obowiązkiem. Teraz trzeba drżeć o awans...

0

@DaPidejpi problem jest taki, że 3/4 zespołów z LM jest lepsze od nas

3

Żaden dobry inter, zywczajnie fatalna Barcelona. Szkoda, znów.

0

Na strims.top, nie mam ani dźwięku, ani nie pokazuję mi się ikonka głośnika z którą mógłbym głośność zwiększyć. co zrobic?

0

Poratuje ktoś strumykiem?

2

Przerzuciłem się z Apple na Samsunga. Miałem kilka modeli z jabłkiem i płynność zawsze była na najwyższym poziomie, a ścinanie się aplikacji było rzadkością. Przerzuciłem się na Galaxy S22 Ultra i to aż słabe, że telefon za 6 koła nieraz ma poriblem z płynnym przełączaniem się między aplikacjami i stronami. Apple prostota systemu i płynnością działania po prostu wali na łeb androidy

0

@Ojciec5tkidzieci praktycznie wszystkich jego filmów nie kupuje, drętwi aktorzy i prostacki żart, który ma śmieszyć

0

Siostra Ronaldo powinna być zamknieta w jakimś psychiatryku. Większy gbur niż jej braciszek

0

Holendrzy takich taktycznych wolnych i różnych nie potrafio

0

Skoras super progres. Oby nie skończyło się jak to w zwyczaju młodych polskich piłkarzy jak Jozwiak, Puchacz czy Kownacki…

0

@Vebrol Nie, nie miałem pojęcia, że jest. Co więcej, napisałem, że najlepszym od czasów, gdy Szpakowski się zestarzał (czyli wcześniej imo był the best), a jest kibicem realu chyba, także to akurat nie ma nic do tego :)

2

@Mixtape Możesz to sobie zmienić, ale z tego co kojarze, tylko na tych kolejnych tapetach które dodasz

28

Dla mnie Laskowski najlepszy komentator od czasu gdy Szpakowski się zestarzał. Lepszy od tych wszystkich Borków i Bożydarów

2

Odkąd Var został wprowadzony uważam że poziom sędziowania dalej spada. Polegają oni za bardzo na Varze, który zamiast reagować przy błędnych decyzjach po prostu popełnia równie tyle błędów co sami sędziowie

0

Wynik który jest dużym niedosytem po meczu z Bayernem, rok temu byłby najmniejszym wymiarem kary w meczu z np Benfika. Widać progres, zacząć wykorzystywać sytuacje i będzie dobrze

3

Niech sobie Atletico dalej Griezzmana wpuszcza w 60 minucie. Kolejny mecz w dupe ale będą próbować udowodnić wszystkim że mogą XD

0

Pedri gra dziś dla szkopow

10

Żeby wygrywać Ligę Mistrzów trzeba wykorzystywać najmniejsze okazje i strzelać bramki z pół sytuacji, my dalej tego nie umiemy

4

Hajto utwierdza mnie w przekonaniu, że nie trzeba mieć wiedzy a sławę by być ekspertem w danej dziedzinie

0

Szacun dla Raphini bo robił wszystko żeby Fati mógł dzisiaj sobie pograć

1

Jak to się dziś nie skończy, możemy być szczęśliwi, że w końcu możemy jechać do takiego Monachium i powalczyć jak z równymi, ba być lepszym na boisku

2

problem jest taki, że Real potrzebowałby pol takich sytuacji jakie dziś mamy żeby wygrywać 3:0

5

Według mnie karny, a Lewy powinien mieć już conajmniej brameczke

1

@SuperPatsonFCB warto tez zaznaczyć, że żeby obejrzeć kilka rozgrywek musisz wykupować praktycznie wszystkie Polsaty, eleveny i inne jajca

0

@Zbyszard dokładnie tak jak mówisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?