Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy z jakiegokolwiek piłkarza kontuzji się nie cieszyłem. Ale Garcia dziś jest wyjątkiem
5
Proszę Xavi, daj Pedriemu dziś odpocząć
2
Śmieć garcia powinien w szatni siedzieć. Ale to sędziowie z La Ligi także jebniemy kartkę trenerowi
0
@LudoGiuly trener jest oceniany przede wszystkim z tego jak radzi sobie w najważniejszych meczach i z silnymi rywalami. A z nimi najlepiej to on narazie nie wypada
1
Tylko czy to my jesteśmy świetni, czy Athletic takie kiepskie?
0
Jakiego pecha mamy, że dwa najgorsze mecze nam się przytrafiły w decydujących spotkaniach Ligi Mistrzow
0
Rewanż z PSG. Magia.
https://www.tiktok.com/@footy10ball/video/7126929484959190277?is_from_webapp=1&sender_device=pc
0
Czy Raphinia nie potrafi piłki podnieść? XD
0
Coś czuję że jakby nam strzelili, to psycha siada raz dwa
0
@Kondziubarca a czemu by nie, skoro Xavi jeszcze nie wpadł jak można się temu przeciwstawić
0
Czemu Pedriego nie było w pierwszej 20 Kopy?
1
Ale mam sentyment do tych wieczorów, jak się siedziało i czekało na werdykt Złotej Piłki, czy Messi zdobędzie kolejną ZP z rzędu :D
0
@Kondziubarca niektórzy czytają wp czy Onet, nie wiem forum jest większa iluzja
7
Współczynnik zwycięstw Xaviego i Koemana po pierwszych 50 meczach.
Xavi - 56%
Koeman - 66%
To ile jeszcze tego czasu I transferów będzie Xavi potrzebować, żeby chociaż wyrównać wynik z Koemanem?
0
Gavi i Fati pokazują gdzie jest miejsce Basketa i nowego Ronaldinho
0
Nie rozumiem dwóch rzeczy. Co my gramy? I jak można lubić Viniciusa?
0
Szybki Dembele, szybki Raphinha na ławce szybki Fati. Nasza taktyka w każdym meczu? Powolne rozgrywanie, zwalnianie akcji. Czego nie rozumiecie?
3
Ale Villareal to już na pewno zapłaci rachunek
0
Teraz Real taki cwany, a jak nasi włącza taktykę z dosrodkowaniami to się posraja
0
Kiedy od pierwszego mecz z Interem ostatni raz Raphini udało się kogoś przedryblować?
1
Jeszcze więcej miejsca dać przed polem karnym XD będzie super jak skonczy się tylko takim wynikiem
1
Barcelona z zespołu który gra jedna z najpiękniejszych piłek w historii (tiki-taka) stał się zespołem który gra obecnie chyba najbardziej statycznie i nudno
0
La Liga Sędziowanie tryb on można włączyć
0
Prawda jest taka że z taką ekipa, taki Guardiola, Enrique czy Tuchel ustawiliby tak chłopaków, że byśmy mogli walczyć z każdym jak równi
0
Hejterzy i tak powiedzą ze Xavi nie umie ustawić zespołu
5
Po co nam klasowy bramkarz jak po wybronieniu sam na sam, w polu karnym jest napastnik i nikogo obok niego
0
Kounde wez go tam dziś wyjaśnij
1
Liczę, że ich rozjedziemy w tym El Clasico, ale też prawdę mówiąc, nie pamiętam czy miałem już takie derby, które by mnie tak mało interesowały jak te jutro
1
@esem91 uważam że nie, bo jednak fatalna obrona to były przede wszystkim indywidualne błędy Erica i Pique, których uważam, że Araujo czy Kounde by nie popełnili
1
Będzie dobrze dopóki nie stracimy bramki. Bo jeśli tak się stanie, to weterani złoci znów się posrają