0

Nigdy z jakiegokolwiek piłkarza kontuzji się nie cieszyłem. Ale Garcia dziś jest wyjątkiem

5

Proszę Xavi, daj Pedriemu dziś odpocząć

2

Śmieć garcia powinien w szatni siedzieć. Ale to sędziowie z La Ligi także jebniemy kartkę trenerowi

0

@LudoGiuly trener jest oceniany przede wszystkim z tego jak radzi sobie w najważniejszych meczach i z silnymi rywalami. A z nimi najlepiej to on narazie nie wypada

1

Tylko czy to my jesteśmy świetni, czy Athletic takie kiepskie?

0

Jakiego pecha mamy, że dwa najgorsze mecze nam się przytrafiły w decydujących spotkaniach Ligi Mistrzow

0

Czy Raphinia nie potrafi piłki podnieść? XD

0

Coś czuję że jakby nam strzelili, to psycha siada raz dwa

0

@Kondziubarca a czemu by nie, skoro Xavi jeszcze nie wpadł jak można się temu przeciwstawić

0

Czemu Pedriego nie było w pierwszej 20 Kopy?

1

Ale mam sentyment do tych wieczorów, jak się siedziało i czekało na werdykt Złotej Piłki, czy Messi zdobędzie kolejną ZP z rzędu :D

0

@Kondziubarca niektórzy czytają wp czy Onet, nie wiem forum jest większa iluzja

7

Współczynnik zwycięstw Xaviego i Koemana po pierwszych 50 meczach.
Xavi - 56%
Koeman - 66%
To ile jeszcze tego czasu I transferów będzie Xavi potrzebować, żeby chociaż wyrównać wynik z Koemanem?

0

Gavi i Fati pokazują gdzie jest miejsce Basketa i nowego Ronaldinho

0

Nie rozumiem dwóch rzeczy. Co my gramy? I jak można lubić Viniciusa?

0

Szybki Dembele, szybki Raphinha na ławce szybki Fati. Nasza taktyka w każdym meczu? Powolne rozgrywanie, zwalnianie akcji. Czego nie rozumiecie?

3

Ale Villareal to już na pewno zapłaci rachunek

0

Teraz Real taki cwany, a jak nasi włącza taktykę z dosrodkowaniami to się posraja

0

Kiedy od pierwszego mecz z Interem ostatni raz Raphini udało się kogoś przedryblować?

1

Jeszcze więcej miejsca dać przed polem karnym XD będzie super jak skonczy się tylko takim wynikiem

1

Barcelona z zespołu który gra jedna z najpiękniejszych piłek w historii (tiki-taka) stał się zespołem który gra obecnie chyba najbardziej statycznie i nudno

0

La Liga Sędziowanie tryb on można włączyć

0

Prawda jest taka że z taką ekipa, taki Guardiola, Enrique czy Tuchel ustawiliby tak chłopaków, że byśmy mogli walczyć z każdym jak równi

0

Hejterzy i tak powiedzą ze Xavi nie umie ustawić zespołu

5

Po co nam klasowy bramkarz jak po wybronieniu sam na sam, w polu karnym jest napastnik i nikogo obok niego

0

Kounde wez go tam dziś wyjaśnij

1

Liczę, że ich rozjedziemy w tym El Clasico, ale też prawdę mówiąc, nie pamiętam czy miałem już takie derby, które by mnie tak mało interesowały jak te jutro

1

@esem91 uważam że nie, bo jednak fatalna obrona to były przede wszystkim indywidualne błędy Erica i Pique, których uważam, że Araujo czy Kounde by nie popełnili

1

Będzie dobrze dopóki nie stracimy bramki. Bo jeśli tak się stanie, to weterani złoci znów się posrają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?