Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tuchel jako trener u nas, marzenie
0
Zmiana w drużynie Celty. Wchodzi Roberto
3
Ale by się w takim momencie Auba przydał
2
Poraz kolejny zespół beż pomysłu, chaos. Podejrzewam że klasowy trener by i z Ferrana dużo wycisnął, a tymczasem on i Raphinha nam znikają
1
Z taką gra jak w drugiej połowie to z czym my do Ligi Mistrzow XD
5
Jak masz dobra pamięć to jesteś w stanie przypomnieć sobie kiedy ostatnio Raphinia i Ferran nie stracili piłki podczas dryblingu. Ja nie.
1
Ja nie wiem co z Raphinia nie stało.. straszny zjazd.
2
Moglby ten Xavi wpuścić już Lewego na boisko
2
Komentarz 47 sekund temu : Lewy do zmiany
Komentarz 16 sekund temu : Lewy pięknie gra dziś
~ La Rambla
0
Gavi to przekot, jedzie z nimi jak po masełku
0
Ale ta nasza grupa jest nudna.. ale cóż przynajmniej z niej wyjdziemy XD
0
@barcelonaLM dlatego uważam że lepiej było z 4 zespołami w grupie i mniejsza ilością drużyn
2
@michal26 potrzymaj im piwo
1
Wprowadzenie 5 drużyny do grup sprawiło że faza grupowa imo będzie nudniejsza ale cóż
0
Łatwa grupa, czyli spieprzymy jak zawsze
2
Możemy powoli zaczynać rozklad jazdy :
1. Łatwa Grupa- pierwsze miejsce konieczność, szanse na finał
2. Pierwszy mecz się nie udał ale mamy jeszcze 3
3. Mecz o wszystko
4. Mecz o honor
5. Co poszło nie tak?
0
Z Niemiec to przynajmniej blisko do domu będą mieć jak z grupy nie wyjdziemy
3
@MAGNETO według mnie piłka zrobiła się po prostu nudna. Finał Ligi Mistrzow od kilku lat przypomina szachy. Bramki są analizowane minutami przez Var, spowalniane mecze przez zawodników grających na czas, przez Var. Sędziowie popełniają błędy za błędami, Var również. Kluby prowadzone przez Szejków kupują kogo chcą. Biznes, nie sport
0
Sezon 2014/15 :
Grupa z :
1. Ajax
2. Psg
3. APOEL Nikozja
Wychodzimy z 15 punktami, finalnie wygrywamy cały turniej.
Dziś, zarząd zakłada w budżecie ćwierćfinał LM, a nam bliżej jest do Ligi Europy niż wyjścia z grupy. Smutne.
3
Nowy film Papryka Vegi już prawie znikł z kin. W końcu ludzie nie nabrali się po raz kolejny na jego tandetny i nudny fimm
0
Jeśli Kounde wróci na mecz z Interem to będzie dla nas być może tym który znacznie pomoże w wygraniu z Włochami
6
To się popisali... trzeba było poczekać, aż Atletico z kiepskimi wynikami będzie zmuszone wystawiać go wcześniej, albo przeczekać i sprzedać do takiej Premier League za lepsza kase. Ale Barca sprzedawać jak nie umiała, tak nie umie..
0
Gorszego momentu na tyle kontuzji chyba nie mogło być. Mecze w których będziemy grać o dalsza grę w LM tracimy najlepszych z obrony..
2
Następna dźwignia na trenera z Top i będzie dobrze
2
Cóż..
Niestety, jeśli myśli się o wygraniu LM to przede wszystkim, nie można pozwalać aby o zwyciestwie decydowały błędy w końcówce. Wygrana trzeba zapewnić sobie wcześniej, ale wiadomo, nie zawsze się to uda. I tutaj pojawiają się nasze dwa największe problemy :
1. Nie potrafimy wykończyć akcji i strzelić bramki z połowy sytuacji, za przeproszeniem z dupy.
2. Jesteśmy b. Często krzywdzeni przez sędziów, karne nieogwizdane zdarzają się od długiego czasu prawie co mecz.
Niestety, real ma odwrotnie. Bramki zdobywa po babolach przeciwników i z jednej sytuacji, a sędziowie.. gwizdaja po prostu dla nich
3
Niestety, jeśli myśli się o wygraniu LM to przede wszystkim, nie można pozwalać aby o zwyciestwie decydowały błędy w końcówce. Wygrana trzeba zapewnić sobie wcześniej, ale wiadomo, nie zawsze się to uda. I tutaj pojawiają się nasze dwa największe problemy :
1. Nie potrafimy wykończyć akcji i strzelić bramki z połowy sytuacji, za przeproszeniem z dupy.
2. Jesteśmy b. Często krzywdzeni przez sędziów, karne nieogwizdane zdarzają się od długiego czasu prawie co mecz.
Niestety, real ma odwrotnie. Bramki zdobywa po babolach przeciwników i z jednej sytuacji, a sędziowie.. gwizdaja po prostu dla nich
0
Jak tu się nie wkur.. :
1. Dwie sytuacje, jeśli przy pierwszej jest dana interpretacja, to druga sytuacja powinna być ogwizdana w ten sam sposób ale oczywiście musi być na naszą niekorzysc obie bo jak inaczej
2. Real w ostatnim sezonie miał nieraz gwizdane takie karne. Choćby z City w LM
7
Ludzie siedzący przy Varze powinni być podczas meczu na widoku publicznym, bo to jakich wałów w tych ich kanciapach oni dokonują to jakiś nieśmieszny zart. To jest niepojete, że przeciętny widz przy telewizji w ciągu jednej powtórki potrafi dostrzec faul, a oni w kilku, mając obraz z kamery na bieżąco, powtórki z kilkunastu perspektyw i nie dość że długo to jeszcze błędnie podejmują decyzję. Porównajmy z takim sędzia przy siatkówce. Samemu ogarnia ewentualne powtórki i o wiele rzadziej popełnia błędy niż ci pseudo eksperci z varu
2
Xavi ale po dwóch latach, to mógłbyś wymyślić lepszą taktyke niż klepanie po obwodzie, zagranie do dembele i a może się uda z dośrodkowania
3
Dembele nie jest winny. Co ma gość zrobić? Rozgrywają zdechlaki, dostaje podanie na skrzydle, obok tylko roberto i co dalej? Co z tego że mamy najlepszą 9, jak przez cały mecz, ani jednego dobrego zagrania, czy pomysłu na akcje