Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arsenallondyn0 a jaka jest już ta lista? ;)
2
Jakby mi ktoś powiedział, że w tym momencie najlepszym weteranem z trójki Busquets, Pique i Roberto, będzie ten trzeci, pomyślałbym, że jest powalony. A jednak.
0
@MICHU2 przede wszystkim trenera
3
Do redakcji !
Proszę o aktualizacje artykułu: Okiem Chowańskiego: Ile jest wart Gerard Piqué?
Tak tylko podpowiem - nic.
2
Onana Twój charakter to pokazałeś grając na czas od 50 minuty pajacu XD
0
@PaPo jeśli chodzi o taką biżuterię typu bransoletka czy naszyjnik z serduszkiem to mojej kobiecie podobają się rzeczy z Lilou. A akcesoria typu kolczyki, czy pierścionek itd to bardziej na zasadzie gdzie znajdę coś, co by jej się spodobało
1
@LS dokładnie. W realu widzieli że tych których czas się zbliża trzeba się pozbyć za dobry hajs beż sentymentów i elo. U nas dało się wszystko tym którzy nam tyle dali, ale po pewnym czasie się za bardzo rozpasli i doja ten klub jak się da
1
Naprawdę, więcej reklam sie nie dało zrobić? Jeszcze te wyskakujące są do zaakceptowania, ale takie chamskie wrzucanie, że jak kliknę jakiś przycisk lub zakładkę to wyskakuje mi nowa karta z reklamami to już lipa na tej stronie
3
Ciekawe jak długo będą chcieli do nas przychodzic zawodnicy z Topu. Ok, teraz jeszcze mogli dać się nabrać, że nowy projekt, że kasa będzie, że Xavi. Ale za rok, gdy już kolejny raz z grupy nie wyszliśmy?
8
Moja matka przed krzyczała z pokoju. Usłyszałem słowo wylew. Przestraszony biegnę zobaczyć co się stało. Ale jak zobaczyłem że włączony jest mecz, wiedziałem od razu, że to po prostu Pique w LM miał znowu wylew
1
Matka krzyczy coś że wylew. Przestraszyłem się i biegnę zobaczyć do pokoju co się dzieje. A to po prostu Pique z kolejnym wylewem
7
Walić tą Ligę Mistrzow. Ważne że Xavi ma DNA
2
Kompromitacja co roku. Trener i stare dziady do wyjebania, ale też to jakiego mamy pecha jest niepojęte.
Kontuzje - wiadomo, każdy ma, ale my oczywiście nie dość że w momencie gdy walczymy o wyjście z grupy, to kontuzjowany cały trzon naszej obrony.
Sędzia z meczu z Interem- po prostu zostaliśmy okradzeni.
Wiele można by jeszcze wymieniać, jebany pech na każdym kroku, jak by było nam mało że w tym klubie gra jeszcze Alba Busquets i Pikej
0
Szkoda ze La Rambla nie była tak łaskawa dla Koemana, który miał o wiele gorszy skład. Ale Xavi, który jest już tu 1. 5 roku i poza wrzutkami na pale nic nie wprowadził, jest broniony.
0
Jeśli tylu dobrych piłkarzy gra fatalnie, jak np Raphinha, Fati czy Ferran, to można wnioskować, że wina leży po stronie trenera również, a nie samych piłkarzy
6
Pique powinien ze swojej kieszeni wyłożyć straty które przez odpadnięcie z LM poniesiemy
7
Gra Pikeja i taktyka Xaviego to nieporozumienie
12
Dzięki Ci pique zaprzepaściłeś wszystko dziś co zespół wypracował
0
@karol130197 jak my nawet z grupy nie możemy wyjść to jak tu się kiedyś wkurwiac. Pakę mamy taką, że powinna wyjść z grupy. Nie mówiąc o tym, że nasze finanse po odpadnięciu będą w jeszcze gorszym stanie
2
Na luzie, Xavi wymyśli taktykę na dzikie dośrodkowania i Real to już na pewno rozwalimy
0
Proszę, Tuchel lub inny klasowy trener może tu coś uratować. Xavi niestety przez półtorej roku nie zmienił praktycznie nic
3
Xavi robi to samo co Koeman. Tylko Xavi ma dobry zespół, a Koeman nie miał nic
0
Są drużyny które się raz po raz sfrajerza, np City rok temu. Jest i Barca która frajerzy od kilku lat co edycję LM
0
Ja pitolę, czy my nie możemy mieć innej taktyki niż wrzutki? A Onana od 50 minuty bedzie na czas grać? Co za pajac
0
Xavi ale jak na konferencji mówili że w budżecie założyli ćwierćfinał to chodziło im o LM, a nie LE
6
Trzeba mieć pecha strasznego żeby w takim momencie mieć kontuzjowanego Kounde i Christiansena
0
Pique te ręce było wsadzić w.. sobie
0
@Kessie dobrze ze Krzysio Jaworowicz tam nie zaczal ustawiać XD
6
Niech Mbappe pójdzie do realu i rozpierdzieli szatnie swoim ego XD
1
Generacja zawodników, która dala nam najpiękniejsze chwile i trofea w ostatnich latach obecnie jest naszym największym utrapieniem i słabością