Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@masq ja choruje na depresje i stany lekowe. W moim przypadku bardzo pomogła psychoterapia. Same leki są dobre ale po jakimś czasie pojawia się porblem, gdy próbuje się zejść z dawki. Dlatego wg mnie, przede wszystkim i najważniejsze - terapia. Fajna jest tez książka „metoda Johnsona” czy coś w tym stylu. Jeśli chcesz, mogę podesłać na maila pdf’a. Pamiętaj tez, że nie jesteś gorszy albo coś się dzieje poważnego z Tobą. Masz prawo czuć się gorzej, mieć dola itd. Postaraj się traktować to jako nieprzyjemność, niedogodność , stan który nie będzie trwał wiecznie. Jeśli chcesz, mogę Ci polecić jakieś książki, przekazać sposoby i ćwiczenia, które mi pomogły. Niemniej jednak, zdrowia !
1
@Sulimo mam podobnie z tym, że ja z stanami lękowymi się zmagam. Najgorsze jest to, że gdy jest w miarę dobrze to człowiek ignoruje objawy, które zwiastują zbliżający się kryzys.
0
Odpuśćmy my sobie tego Silve i zainwestujmy w boki obrony bo to będzie cyrk z tym Roberto na PO
7
Wolałbym abyśmy sprzedali Depaya, Auba lepiej żeby został. Wydaje się, że potrafi się bardziej i szybciej odnaleźć od Mephisa, który potrzebuje regularnej gry i więcej czasu, żeby się wstrzelić
1
@Janas11224 ostatnio szczególnie *
0
Ronaldo pokazuje ostatnio, że jest naprawdę niezłym burakiem
0
Lech się z Legia miejscami chyba chcą zamienić z zeszłego sezonu
0
Czy według Was, przykładowo, L&M niebieskie, a Chesterfield niebieskie, czy jakiekolwiek inne niebieskie papierosy różnią się czymkolwiek w smaku?
1
Co z tego że wygramy z Realem, jak takim gubieniem punktów wypuścimy majstra
1
Jeszcze z 3 dźwignie uruchomimy i uda nam się rozjechać te Rayo..
3
Gdyby reszta byla nastawiona jak De Jong, na szybka grę do przodu to byśmy te Rayo dziś rozwalcowali, zamiast klepać 500 razy
0
Dembele ponoć z kontuzja. Kontrakt podpisał i się zaczyna jazda z szpitalami XD
4
@ForcaBarca3 tylko że Xavi jest już tu dobre kilka miesięcy, dostaje zawodników jakich chce, a różnicy narazie nie widać
0
@zabibarca pamietam jak graliśmy w poprzednim sezonie i niekoniecznie widzę różnice
1
Z całym szacunkiem dla Xaviego, ale jeśli myślimy o powrocie na szczyt bez kolejnych sezonów przejściowych, to potrzebujemy trenera z topu. Gra się prawie nie zmieniła od końcówki poprzedniego sezonu, a skład o niebo lepszy.
2
Z całym szacunkiem dla Xaviego, ale jeśli myślimy o powrocie na szczyt bez kolejnych sezonów przejściowych, to potrzebujemy trenera z topu. Gra jakby się prawie nie zmieniła, od końcówki poprzedniego sezonu, a skład o niebo lepszy.
0
Przed chwila 296 komentarzy pod artykułem meczowym, a po chwili 283. Ale tam moderacja czystki zrobiła :D
2
Dłużej było zostawić ziomka grającego padake - Busquetsa, panie Xavi
2
Wypychamy De Jonga, a obecnie z pomocy gra najlepiej. Może usuńmy święte krowy, Albę i Busiego?
1
Wciąż uważam, od początku Xaviego jako trenera, że nam potrzebny jest trener z wyrobiona marka, który wie jak przyjść i ustawić zespół, żeby trybił od razu. Typu Klopp, Tuchel, Conte, a nawet i Ten Hag.Nie mamy czasu na żadne sezony przejściowe po uruchomionych dźwigniach
2
Może Kessi rozrusza chłopców bo jak widzę takie zaangażowanie i zmęczenie w pierwszej kolejce to się boje co będzie potem
2
Xavi dostaje transfery jakie tylko chce, a pomysłu na grę, jak nie było, tak nie ma
0
@TheNekro94 po jakim kursie?
1
@Michallublin za takie coś powinien zostać zmieniony, No ale to PSG
0
@Pawlak1992 La Liga kolego, La Liga
0
Pozbądźmy się może Alby i reszty dziadków zamiast takiego De Jonga wypychać?
0
Pierwszy mecz nie świadczy o całym zespole, jakości i grze, ale żebyśmy się nie przeliczyli z tym optymizmem, że lecimy po tryplet
0
Fajnie by było gdyby sprzedaż wszystkich Lengletow, Umtitich i reszty pozwoliła nam zarejestrować nowych bez sprzedaży De Jonga
1
Nie żeby coś, ale jeśli nie uda się nam zarejestrować kupionych piłkarzy to wczorajsza kompromitacja Lecha to będzie przy tym pikus
1
@KmN gratulacje ! Zdrówka dla małej