3

Z drugiej strony, rok temu o samym posiadaniu takich okazji jak dziś to mogliśmy sobie pomarzyć nawet z taka Benfica wiec wcale nie tak zle ;)

11

W meczu z takim przeciwnikiem sytuacje takie jak Pedriego i Lewego to obowiązek jeśli chcemy myśleć o dobrym rezultacie

0

Kessie lub inny porządny fizycznie SPD na takie spotkania zamiast Busquetsa

0

Przegraliśmy przede wszystkim ze sami ze sobą, oddając masę punktów przez błędy

0

Jeszcze trochę i Klopp tez poleci

0

Niesamowite ile musieliśmy czekać na taki mecz w LM w wykonaniu Barcy

0

Alba mniej minut w ostatnich meczach i od razu lepiej wyglada podczas meczu, o wiele żywiej

0

Tyle czasu w tak oczywistej sytuacji, niezłe kołki tam siedzą w tym busie skoro i tak sędzia musi nawet takie akcje sprawdzać

2

Laskowski >>>>>> Bożydar

1

@Batys nawet piłkarze maja już któryś raz w tym sezonie ten sam kolor koszulek :/

0

No Panie Lewy, pokaz im tam, że Barca wraca do LM

0

Normalni ludzie dodają zdjęcia na fb i instagramie żeby dostać lajki i serduszka, ludzie na La Rambla dodają posty dla zielonych herbów :D

2

W ten sposób Alba może być bardzo przydatnym, jako zawodnik uzupełniający młodego Balde, bo na podstawowy skład już jest po prostu za stary

0

Dembele to się należy czasem taki wychowawczy przez łeb

0

O wiele lepiej, z takimi szybkimi zawodnikami poczekać czasem na kontrę gdy nie idzie, niż klepać w nieskończoność bez pomysłu

0

Ten drugi komentator przez telefon nawija? XD

1

Milan - Inter wyglada jak stare dobre El Clasico

0

@jacobFCB Kalushi

5

Na La Bambie idzie nam lepiej w social media niż ludziom z oficjalnych profili Barcelony

4

Na szczęście, Pierścienie Władzy mnie nie rozczarowały.... bo niczego się od nich nie spodziewałem dobrego. Pomijając już, że potencjał z wykorzystaniem dzieł Tolkiena porządnie zaprzepaścili, to po prostu pierwsze dwa odcinki są kiepskie i nijakie.
Elfy kompletnie bez polotu i tej ich widocznej "magii", krasnoludy wyglądają groteskowo, wątek Galadrieli kiepski + akcja z płynięciem wpław przez ocean to niezły odlot, gra aktorska kiepska. Ogólnie kiepsko, a szkoda

6

W Football Manager irytuje mnie jedno, kluby chcą kupić od Ciebie piłkarza za jakieś śmieszne pieniądze i jak się nie zgodzisz to jest drama w szatni, a w przypadku kupna to ceny często są mocno zawyżone

34

Braithwaite przeszedł do Barcy w momencie chyba największego kryzysu FCB. Dostał możliwość gry w klubie marzeń, podobnie pewnie z kontraktem. Jak na swoje umiejętności spisał się poprawnie. Walczył na boisku, zdobył pare bramek i odchodzi. A ludzie tutaj nazywają go wrzodem i darmozjadem. Ciekawe ilu z Was by również chciało siedzieć na ławce z kontraktem za kilka baniek? Podejrzewam, że byście klubowi jednego euro nie odpuścili, No ale ….

2

„Atletico Madryt będzie musiało zapłacić Barcelonie 40 mln €, jeśli Griezmann zagra ponad 45 minut w przynajmniej 50% spotkań; podczas swojego wypożyczeniach

Do tej pory:
28 min z Getafe
28 min z Villarreal
26 min z Valencia”

To niezłe asy, oby pograł więcej bo te 40 baniek się przyda jak nic

13

Skrzydłowi czarują, fajna gra w ataku a tu komentator przypomina że na ławce jest jeszcze Fati, czy choćby Ferran. Fajna odmiana w porównaniu do zeszłego sezonu

3

Ale jest atmosfera na tych włoskich stadionach :D

1

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem, ale zobaczę chetnie

2

Pierwsze czesci Annabel i Obecności były naprawdę dobre i klimatyczne. Ed i Lorraine Warren zawsze będą w wyobraźni jako ta dwójka aktorów, a nie Ci z prawdziwych zdjęć :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie to miałem na myśli jak mówiłem żeby Raków grał jak Manchester City…

0

@Gacork gdzieś mi mignęło że jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?