Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hajny widzę, że okuratny chłopak na La Rambli całe te
10
Dobrze, że ekstraklasy nie oglądam, bo bym w Choroszczy skończył po 3 kolejkach
0
@Janiama dokładnie, co lepszy się rozwinie i ucieka z ekstraklasy
15
Podnieta, że amatorom z Islandii w dogrywce załadowali XD
0
@arasz1819 bycie kiepskim to nieumiejętność, a nie pech
1
Tylko przypomnę, że jeszcze niedawno ten wynik by sprawił, że Lech by odpadł w 95 minucie XD
2
Komentator tez dziś niczego sobie, najpierw „przeżegnać się lewa noga”, a teraz jakieś frazesy o spaniu dzieci XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W Poznaniu chyba ogłosili przetarg na frajera roku
0
Co ten Amaral odpier*ala. A komentatorzy podnieta, że on taki błyskotliwy XD
2
Szkoda, że Raków w następnej rundzie trafia na tak mocnych rywali. Jako jedyni z polskich zespołów zasługują na europejskie puchary
0
Here we go again
2
Piękny zestaw na start sezonu : Real Madryt i Bożydar z Polsatu
4
Niko Kovac mowiac o Jakubie Kaminskim wspominał o „złych nawykach i przywarach z polskiej ligi”. Taka to właśnie jest ta nasza mysl szkoleniowa
2
Jeśli straszymy piłkarza sądem za to, że wynegocjował najlepsze możliwe warunki dla siebie, a głupi poprzedni zarząd się na to zgodził to jesteśmy zj***ni. Nie po raz pierwszy brzydko traktujemy piłkarzy, których chcemy się pozbyć. Niektórzy zaczną się zastanawiać, czy do nas przyjść. Bo po co, skoro zaraz Cię odstawia w kat, obetną zarobki i jeszcze do sądu podzadza ?
5
Jeśli zostajesz prezydentem, prezesem, dyrektorem czegokolwiek ponosisz odpowiedzialność za to co robił poprzedni zarząd, czy Ci się podoba, czy nie. Jeśli straszysz piłkarza, który wynegocjował najlepsze możliwe dla siebie warunki podaniem do sądu, to bardzo kiepsko. Do sądu podać można Bartomeu, że na takie warunki się zgodził. A w czym wina De Jonga, że dostał możliwość zarobienia takich pieniędzy ?
1
Szkoda, że od Cucurelli nie zapewniliśmy sobie wcześniej kilku procent z następnych sprzedaży
0
@Emhyr Wiadomo, nasza szósteczka. A co z płacą, duże odciążenie, czy jednak jego pensja była raczej z tych mało istotnych?
0
Czy odejście Puiqa daje nam kilka milionów luzu jeśli chodzi o płace? Na jakim poziomie miał u nas zarobki?
0
Co tam, że Lech przepier.. spotkanie z jakimś klubem z Islandii. Ważne, że mają już gotową wymówkę, że nawierzchnia była sztuczna
0
Lech pasuje do tej nawierzchni, bo biega chaotycznie, jak ja z kumplami na orliku w letni wieczór
11
Raków obecnie to chyba jedyny Polski klub, który rzeczywiście w piłkę gra
0
Słuchaj, Robercik głupio wyszło ale chyba lipa z tą La Liga. Mógłbyś może z chłopakami, z Umtitim i reszta popykać trochę na orliku do przyszłego okienka ?
0
Mam pytanie, czy w takiej samej sytuacji Barcelony z nowymi transferami, w innych ligach mielibyśmy możliwość zarejestrowania zawodników ? Te ograniczenia aż takie sa tylko w La Lidze?
0
@FCB24 uważam, że jest po prostu dobrze. Chodzi mi bardziej czy rzeczywiście Bernardo w porównaniu do FDJ będzie, aż takim wzmocnieniem, i czy inne pozycje pilniej nie wymagają wzmocnień.
Chyba, że kasę mamy i na to i na to, a Silva będzie prezentował wyższy poziom za niższa pensje
2
Czy nie lepiej po prostu zostawić FDJ i nie kupować Bernardo? Lub ewentualnie kasę za Frankiego wydać na bocznego obrońcę ? Pomoc mamy dobrze obstawiona
0
Póki co okienko ekstra, szkoda tylko, że kiepsko idzie nam sprzedać zawodników. Rozwiązanie umowy i oddanie za darmo takiego Depaya? Bardzo kiepsko
0
@Panda46 super, dobrej podróży i obu mecz był wygrany :D
5
Laporta chyba na kodach gra w te okienko
0
Adama Aznou, lewy obrońca przeszedł do Bayernu. Często przy jego nazwisku można przeczytać „wielki talent”. Oglądał go ktoś, wie coś na jego temat ? Rzeczywiście straciliśmy możliwego następcę Alby ?