Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB a jaka kwota za niego ?
1
Szkoda, że nie mamy możliwości podebrać im Mbappe w ostatniej chwili i zagrać pięknie z Realem i Psg na raz :D
1
Co źródło to nowe informacje. Gdy w poprzednim okienku było podobnie, kto okazał się najbardziej rzetelnym źródłem w tej sprawie ?
0
@Image a wczoraj mi od madryciakow wyjeżdżałeś jak napisałem o współczuciu XD
0
Ulicznik ale z dobrym sercem. Poinformował medialnie o tym, że w niedziele będzie decyzja, żeby dać czas służbom medycznym, bo jak nie przejdzie to tam chyba niejedno pęknie w niejednym domu i będzie kwik srogi
0
@VegetaPolska to zależy od tego czy w Ciebie czy w Józka piorun strzeli
0
Mama Kyliana mówi, że oferty finansowo są niemal identyczne. Ciekawe czy doniesienia o potężnych pieniądzach dla Mbappe były fałszywe, czy Real postawił wszystko na jedna kartę i dołożył
1
@EsteBlancoPełna zgoda. Niestety, od zawsze ten kto ma pieniądze przeważnie sam tworzy przepisy, a konsekwencje omija.
Z PSG, UEFA i reszta skorumpowanej elity jest tak samo, ręka rękę myje i jest to obrzydliwe ale cóż, maja kasę i zrobią co chcą bo nikt im finansowo nie podskoczy
5
Neymar - chyba najbardziej zmarnowana kariera i potencjał poprzez przejście do PSG. Fakt, nie opinia
0
@Image zaden madryciak, zle to ująłem. Mogło być coś w stylu na ich miejscu masakra itd itp. W życiu im nie współczuje jako kibic Barcy, wręcz uważam, że idealnie dla nas gdy nie dojdzie do ich wzmocnienia. Po prostu zły dobór slow
1
Wg DiMarzio mimo, że do niedawna prawie pewne było, że Mbappe dołączy do Realu, ten skłania się coraz bardziej by pozostać we Francji. Przemawiać ma za tym lukratywna umowa i przede wszystkim kwestie rodzinne.
Gdyby to się okazało prawda i Kylian zostałby, to współczuć kibicom realu. Ich wymarzony najlepszy możliwy piłkarz, który tak blisko był dołączenia, w ostatniej chwili zostaje, niezła jazda
0
Odkładając na bok sympatie itd. Warto przeprowadzać transfer, który zostanie zamknięty w okolicach 60 mln za piłkarza, który ma 33 lata i ostatni rok kontraktu ?
0
Alba to by nam na zawał zszedł w szatni jakby się dowiedział że z Rangersami ma grać
2
Wchodzisz na La Ramble poczytać wypowiedzi o finale Ligii Europy, a tu pierwsze w Polsce forum KFC XD
0
Przez chwile myslalem że tam połowa Arabów na trybunach XD
0
@Kurkmen pierwszy Polak w historii, czy już kiedyś był jakiś ?
29
Nikt : utrzymywanie transferu w tajemnicy
Zahavi: dzień dobry, 10 koszuleczek Lewego bym poprosił Pani kochana
0
Szkoda, że dziś to nie my gramy, ale niestety, nie zasłużyliśmy na to ani trochę
0
Kibice Eintrachtu za to co odwalają nie powinni mieć wstępu na finał bo to nie pierwszy raz w tej edycji gdzie się zachowują jak jakieś zwierzęta, ale pewnie i w następnym sezonie żadnych kar nie zobaczą
0
@draxidox wiele próbowałem i nic lepiej mi się nie sprawdziło jak cholinex intense i spray do gardła HascoSept Forte
5
I pomyśleć, że są kibice, prawie kazdego klubu, którzy swoją sympatie do klubu pokazują rozpieprzając miasta i rzucając krzesłami jak jakieś zwierzęta. Co za dno.
0
Oglądając na RTL przynajmniej nie będę się irytował, że są stronniczy bo nie będę ogarniał co tam szprechają :)
1
@Kamilos84 u nas niestety niedostępne, ale dzięki !
1
Jedyny plus że nie gramy dziś w finale jest taki, że nie muszę kupować ViaPlay nie powiem jakiego bo bana dostanę
0
@mekston to prawda. Wszystko albo nic
3
Jakby to się nie skończyło, Bayern zachowuje się kiepsko wobec swoich piłkarzy, szczególnie jeśli mówi się o jednym z najlepszych piłkarzy w nowej historii ich klubu. Życzę im, aby się bujali bez dobrego napastnika w przyszłym sezonie i odpadli szybciutko z LM
10
zdecydowanie można wyróżnić jedynie Mingueze. Reszta, a w szczególności atak przeciętnie - delikatnie mówiąc. Mecz do zapomnienia.
0
Jak się City potknie w ostatnim meczu, to Liverpool w dwóch ostatnich meczach sezonu ma szanse wyszarpać dwa najważniejsze dla nich trofea. Ale to by była szczęśliwa końcówka dla nich
0
@CatalanDream po prostu na LM widocznie im bardziej zależy i nie chcą kontuzji tak mi się wydaje
0
Jak widzę Kloppa jak szaleje na bocznej lini to wydaje mi się, że on tam szybko ich postawi na nogi jak się osrają z Realem ;)