0

@KrwawiaceoczyVEB a jaka kwota za niego ?

1

Szkoda, że nie mamy możliwości podebrać im Mbappe w ostatniej chwili i zagrać pięknie z Realem i Psg na raz :D

1

Co źródło to nowe informacje. Gdy w poprzednim okienku było podobnie, kto okazał się najbardziej rzetelnym źródłem w tej sprawie ?

0

@Image a wczoraj mi od madryciakow wyjeżdżałeś jak napisałem o współczuciu XD

0

Ulicznik ale z dobrym sercem. Poinformował medialnie o tym, że w niedziele będzie decyzja, żeby dać czas służbom medycznym, bo jak nie przejdzie to tam chyba niejedno pęknie w niejednym domu i będzie kwik srogi

0

@VegetaPolska to zależy od tego czy w Ciebie czy w Józka piorun strzeli

0

Mama Kyliana mówi, że oferty finansowo są niemal identyczne. Ciekawe czy doniesienia o potężnych pieniądzach dla Mbappe były fałszywe, czy Real postawił wszystko na jedna kartę i dołożył

1

@EsteBlancoPełna zgoda. Niestety, od zawsze ten kto ma pieniądze przeważnie sam tworzy przepisy, a konsekwencje omija.
Z PSG, UEFA i reszta skorumpowanej elity jest tak samo, ręka rękę myje i jest to obrzydliwe ale cóż, maja kasę i zrobią co chcą bo nikt im finansowo nie podskoczy

5

Neymar - chyba najbardziej zmarnowana kariera i potencjał poprzez przejście do PSG. Fakt, nie opinia

0

@Image zaden madryciak, zle to ująłem. Mogło być coś w stylu na ich miejscu masakra itd itp. W życiu im nie współczuje jako kibic Barcy, wręcz uważam, że idealnie dla nas gdy nie dojdzie do ich wzmocnienia. Po prostu zły dobór slow

1

Wg DiMarzio mimo, że do niedawna prawie pewne było, że Mbappe dołączy do Realu, ten skłania się coraz bardziej by pozostać we Francji. Przemawiać ma za tym lukratywna umowa i przede wszystkim kwestie rodzinne.

Gdyby to się okazało prawda i Kylian zostałby, to współczuć kibicom realu. Ich wymarzony najlepszy możliwy piłkarz, który tak blisko był dołączenia, w ostatniej chwili zostaje, niezła jazda

0

Odkładając na bok sympatie itd. Warto przeprowadzać transfer, który zostanie zamknięty w okolicach 60 mln za piłkarza, który ma 33 lata i ostatni rok kontraktu ?

0

Alba to by nam na zawał zszedł w szatni jakby się dowiedział że z Rangersami ma grać

2

Wchodzisz na La Ramble poczytać wypowiedzi o finale Ligii Europy, a tu pierwsze w Polsce forum KFC XD

0

Przez chwile myslalem że tam połowa Arabów na trybunach XD

0

@Kurkmen pierwszy Polak w historii, czy już kiedyś był jakiś ?

29

Nikt : utrzymywanie transferu w tajemnicy

Zahavi: dzień dobry, 10 koszuleczek Lewego bym poprosił Pani kochana

0

Szkoda, że dziś to nie my gramy, ale niestety, nie zasłużyliśmy na to ani trochę

0

Kibice Eintrachtu za to co odwalają nie powinni mieć wstępu na finał bo to nie pierwszy raz w tej edycji gdzie się zachowują jak jakieś zwierzęta, ale pewnie i w następnym sezonie żadnych kar nie zobaczą

0

@draxidox wiele próbowałem i nic lepiej mi się nie sprawdziło jak cholinex intense i spray do gardła HascoSept Forte

5

I pomyśleć, że są kibice, prawie kazdego klubu, którzy swoją sympatie do klubu pokazują rozpieprzając miasta i rzucając krzesłami jak jakieś zwierzęta. Co za dno.

0

Oglądając na RTL przynajmniej nie będę się irytował, że są stronniczy bo nie będę ogarniał co tam szprechają :)

1

@Kamilos84 u nas niestety niedostępne, ale dzięki !

1

Jedyny plus że nie gramy dziś w finale jest taki, że nie muszę kupować ViaPlay nie powiem jakiego bo bana dostanę

0

@mekston to prawda. Wszystko albo nic

3

Jakby to się nie skończyło, Bayern zachowuje się kiepsko wobec swoich piłkarzy, szczególnie jeśli mówi się o jednym z najlepszych piłkarzy w nowej historii ich klubu. Życzę im, aby się bujali bez dobrego napastnika w przyszłym sezonie i odpadli szybciutko z LM

10

zdecydowanie można wyróżnić jedynie Mingueze. Reszta, a w szczególności atak przeciętnie - delikatnie mówiąc. Mecz do zapomnienia.

0

Jak się City potknie w ostatnim meczu, to Liverpool w dwóch ostatnich meczach sezonu ma szanse wyszarpać dwa najważniejsze dla nich trofea. Ale to by była szczęśliwa końcówka dla nich

0

@CatalanDream po prostu na LM widocznie im bardziej zależy i nie chcą kontuzji tak mi się wydaje

0

Jak widzę Kloppa jak szaleje na bocznej lini to wydaje mi się, że on tam szybko ich postawi na nogi jak się osrają z Realem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?