Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyszłość Haalanda ma zostać wyjaśniona w tym tygodniu. W grze pozostaje ponoć tylko City i Real. Klauzula 75 mln. Od jakiegoś czasu raczej cicho co do sprowadzania Haalanda do nas. Co o tym sądzicie, przydałby się, czy jednak przereklamowany talent? 75 mln to też niedużo jak na cene dużego talentu
0
Siemanko, mam pytanie.
Grałem dziś z kolegami na hali, dostałem podanie ze skrzydła. Byłem bokiem trochę do bramki i chciałem to uderzyć wewnętrzna częścią stopy. Niefortunnie uderzyłem i poczułem jak w kolanie noga się nienaturalnie wykrzywiła. Poczułem tez jakby takie strzelenie w kościach/ lekki trzask i mocny ból w wewnętrznej części kolana jakby od strony ud. Miejsce jest lekko spuchnięte, delikatnie. Boli mocno, taki kłujący ból ale chodzić chodzę jako tako nie zginajac zbytnio nogi. Czy warto iść z tym sprawdzić czy nie jest to np zerwanie więzadeł lub coś ? Czy jakby było to bym nie był w stanie chodzić ?
0
Guardiola po golu Rodrygo :
https://vm.tiktok.com/ZMLnTPrKk/
1
Jeśli chodzi o same końcówki, to kibice realu maja w tym sezonie emocje podobne do tych jak się kiedyś naszych polskich piłkarzy ręcznych oglądało za najlepszych czasów
0
Znając życie jak odejdzie zacznie grać kozacko. Mam nadzieje, że go nie sprzedamy
0
Jaki jest wasz
1. Transfer marzenie LO do nas ?
2. Realny kogo możemy ściągnąć na LO ?
1
Mam nadzieje że ta umowa z Roberto to po to by za pare baniek go jeszcze opchnac, a nie oddawać za darmo. Inaczej to jakaś pomyłka śmieszna
0
@7black4 Haaland, przede wszystkim ze względu na wiek. W razie niewypału na Lewym już mie zarobimy raczej. Haaland jeszcze lata będzie dobrym kąskiem na rynku
0
@Cule1234 smiechu warte
0
@kuz tylko że osiągnięcia drużynowe nie będą już brane pod uwage
0
Imo Mourinho wyciąga maksa z drużyn które prowadzi. Roma United itd. Guardiola tym czasem prowadząc najlepsze kluby osiąga wyniki dobre, może bardzo dobre. Na pewno nie świetne patrząc na zaplecze finansowe, transfery itd
1
Plus jest taki, że rozjechaliśmy finalistę LM, i odpadliśmy z finalista Ligi Europy ;D
0
@xVENUMx myśle ze warto, zdecydowanie jeśli w tym co robisz poczujesz różnice lub czujesz detale. Jak grasz to na pewno się przyda. Jeśli nie i z komputera korzystasz żeby wysłać maila i zobaczyć netflixa szkoda 300 złotych
1
Kurde na miejscu Mbappe sam bym miał urwanie głowy. Klub smieszny, że szok. Ale w grze jest taka kasa, że aż grzech nie naciągnąć szejka jeszcze na rok lub dwa
0
@OsamaDembele aktualnie ze znajomymi się spotykamy co tydzień na hali pograć w piłkę i coraz bardziej kusi mnie żeby wrócić sobie pograć w jakimś lokalnym boisku na trawie ;)
0
Gdzie te czasy gdzie zamiast marzyć o takim Cancelo, to nawet nie było co się nas nim zastanawiać bo nie miał podjazdu do naszych LO :/
0
Jakby człowiekowi było mało czytać na La Rambli hala postów, to za godzinkę na piłce się nasłucham pewnie o mentalu i Benzynie..
1
@domino1344 trochę czasu minęło i zrosnąć się mogła na tyle, aby taki upadek przetrzymac. Zawsze jednak jest ryzyko, że coś tam nie wytrzymało. Myśle, że warto się rano przejechać i sprawdzić. Lepiej posiedzieć trochę czekając na prześwietlenie, niż potem męczyć się z bólami nadgarstka czy innymi nieprzyjemnościami.
3
Jaka walka do końca ? Najpierw strzelili bramkę po wrzutce z dupy, potem zaczęli biegać i gryźć trawę. Nie na odwrót. Żaden mental
0
Gryzie trawę jak przegrywa każda drużyna. Mental to by był jakby np City się ogarnęło po dwóch ciosach i wygrało to jeszcze
1
@Pawlak1992 hala dzieci i tal powiedzą że to ten mental XD
1
Zeby za jakiś czas nie było tak że Guardiola do nas i tak wróci bo się okaże
Że już czar prysł i bogate kluby go nie chcą
0
@okiemtypera_lucaxx95 A kibiców nienawidzisz bo są jak ta stara, chwali i się podnieca a kompletnie niezasłużenie
0
@Kamiloza91 Real wg mnie słabszy niż w poprzednim finale, do tego gra nie powala. Wygrać mogą jedynie golami w końcówce. Faworytem Liverpool, ale niestety Real w tym sezonie wygrywa będąc gorsza drużyna wiec..
0
Co sądzicie o Guardioli?
Dużo wygrał, w Barcelonie stworzył coś niesamowitego.
Z drugiej, jakby nie patrząc do takich sukcesów w każdym klubie miał odpowiednia do tego drużynę.
Barcelona wiadomo jak było.
Bayern świetny skład, dominacja na krajowym podwórku.
City setki milionów ładowane w drużynę, składem można równać jedynie z Live i ewentualnie Chelsea.
Tymczasem jedna LM wydaje się być trochę mało. Ekipy świetne, w krajowych ligach często drużynę miał po prostu najlepsza, a w Lidze Mistrzów raczej nic specjalnego, co roku faworyci i się kończy tak samo
0
Oby kibice Liverpoolu dali taki doping aby się The Reds nie osralo
2
Gadanie, że boli dupa bo Real wygrał.
A kogo nie wlurwia jak się na takie coś patrzy? Zupełnie inaczej by było jakby grali dobry futbol, lub chociaż przyzwoity, a nie dochodzili do finału zdobywając bramki albo z karnego, albo po wylewie obrony, albo kij wie jakim sposobem.
Ale nie, i tak będzie, że Real ma mental, a nikt nie umie zrozumieć że wygrali bo są najlepsi
0
Pep miał to na wyciągnięcie ręki i znów klapa i to chyba najbardziej kompromitująca.
1
@tisso ale za co docenić ? Jak oni nic tak naprawdę nie pokazali, bramki dwie z czapy kompletnie i co jeszcze ? Obsralo się City i dali się zrobić jak dzieci, nic więcej
0
Ostatnia moja nadzieja jest taka, że Klopp im nie pozwoli się osrac i ich tam za szmaty wytarga. Chociaż po dziś to mi się ta nadzieja złudna wydaje