15

Powinno być minimum 3/4 już wpakowane. Ale jeśli obrona nic nie odpierdoli to jestem spokojny.
De Bruyne najlepszy pomocnik świata - nie zapraszam do dyskusji

9

Real : w opałach
Bramkarz rywala : juz pomagam, się robi kierowniku

0

Komentarz na Polsacie ma opóźnienie chyba o kilka sezonów bo komentatorzy się wciąż realem podniecają

0

@Piotr,1985 wydaje mi się, że city nie jest takimi frajerami jak psg czy chelsea

1

Ancelotti STAY !!!

8

Komentatorzy Polsatu się podniecają za każdym razem realem jakby LM właśnie wygrał

1

Tylu kibiców realu na La rambli że aż chcialem zobaczyć co na notatniku słychać. A tam w 17 minucie meczu już wywaliło stronę XD

0

@Dosq powinieneś się martwić już w meczu psg, bo przechodziliscie dzięki rywalom i Benzemie

0

Nam już uświadomiono, że narazie możemy zapomnieć o mierzeniu się z najlepszymi. Mam nadzieje, że city uświadomi to realowi

0

Po ostatnim trudnym czasie jako kibic, dziś byłby cudowny wieczór gdyby po przedłużeniu kontraktu z Araujo, City jeszcze naklepało prześcieradłom.

0

Rudiger do pary z Araujo by się nam przydał

0

Mecz jak ostatnio kilka poprzednich.
Na plus Gavi, który w każdym meczu gryzie trawę, Lenglet i Depay dobre zmiany. Reszta kiepsko. A co się dzieje z Frenkiem to nie mam pojęcia, ale to cień tamtego gościa sprzed paru lat.
Liczę, że Xavi ogarnie i w następnym sezonie będzie już tylko lepiej.

7

Barcelona albo w chwilowym spadku formy albo po prostu od przyjścia Xaviego za dużo się nie zmieniło. Mam nadzieje, że to pierwsze.
- La Liga robi się okropna, nie idzie tego oglądać.
- Sędziowie to kabaret, myla się w takich ilościach i w takich sytuacjach, że to jest po prostu karygodne.
- zaangażowania to się mogą nasi uczyć od Gaviego. Aż miło się patrzy jak ten chłopak gryzie trawę w każdym meczu.
- My bez pomysłu na cokolwiek, jakby posiadanie piłki miało nam zagwarantować wygrana. Po raz kolejny cokolwiek w ataku możemy zobaczyć po zmianach i w ostatnich 10 minutach.
- Mecz ze stracona bramka to jest normalka.
- Niby od przyjścia Xaviego jest lepiej.. ale za dużo ostatnio kompletnie nie wychodzi. Wierze w niego i mam nadzieje że to przejściowe.
- Strasznie widoczny brak Pedriego i Fatiego. Mam nadzieje, że z nimi to będzie wyglądać lepiej bo jak narazie to powtórka z Liga Europy może być.

0

Przecież tego cyrku się nawet oglądać nie da

1

Przecież sędzia miał ich na wprost, to jest jakiż żart jebany

0

Czemu zawsze sobie przypominamy jak grać w ostatnich 10 minutach meczu ?

1

La Liga z Serie A się pozamieniały wszystkim. La Ligi się nie da oglądać, tempo żenujące, poziom kiepski - nuda. Serie A jak dawna La Liga

3

Xavi wprowadzając Lengleta chce naszych po prostu zmotywować pokazując że przeciwnik gra w 12

0

Oglądam rownolegle Milan. Pomysł na grę, zaangażowanie. Nawet tego nam dziś brak

0

Tęsknie za tymi czasami gdzie mecz z takim Rayo można było obstawiać ile brameczek do przerwy im stukniemy :/

0

@Azi chyba remontada z PSG

3

Sędziowie są chyba dobierani do poziomu gry naszej drużyny

6

Sędziowanie fatalne jak zawsze, ale nasze drużyna póki co też. Powinniśmy sobie radzić o wiele lepiej z sędzią czy bez.

2

@Bykunn nie wiem, nie siedzę w tym dlatego pytam.

0

Jak to działa, że jeden mecz Barcelony jest transmitowany w Eleven Sport, za tydzień w Canal plus ? Myślałem że podpisuje dana stacja umowę na cały sezon lub określony czas ?

0

Co z Ragnickiem w United po sezonie ? Przejmie jakaś funkcje w United czy odchodzi z klubu?

0

Jak Fati wróci na dłużej niż pare meczów, Dembele by został to atak wyglądałby przyzwoicie. Pomocnik się przyda jakiś, Busi już nie dojeżdża i na jego pozycji powinien grać Frenkie. Największy problem to obrona, szczególnie boki. Alba to gra kryminał, na prawej obronie Alves powinien być co najwyżej zmiennikiem, środek wyglada troszkę lepiej ale Pique młodszy nie będzie, jedyny Araujo godny bycia w pierwszej jedenastce klubu który chce walczyć o najwyższe cele.

2

Nie sprzedawać go i dać mu pograć na miejscu Busiego, tam gdzie jego nominalna pozycja.

4

Sędzia to jedna wielka kompromitacja i kryminał. Zaraz za nim w kolejce ustawia się Alba, który grał chyba dla Sociedad dziś.
Z pozytywów : De Jong i Ter Stegen dzisiaj w świetnej formie, ważne trzy punkty i pełne zaanagażowanie zespołu

2

Nie wiem co gorsze, sędziowie czy skorumpowane władze La Ligi które od lat nic z tym nie robią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?