1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Szczerze to odechciewa się takich meczów oglądać.
Real w dwumeczach zagrał łącznie może 1 polowe dobrze.
Komentatorzy i sędziowie są tak stronniczy że to aż obrzydliwe.
Najpierw 6 doliczonych, a potem 3 to tez jakaś kpina.
Strzelanie bramek bo błędach obrony, 3 strzały celne i bycie objeżdżanym przez 3/4 czasu, wrzutki z dupy i taka sama gra, a wokół podnieta że mental XD Nie było żadnego mentalu do 90 minuty, gdy im wrzutka pierwsza w meczu wyszła.

23

Ale jaki mental kurde ? Wrzucenie dwa razy piłki w pole karne w doliczonym czasie gry ? Oddanie pierwszych strzałów celnych w doliczonym czasie gry ? XD

2

2 strzały celne w meczu, gole z wrzutek a pieprzenie o mentalu się zaczęło

0

Zamiast o LM, to Chelsea PSG i City się na frajera roku uwzięli

0

@sebasarna18 szkoda że przez 90 minut nawet nie pyska brudasie nie otworzyłeś XD

1

Bernardo Silva dziś kozak totalny.
Bozydar tam zaraz się rozryczy chyba

32

oby to był ten wieczór gdzie ten cały mental został wyjaśniony

0

@Rust_Cohle oby nie jak ostatni finał Liverpoolu gdzie na papierze ekstra mecz a obie drużyny się bały zaatakować i mecz nudny

0

Oczy z tylu głowy że on zobaczył tego Mahreza

0

City powinno sobie przypomnieć że najlepsza obrona jest atak

1

Może dla odmiany niech raz real odpadnie grając lepiej XD

9

Gdybym potrafił wyciągać pozytywy z życia tak jak komentatorzy z gry Realu to bym depresji nie miał XD

2

Casemiro już nie powinno być na boisku a Vinicius za te nurkowanie powinien w łeb dostać i kartkę zarobić

8

Bez kartki XD jakiś żart chyba

0

Ale te City nijakie dzisiaj…

3

Co wy kurna macie że kibicujecie realowi a tu konto zakładacie i komentujcie? XD
Jakaś abstrakcja

0

Oby benzema wyglądał dziś tak jak na tej oprawie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Szpaku w takiej formie że aż obraz wyprzedza

0

@jaras121 najpierw porażka Realu, potem można myśleć o innych klubach

0

Madryt jak to Madryt, bez różnicy który klub. Same prymitywy

0

Włączam TVP1, lepszy Szpaku niż spuszczający się Bozydar nad realem

0

Ostatnie cztery mecze w LM realu tak mnie szlag trafiał że trzy razy dostałem bana XD oby dziś humor był lepszy

0

Oby się City nie obsrało tylko proszę…

0

Wygranie pierwszego meczu różnica do 2 bramek i granie rewanżu na wyjeździe jest bardzo groźne.

3

Militao to taki Maguire w realu

1

Tradycyjnie, Real po tej połowie powinien być już 5 metrów pod ziemia, a jest jak zawsze

9

Czy każda drużyna musi mieć w obronie wylew grając z prześcieradłami? To już jest serio nudne..

0

Jeszcze raz ten Ederson przytrzyma ta piłkę to go chyba zastrzelę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?