Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Szczerze to odechciewa się takich meczów oglądać.
Real w dwumeczach zagrał łącznie może 1 polowe dobrze.
Komentatorzy i sędziowie są tak stronniczy że to aż obrzydliwe.
Najpierw 6 doliczonych, a potem 3 to tez jakaś kpina.
Strzelanie bramek bo błędach obrony, 3 strzały celne i bycie objeżdżanym przez 3/4 czasu, wrzutki z dupy i taka sama gra, a wokół podnieta że mental XD Nie było żadnego mentalu do 90 minuty, gdy im wrzutka pierwsza w meczu wyszła.
23
Ale jaki mental kurde ? Wrzucenie dwa razy piłki w pole karne w doliczonym czasie gry ? Oddanie pierwszych strzałów celnych w doliczonym czasie gry ? XD
2
2 strzały celne w meczu, gole z wrzutek a pieprzenie o mentalu się zaczęło
0
Zamiast o LM, to Chelsea PSG i City się na frajera roku uwzięli
0
@sebasarna18 szkoda że przez 90 minut nawet nie pyska brudasie nie otworzyłeś XD
1
Bernardo Silva dziś kozak totalny.
Bozydar tam zaraz się rozryczy chyba
32
oby to był ten wieczór gdzie ten cały mental został wyjaśniony
0
@Rust_Cohle oby nie jak ostatni finał Liverpoolu gdzie na papierze ekstra mecz a obie drużyny się bały zaatakować i mecz nudny
0
Oczy z tylu głowy że on zobaczył tego Mahreza
0
City powinno sobie przypomnieć że najlepsza obrona jest atak
1
Może dla odmiany niech raz real odpadnie grając lepiej XD
9
Gdybym potrafił wyciągać pozytywy z życia tak jak komentatorzy z gry Realu to bym depresji nie miał XD
2
Casemiro już nie powinno być na boisku a Vinicius za te nurkowanie powinien w łeb dostać i kartkę zarobić
8
Bez kartki XD jakiś żart chyba
0
Ale te City nijakie dzisiaj…
3
Co wy kurna macie że kibicujecie realowi a tu konto zakładacie i komentujcie? XD
Jakaś abstrakcja
0
Oby benzema wyglądał dziś tak jak na tej oprawie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Szpaku w takiej formie że aż obraz wyprzedza
0
@jaras121 najpierw porażka Realu, potem można myśleć o innych klubach
0
Madryt jak to Madryt, bez różnicy który klub. Same prymitywy
0
Włączam TVP1, lepszy Szpaku niż spuszczający się Bozydar nad realem
0
Ostatnie cztery mecze w LM realu tak mnie szlag trafiał że trzy razy dostałem bana XD oby dziś humor był lepszy
0
Oby się City nie obsrało tylko proszę…
0
Wygranie pierwszego meczu różnica do 2 bramek i granie rewanżu na wyjeździe jest bardzo groźne.
3
Militao to taki Maguire w realu
1
Tradycyjnie, Real po tej połowie powinien być już 5 metrów pod ziemia, a jest jak zawsze
9
Czy każda drużyna musi mieć w obronie wylew grając z prześcieradłami? To już jest serio nudne..
0
Jeszcze raz ten Ederson przytrzyma ta piłkę to go chyba zastrzelę