Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
I po co nam były te wszystkie transfery skoro w takim meczu najlepszym na boisku jest Mingueza a reszta bez Pedriego nie istnieje
3
Szkoda, że Xavi nie wpuści nawet teraz Traore który mógłby tu poszarpaci pobiegać jak nie idzie
0
Jak City to przewali to będzie hit. Ciekawe kiedy ostatnio była sytuacja wTOP5 gdy o mistrzu decydował bilans bramek
0
@Rust_Cohle racja, bilans bramkowy jest do przegonienia
0
Nawet jeśli dziś zgubią punkty, to w ostatniej kolejce by musieli zgubić bo maja lepszy bilans bramkowy także myśle na luzie
5
Najchętniej to bym Legie z Wisłą miejscami pozamieniał w tabeli ;)
0
@skubi99 oczywiście. Bardziej chodzi mi o to, że znaczna większość celebrytek jest tak samo pusta jak ona
0
Gadają o tej Fagacie, a różnica między nią a reszta influencerek jest taka, że ona głośno swoje myśli wypowiedziała i dała się na tym złapać
2
@Maurolkit jeśli dobrze pamietam to 10/20 barca musiała zapłacić po zagraniu jakieś liczby meczów, które osiągnął, nie wiem jak pozostałe pieniądze
3
Super wiadomość, że udało się sprzedać Cou. Wiadome było, że te 40 mln jest nieosiągalne.
20 baniek plus zejście z jego ogromnej pensji może da nam trochę możliwości.
Szkoda, bo trudno było go nie lubić. Uśmiechnięty zawsze, spoko chłop.
Niestety chyba największy niewypał transferowy Barcy.
Oby się odbudował i grał swoje w nowym klubie :)
2
Super wiadomość, że udało się sprzedać Cou. Wiadome było, że te 40 mln jest nieosiągalne. 20 baniek plus zejście z jego ogromnej pensji może da nam trochę możliwości.
Szkoda chłopaka bo trudno było go nie lubić. Uśmiechnięty zawsze, spoko chłop.
Niestety chyba największy niewypał transferowy Barcy
0
Oglądał ktoś Cou w grze odkąd przeszedł do Aston Villi ? Początek miał dobry, a potem o nim się cicho zrobiło. W grze było tak samo?
1
Ale głąb ten Holding
1
Niech Roberto im dorzucą w gratisie XD
10
Puchar Finlandii.
Zespół Ilves odpadl z pucharów po tym jak przegrał z … rezerwami Ilves XD
2
De Jong to taki lepszy Zieliński. Bardzo dobry piłkarz ale psychicznie średni i niedojrzały.
4
@Transu96 z ta różnica, że za Frenkiego dostaniemy 80 baniek, Dembele odejdzie za darmo. I z ta różnica, że za De Jonga mamy Pedriego, Nico i Gaviego, a z przodu raz, że jest gorzej, a dwa żeby kogoś sprowadzić chociaż podobnego do Dembele to cóż, nie ma obecnie szans
2
Niby sprzedać mamy jednego z najlepszych w drużynie ale pomoc mamy obstawioną dobrze, sumka naprawdę fajna i oby za zaoszczędzone pieniądze udało się wzmocnić obronę bo tego nam najbardziej potrzeba. Może ten transfer budzić obawy, ale wydaje mi się i bardzo wierze, że Alemany i Laporta wiedza co robią by przywrócić nasz klub tam gdzie jego miejsce.
Dodając do tego niewykorzystany potencjał w 100% przez FDJ, tego, że nie potrafił poprowadzić drużyny, wysoka pensja wyglada to na naprawdę dobry ruch
0
Wchodzi to tak ładnie Interowi bo piłke od siatkówki kopią :D
0
Wyjaśni ktoś o co chodzi, że dany piłkarz/ jego pensja jest zamortyzowany ?
1
To ich De Ligt porobił XD
2
De Jong nie jest nietykalny, nie odpalił na 100 procent możliwości i cena dobra.
Jest tylko jedno ale.. mianowicie, kogo my w ogóle możemy za niego sprowadzić z takimi finansami?
1
Znając życie jak Frenkie odejdzie, to zobaczymy jego najlepsza wersje.
Z drugiej nie jest taki by być nietykalnym, a suma całkiem dobra
0
Ciekawe ile taki Romero i inni smaruja że ktoś daje im tak szybko cynki
8
Dymy u Romero a ja siedzę jak na tureckim kazaniu i nie mam pojęcia co on tam nawija XD
0
Piłka w meczu Inter - Juve jak od siatkówki wygląda :D
0
@JohnnyBarca Siły na zamiary przeliczyli, czy skąd problem był ? Bo wydaje mi się, że dobrze się zaprezentowali, wygrali itp to powinno się wszystko spładać powoli. Nadal są właścicielami ?
1
@YouTuber McDonald, od czasu do czasu KFC, Burger King raz i mi wystarczy
0
W Interze poprzednia wyprzedać była spowodowana stratami przez pandemię, czy były jakieś inne jeszcze problemy?
1
Co za czasy nadeszły że wole obejrzeć mecz włoskich drużyn niż mecz dobrych drużyn z La Ligi