Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może w końcu jak dziś się sfrajerza to nabiorą trochę pokory hala madryciaki bo ich się słuchać nie da czasami
0
Najgorsze co może być to pozwolić realowi poczuć wiatr w żaglach i doping kibiców. Zamknąć ich na połowie i pyknac 3 żeby się tam cicho znów zrobiło
0
Ale Rudiger dziś ładnie gra, fajnie byłoby go zobaczyć u nas z Araujo
2
Obym się mylił ale znając życie w końcówce real to wciśnie jakimś cudem z dupy i tyle będzie
1
Tak jak u nas łapami ciagle Alba macha, tam u nich cały zespół zaczynajac od tej małpy w ataku, przez wkurwiajaca mordę casemiro i resztę składu
3
Nie mógłbym pracować jako komentator bo jak Real by strzelił to bym albo klnął albo minutę ciszy miał XD
0
Lewy to mógłby końcu w jakiejś fazie pucharowej Ligi Mistrzów pokazać trochę więcej niż to co przez pare ostatnich lat
1
Ależ ładnie już drugi raz z rzędu Vinicius został wyczyszczony
4
Oby błąd bramkarza z poprzedniego spotkania nie był tym golem którego będzie brakować Chelsea bo już by remis był :/
13
Mniejszych X do zamknięcia reklam niż na tej stronie to się już chyba nie da zrobić…
9
Xavi wczoraj wyszedł z autobusu, wziął na ręce dwóch młodych fanów, zrobil z nimi zdjęcie, wymienił pare słów.
Klasa.
Ronaldo, ucz się.
0
@tomek8756 mogę się mylić, ale wydaje mi się, że klub jeśli chce rozpocząć negocjacje z piłkarzem, któremu kończy się kontrakt za mniej niż 6 miesięcy, musi po prostu poinformować o tym obecny klub piłkarza. Wydaje mi się, że tak, można.
0
Serce tak, rozum nie jeśli chodzi o Lewego
0
Jedno im się udało, znakomicie znów dzielą społeczeństwo.
0
Kwintesencja polskiej polityki.
Jaka by prawda nie była, jedni będą mówić, że to zamach by pogrążyć drugich. Ci drudzy będą zawsze twierdzić, że niczego nie było. Żadnej międzynarodowej komisji, żadnego wraku. Polityka jest czymś naprawdę obrzydliwym
0
@escarabajo No właśnie, ale po co ? Wsadzic nie wsadza bo żadne to dowody. Rosji wojny nie wypowiedzą. To jaki to ma cel?
0
@Comentateiro oczywiście, że na kłamstwa nie, ale to czy ktoś wierzy w to co mówi jeden naukowiec, a inny wierzy w to co mówi drugi naukowiec to już uważam każdego wolny wybór
0
@Comentateiro na moje miech każdy wierzy w co chce. Było wie teorii spiskowych które miały trochę prawdy, jak i wiele takich, które były/są bezpodstawne. Niech każdy wierzy w co chce i nie będzie za to szkalowany
0
dobra, w wypadku w którym ginie 96 osób z para prezydencka na czele. Po pierwsze, jakikolwiek badania, dochodzenia powinny być :
a) od razu po katastrofie lub jak najszybciej
b) prowadzących przez rzetelnych i neutralnych ekspertów, którzy by albo potwierdzili albo zaprzeczyli udziału osób trzecich
Tymczasem Macierewicz 12 lat mówi o tym samym, zero konkretów, robimy z siebie pośmiewisko, a zmarli oraz ich rodziny zasługują na więcej niż przerzucanie się i wykorzystywaniem ich do celów politycznych przez jednych i drugich
A, i jeśli mamy niezbite dowody, to się je przedstawia. A dwa, jeśli się o tym otwarcie mówi, to wypada jakiś zareagować. A tak co? Wojnę ruskim wypowiemy ? Tuska pod ścianę ?
Jaki to ma w ogóle cel ktoś mi powie ? Bo nawet jeśli ktoś wierzy lub dopuszcza możliwość taka lub inna, a jest normalny to brzydzi się tym co robi Antoni
2
Ależ bym chciał zobaczyć teraz w naszym składzie takiego Suareza w swoim najlepszym czasie z Barcy walącego bramki po podaniach Gaviego czy Pedriego :)
5
Szkoda że Umtiti nie jest na poziomie, który kiedyś prezentował, to byśmy mieli fajna obronę z porządnym stoperem na zmianę i byłoby cacy
40
Kibice realu piszący o bólu dupy po ich meczu z chelsea. Tymczasem stronkę im wywaliło po naszym meczu, tak ich piecze XD
0
@Przemek2323 czy ja wiem, nie wierze w propagandę TVP, ale ruski tez są zdolne do wszystkiego, nie twierdze że był to typowy zamach ale kto wie czy i trochę palców w tym nie maczali
0
@cris2706 wydaje mi się, że ogólnie jako naród maja o sobie duże mniemanie. Patrz przykład przegranego finału anglikow, może trochę z tego powodu?
0
Liczyłem że Liverpool trochę bardziej powalczy w końcówce, tym bardziej, że to oni gonią.
A z drugiej strony, nie oglądam często meczów City ale co patrzę to gucci sruczi wchodzi z ławki. On często tak? Jak ten facet w city gra bo oglądałem już kilka jego meczów i jeszcze nic poza opaska na głowie nie pokazał, a przecież drogi jak piernik ?
3
@P33ck jak to, flagę Ukrainy ma wiec to na pewno dobry tolerancyjny człowiek
0
Piłkarze piłkarzami ale topowi agenci to dopiero potężne pieniądze robią
0
Przykro mówić ale obecnie Benzema >>>> Lewandowski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde bele czy ta Chelsea nie mogła się tak spiąć z realem ? Oby w rewanżu tak zagrali