5

@Deviler a ja typowo tego gowna nie oglądam nawet

7

Nie pamietam kiedy mogłem powiedzieć tak jak w przypadku Rakowa, że gra polskiej drużyny autentycznie mi się podoba

0

Żeby Kounde mógł zostać zarejestrowany odejść musi zarówno Auba i Memphis, czy możemy sobie pozwolić na pozostanie jednego z nich?

1

@Gappeq bylebyś końcowych emocji w Lidze Europy nie miał

0

@MesQueUnClub96 chodzi mi o alternatywę dla takiego Wolgsburga wśród polskich klubów

0

Jeśli chodzi o plan sportowy to tylko Raków może zaoferować jakaś alternatywę dla młodego chłopaka co patrzy jak uciec z ekstraklasy na zachód

3

Real z frajerami w grupie.
Stare, znałem

0

Dźwignie finansowe, rejestracja graczy, grupa śmierci w LM, plus jak się przytrafi jakaś kontuzja np Lewego, Fatiego itp. To jest kaplica.
Ale stąpamy po cienkim lodzie. W tym sezonie każdy mecz może być ma wagę zlota

0

@esem91 odpadniecie z LM nas pogrzebie finansowo z tymi dźwigniami i kredytami

2

Na pierwsze miejsce bym chyba nie liczył. Mam nadzieje, że Xavi to poukłada i drugie miejsce zajmiemy

0

*Trafiamy na mocny zespół z pierwszego koszyka, z trzeciego zespoły również dobre, niekoniecznie od nas gorsze w ostatnich latach*
Jeśli by tak było i nie wyjdziemy z grupy, to wszystko pierd**nie, zysków nie będzie, a klub przepadnie z czołówki na lata imo

39

Fajnie, że już odszedł, ale tez ogromna szkoda bo w swoim prime był nie do przestawienia. Mógł być obrońca na lata.. szkoda

4

Chłop po dotknięciu zrobił dwa kroki i gleba a tu karny XD

1

Co by o Peni nie mówić, nogami dziś gra elegancko

0

Lewy weź tam wejdz i klepnij im tam z dwie brameczki

0

A już chciałem pisać pozytywny komentarz na temat naszego bramkarza XDD

8

Panowie, za miesiąc - 17 września biorę ślub. Właśnie dostałem od Narzeczonej jako prezent wyjazd na mecz Barcelony z Sevilla w lutym. Ale się jaram :D

6

Jeremy Menez chce grać w ekstraklasie, a my po raz kolejny ściągniemy gracza przed emerytura i będziemy się podniecać że kiedyś grał w Milanie czy innym europejskim klubie XD

3

Następna dźwignia na trenera z Topu bo inaczej tego nie widzę

1

Jak nie było piłkarzy brak pomysłu można było wybaczyć Koemanowi, Xaviemu, ale teraz z takim składem po prostu świadczy to o Xavim. Kto wie, czy z Koemanem teraz nie szło by lepiej

9

Papszun jedyny polski trener klubowy, który coś o taktyce wie chyba

0

Nóż w kieszeni się otwiera jak myśli się o straconych punktach Lechii, Pogoni i Lecha…

1

Pierwszy raz od dawna mamy porządnie obsadzona 9 to zaraz się pozbędziemy najlepszego zmiennika jakiego mamy..

1

Real będzie wygrany w tej sytuacji imo, dostaną 80 baniek za 30 latka, za co kupią sobie porządnego młodszego ŚPD

4

Aktualnie jedynie o Rakowie z polskich klubów mówić w Europie bez wstydu

0

Fifa czy Football Manager? ;)

0

@dniel dokładnie

0

@dniel pomysł idealny tylko... no właśnie, te sukcesy naszych klubów

0

Wasz sposób na zatrzymanie utalentowanych młodych graczy w polskich klubach? Aktualnie wszyscy wiemy jak to wygląda. Jak tylko błyśnie, transfer za granicę

2

Gdyby chociaż w naszej polskiej lidze były takie kluby jak Benfica…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?