Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Deviler a ja typowo tego gowna nie oglądam nawet
7
Nie pamietam kiedy mogłem powiedzieć tak jak w przypadku Rakowa, że gra polskiej drużyny autentycznie mi się podoba
0
Żeby Kounde mógł zostać zarejestrowany odejść musi zarówno Auba i Memphis, czy możemy sobie pozwolić na pozostanie jednego z nich?
1
@Gappeq bylebyś końcowych emocji w Lidze Europy nie miał
0
@MesQueUnClub96 chodzi mi o alternatywę dla takiego Wolgsburga wśród polskich klubów
0
Jeśli chodzi o plan sportowy to tylko Raków może zaoferować jakaś alternatywę dla młodego chłopaka co patrzy jak uciec z ekstraklasy na zachód
3
Real z frajerami w grupie.
Stare, znałem
0
Dźwignie finansowe, rejestracja graczy, grupa śmierci w LM, plus jak się przytrafi jakaś kontuzja np Lewego, Fatiego itp. To jest kaplica.
Ale stąpamy po cienkim lodzie. W tym sezonie każdy mecz może być ma wagę zlota
0
@esem91 odpadniecie z LM nas pogrzebie finansowo z tymi dźwigniami i kredytami
2
Na pierwsze miejsce bym chyba nie liczył. Mam nadzieje, że Xavi to poukłada i drugie miejsce zajmiemy
0
*Trafiamy na mocny zespół z pierwszego koszyka, z trzeciego zespoły również dobre, niekoniecznie od nas gorsze w ostatnich latach*
Jeśli by tak było i nie wyjdziemy z grupy, to wszystko pierd**nie, zysków nie będzie, a klub przepadnie z czołówki na lata imo
39
Fajnie, że już odszedł, ale tez ogromna szkoda bo w swoim prime był nie do przestawienia. Mógł być obrońca na lata.. szkoda
4
Chłop po dotknięciu zrobił dwa kroki i gleba a tu karny XD
1
Co by o Peni nie mówić, nogami dziś gra elegancko
0
Lewy weź tam wejdz i klepnij im tam z dwie brameczki
0
A już chciałem pisać pozytywny komentarz na temat naszego bramkarza XDD
8
Panowie, za miesiąc - 17 września biorę ślub. Właśnie dostałem od Narzeczonej jako prezent wyjazd na mecz Barcelony z Sevilla w lutym. Ale się jaram :D
6
Jeremy Menez chce grać w ekstraklasie, a my po raz kolejny ściągniemy gracza przed emerytura i będziemy się podniecać że kiedyś grał w Milanie czy innym europejskim klubie XD
3
Następna dźwignia na trenera z Topu bo inaczej tego nie widzę
1
Jak nie było piłkarzy brak pomysłu można było wybaczyć Koemanowi, Xaviemu, ale teraz z takim składem po prostu świadczy to o Xavim. Kto wie, czy z Koemanem teraz nie szło by lepiej
9
Papszun jedyny polski trener klubowy, który coś o taktyce wie chyba
0
Nóż w kieszeni się otwiera jak myśli się o straconych punktach Lechii, Pogoni i Lecha…
1
Pierwszy raz od dawna mamy porządnie obsadzona 9 to zaraz się pozbędziemy najlepszego zmiennika jakiego mamy..
1
Real będzie wygrany w tej sytuacji imo, dostaną 80 baniek za 30 latka, za co kupią sobie porządnego młodszego ŚPD
4
Aktualnie jedynie o Rakowie z polskich klubów mówić w Europie bez wstydu
0
Fifa czy Football Manager? ;)
0
@dniel dokładnie
0
@dniel pomysł idealny tylko... no właśnie, te sukcesy naszych klubów
0
Wasz sposób na zatrzymanie utalentowanych młodych graczy w polskich klubach? Aktualnie wszyscy wiemy jak to wygląda. Jak tylko błyśnie, transfer za granicę
2
Gdyby chociaż w naszej polskiej lidze były takie kluby jak Benfica…