Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy ale odjebałeś...
2
Szczerze to przez tych sędziów (nawet nie tylko w meczach Barcy), się niejednokrotnie nie chce oglądać. Ile oni już zepsuli spotkań i ich bezkarność jest niepojęte
2
gdyby nie Busquets to by nie było mowy w ogóle o takiej sytuacji. Ale to co sędzia odwalił to kryminał jak Basket
19
A co ma do tego czy Alonso by zdążył do piłki czy nie? Faulowany to jest faul i koniec
3
On by musiał go zabić tam, żeby był faul XD
2
Basket, weź Ty zrób jak Pique i po prostu odejdź...
4
nieźle faworyzują tą Barcelone. Real powinien mieć możliwość wprowadzenia dodatkowego zawdonika jak przegrywa, byłoby uczciwie
0
Barca liderem, dziękuje, dobranoc.
0
Asensio to i tych komentatorów jeszcze trzyma przy zyciu i ich nadzieje
1
Przecież gdyby real przegrał w finale LM to komentatorzy by się pocieli chyba na wizji
0
@El dominatore dokładnie, a teraz wszystkie oburzenia i bojkoty firm i znanych osób są niczym innym jak czynami pod publikę
0
Jak my możemy mieć jaja na boisku skoro nie ma ich trener na konferencji i to przed pierwszym meczem? Kiepsko panie Xavi
0
Brugge vs Benfica - Liga Mistrzów
United vs Barcelona - Liga Europy
Ale się porobiło XD
3
Ale Ronaldo to już na pewno zapłaci ten rachunek
9
Największe przegrywy ostatnich lat się spotkały
3
Kocham Liverpool, od zawsze byłem ich fanem w LM. Naprawdę.
3
Nie ma tragedii, Real nie wylosował najsłabszej drużyny, a ktoś z dwójki Bayern - PSG odpadnie
0
Cud że to Real nie trafił na Brugge
0
Ten nie może zagrać z tym, ten z tamtym.. bez sensu
0
Zostać pożegnanym przez tylu ludzi, takimi brawami jak Pique - ciary
7
Dla mnie osobiście, słaba gala, zarówno jeśli chodzi o nazwiska i widowisko sportowe
4
Niech już zdejmą ta małpę w czerwonym dresie co tam coś skrzeczy
2
Dzięki za wszystko, Legendo!!
2
Dobra, Pique dotrzymal słowa. Czas na tych co zarzekali się że usuną konto XD
1
Chyba jeszcze nie srał dzisiaj
0
Milan wraca na dobre do LM,a my zajmujemy ich miejsce z ostatnich lat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fajnie by było gdyby redakcja dorzuciła możliwość wystawienia oceny trenerowi po meczu
0
Czy decyzja słuszna, czy nie to fakt, ile czasu potrzebują w tym swoim busie na podjęcie decyzji to jakiś żart
0
Co za kretyni siedzą w tym varze, że w pięciu przez tyle czasu nie potrafią podjąć decyzje?