1

Lewy ale odjebałeś...

2

Szczerze to przez tych sędziów (nawet nie tylko w meczach Barcy), się niejednokrotnie nie chce oglądać. Ile oni już zepsuli spotkań i ich bezkarność jest niepojęte

2

gdyby nie Busquets to by nie było mowy w ogóle o takiej sytuacji. Ale to co sędzia odwalił to kryminał jak Basket

19

A co ma do tego czy Alonso by zdążył do piłki czy nie? Faulowany to jest faul i koniec

3

On by musiał go zabić tam, żeby był faul XD

2

Basket, weź Ty zrób jak Pique i po prostu odejdź...

4

nieźle faworyzują tą Barcelone. Real powinien mieć możliwość wprowadzenia dodatkowego zawdonika jak przegrywa, byłoby uczciwie

0

Barca liderem, dziękuje, dobranoc.

0

Asensio to i tych komentatorów jeszcze trzyma przy zyciu i ich nadzieje

1

Przecież gdyby real przegrał w finale LM to komentatorzy by się pocieli chyba na wizji

0

@El dominatore dokładnie, a teraz wszystkie oburzenia i bojkoty firm i znanych osób są niczym innym jak czynami pod publikę

0

Jak my możemy mieć jaja na boisku skoro nie ma ich trener na konferencji i to przed pierwszym meczem? Kiepsko panie Xavi

0

Brugge vs Benfica - Liga Mistrzów
United vs Barcelona - Liga Europy

Ale się porobiło XD

3

Ale Ronaldo to już na pewno zapłaci ten rachunek

9

Największe przegrywy ostatnich lat się spotkały

3

Kocham Liverpool, od zawsze byłem ich fanem w LM. Naprawdę.

3

Nie ma tragedii, Real nie wylosował najsłabszej drużyny, a ktoś z dwójki Bayern - PSG odpadnie

0

Cud że to Real nie trafił na Brugge

0

Ten nie może zagrać z tym, ten z tamtym.. bez sensu

0

Zostać pożegnanym przez tylu ludzi, takimi brawami jak Pique - ciary

7

Dla mnie osobiście, słaba gala, zarówno jeśli chodzi o nazwiska i widowisko sportowe

4

Niech już zdejmą ta małpę w czerwonym dresie co tam coś skrzeczy

2

Dzięki za wszystko, Legendo!!

2

Dobra, Pique dotrzymal słowa. Czas na tych co zarzekali się że usuną konto XD

1

Chyba jeszcze nie srał dzisiaj

0

Milan wraca na dobre do LM,a my zajmujemy ich miejsce z ostatnich lat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fajnie by było gdyby redakcja dorzuciła możliwość wystawienia oceny trenerowi po meczu

0

Czy decyzja słuszna, czy nie to fakt, ile czasu potrzebują w tym swoim busie na podjęcie decyzji to jakiś żart

0

Co za kretyni siedzą w tym varze, że w pięciu przez tyle czasu nie potrafią podjąć decyzje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?