Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To powinien być ostatni mecz sędziego na tym turnieju, a Var do wyjebania, nie wiem po co oni tam są skoro nawet symulki nie widzą
14
Wychowani na plaży, brazyliana
Nejmor
Ta minuta nie będzie zbyt długa, to tylko 60sekund
Za to kocham naszego Dareczka
1
Pomyśleć, że zapłaciliśmy za Raphinhe około 50 baniek XD
1
Odnośnie bramki Ronaldo, ciekawe kiedy ostatni raz na mistrzostwach światach grał piłkarz jako wolny zawodnik bez klubu i strzelił bramkę :)
7
Po co ludzie oglądają Kanał Sportowy, Studio meczowe i inne rzeczy ?? Na La Rambli to się dzieje. Podczas meczu, dobra i dogłębna analiza bieżących wydarzeń na boisku, po spotkaniu rzetelna recenzja i barwny opis danych spotkan. Po prostu złoto
35
Najważniejsze że sąsiad przegrał, od razu dzień lepszy
0
Tragedii by nie było, gdyby nie dzisiejsza wygrana Arabii, która mocno komplikuje
4
Nawet Krychowiak wiedział, jak będziemy grać, tylko my kibice głupi się łudziliśmy
5
Jak coś, Ochoa przed karnym Lewego miał.. serie 31 nieobrobionych karnych z rzędu...
3
Co tu się stanęło.. Matko Bosko
2
Nasza reprezentacja ma chyba jedne z gorszych wyników proporcjonalnie do swojego potencjału na mistrzostwach świata lub Europy. Nasza kadra zawodzi często jak chyba żadna inna ...
2
Jak grasz na codzien z Alba i Busquetsem to nie masz prawa mieć psychy... Chyba że rozjechaną
0
Czyli okazuje się, że to niekoniecznie Meksyk nas wywali z MŚ, a może tego dokonać Arabia...
0
To zapłacimy rachuneczek za Arabię
2
Patrząc na podatność na kontuzje naszych piłkarzy i to ilu ich jest na mundialu, coś czuję, że w klubie te Mistrzostwa Świata nam się odbija czkawka najbardziej. Obym się mylił
0
@wojopancer choćby tutaj :
https://sport.interia.pl/mundial-2022/news-gianni-infantino-nie-wie-co-mowi-jest-jak-towarzysz-z-fifa,nId,6421354
17
Mam nadzieję, że mimo wszystko Ekwador im najebie dzisiaj
7
Jedyna okazja jaką jest mundial ,żeby oderwać się od ciągłych tematów wojny, inflacji, wirusów i kłótni, posiedziec przy telewizorze i pooglądać mecze reprezentacji i poczuć ten klimat i tak musiała zostać zaprzepaszczona przez łysego rudego i resztę tych sprzedawczyków
0
@Antimadridista_WR tak dokładnie. @kluskaVEB twierdzi że Maroko wyeliminuje min. Francję i zagra z Kamerunem w finale mistrzostw świata
7
Ale Eto jest odklejony totalnie XD
0
Wczorajsze wydarzenie pokazalo jak gotowi jesteśmy na ewentualny kofnlikt. Opozycja za rakiety obwinia rząd XD rząd, żeby cokolwiek wiedzieć musi czekać na informacje od USA, obrona jest taka, że pewnie i 50 rakiet by spadło, ludzie sieja dezinformację i snują takie teorie, że niektórych nie powinno się już brać na poważnie
0
@pt9 najlepiej pozostaw go wyłączonego
0
Wg mnie Rosji byłoby kompletnie nie na rękę wciągać teraz do wojny Polskę i prawdopodobnie jeszcze Nato przy okazji. Nie są w stanie poradzić sobie z Ukrainą, a co dopiero na kilku frontach. Co innego Ukraina, komu tak bardzo może zależeć na dołączeniu się do wojny, jak nie im?
2
Gra o Tron, The Crown, Skazany na śmierć, Czarna lista, Homeland i po częsci Wikingowie - świetne seriale ale ostatni sezon przeważnie okazuje się jednym ze słabszych całej produkcji. Producenci za bardzo chcą wycisnąć kase z serialu i zamiast świetnego zakończenia, mamy ciągnięty na siłe serial
2
Kto bardziej odjechał, Eto z Kamerunem, czy my, Polacy liczący znów, że wyjdziemy z grupy i dojdziemy co ćwierćfinału lub dalej?
0
Dawno nic nie obstawiałem, więc dziś postawiłem na awans City. Także spokojnie stawiajcie domy, że Chelsea awansuje ;)
19
Lewy zachował się jak amator. Gdy przegrywali, osłabił zespół już w 30 minucie, potem jakieś durne gęsty (po części zrozumiale przez to co sędziowie odwalali, ale jednak) i na końcu, zamiast przeprosić za to co odwalił, jakieś śmieszki o postawie na boisku w social mediach. Dodatkowo możliwe że nie zagra w meczu z Atletico. Wkurzył wczoraj niesamowicie
1
Trochę już dużo wymęczonych zwycięstw w tym sezonie...
2
Niestety, sędzia nam utrudnia ale, gdyby nie Busquets to by nie było w ogóle mowy o rożnym. Gdyby nie Robercik, byłaby jedna niezasłużona żółta i to tyle..
1
Barcelona jest po prostu uczciwa. Jak real przegrał to my w duchu fair play też to przejebiemy