Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sprzedać póki którys z dużych klubów chce za niego wyłożyć dobra kasę.
7
Nie myślałem, że to powiem prędko ale dziś Busquets i sędzia naprawde TOP
2
Kounde pieknie podsumował swoją drugą połowe
1
Nosz kurwa mać, zmień Xavi tego Lewego bo to on dzisiaj odpierdziela to jakiś kryminał jest
5
Ale brakuje nam Lewego w dzisiejszym meczu, wie ktoś kiedy kończy mu się zawieszenie i będzie mógł grać?
3
Leo Busquets przed państwem
1
@bebeto77 tym strzałem z dwóch metrów? proszę cie xd
1
Kiedyś się człowiek przed meczem zastanawiał, jaką magię pokaże nam któryś z trio MSN, a teraz się człowiek zastanawia co tym razem nasi odjebią za akcję. W obu przypadkach się człowiek często nie zawodził
1
Przecież ostatnio w tych meczach rywale mają tyle sytuacji bramkowych, szczególnie przez nasze błędy, że w końcu w jakimś meczu za to bekniemy srogo
1
zaczynamy zabawe z opóźnionym sędzią liniowym. Epizod pierwszy.
1
Jak czytam, te teksty piłkarza, że zawsze chciał przejść do danego klubu, że to klub jego marzeń itd to aż się rzygać chce
5
No i kolejny tragiczny mecz dowieziony. Xavi ma farta że mecz nam ratuje Marc albo nieudacznictwo przeciwników bo z taką grą i taktyka to gościu powinien polecieć.
No ale zaraz teksty że przecież trzy punkty, najważniejsze itd.
Valverde też dowoził mecze jako tako i wygrywał ligę, ale jak się trafiał zespół który potrafił wykorzystywać sytuację to każdy wie jak było.
Kolejny, nie pierwszy i nie ostatni tragiczny mecz dokonany w tym sezonie
4
No to zaczynamy zabawe z wrzutkami, teraz się zacznie widowisko
1
Niech Xavi wpuści Balde na skrzydło, który na pewno zrobi więcej na skrzydle niż brazol z premier league i nasz młody Messi
1
Ale dzisiaj nasi młodzi gracze są pozbawieni mózgów
8
Nasza bezradność w wykończeniu akcji dobrze pokazuje jak kretyński był faul Lewandowskiego na czerwoną
16
Mówię - poczytam sobie komentarze z wczorajszego meczu Realu na La Rambli.
A tu jeb,wchodzi jakiś Kabel i pół godziny scroluje, jeszcze nie dotarłem bo jakaś akcja z autem się odwaliła - po prostu La Rambla :D
4
Lewy się niezły cwaniak zrobił w reprezentacji.
Na mundialu się nie pokazał, a tu komentarze w wywiadach w stronę trenerów, można powiedzieć, że zachowanie wpływające na zwolnienie trenerów, a tu się jeszcze okazuje, że gościu sobie z treningu schodzi bo mu się coś nie podoba XD
mam nadzieję, że jak odwali jakiś wywiad albo akcje na treningu Santosowi to mu dziadzia szybko miejsce na ławce załatwi
2
Atletico zrobiło z siebie pośmiewisko, co to był w ogóle za pressing przy bramce na 3:1 XDD najlepszy i tak był piękniś który tańczył jak małpa po strzelonej bramce truchtem XD
13
odszczekuje, 4 mln za Depaya to potężne pieniądze
1
@RomanHoffer większość ludzi (tak mi się wydaje) traktuje to jak odskocznie od problemów w związku. Nie idzie z drugą połówką to zamiast naprawiać ucieka się w ramiona kogoś innego, bo tak jest przyjemniej i wygodniej. W innych sytuacjach pod wpływem chwili/ alkoholu. We wszystkich sytuacjach na pewno towarzyszy temu głupota.
1
Militało TOP jak nic
2
Tak, na nowego trenera z topu poproszę. Ale z samymi dźwigniami już zwolnią bo się obudzą w nocniku za kilka lat
4
Nie chce widzieć co się dzieje w chacie siorki Ronaldo, jak widzi jak jej braciszek odpada w jakimś pustynnym turnieju, a nasz GOAT niedawno zdobył MŚ.
Wspaniałe uczucie za te jej wszystkie teksty w strone Messiego ;)
3
@joloskyy jeden z najlepszych seriali imo - Czarnobyl
42
Nigdy się nie przyzwyczaję do Messiego w innej koszulce niż Barcelony..
https://x.com/Moonlightnoche/status/1618230951590658051
1
Fatiego chyba nie wybudzili z narkozy po tej operacji do końca
8
Nie potrafimy zamknąć meczu z drużyną grającą w 10 przez większość meczu... nie wspominając o fakcie ile sytuacji groźnych po stronie Sociedad było.
Lewy na kacu chyba grał dzisiaj...
8
Jeszcze tylko ulepszyć maszyne losującą formę u Dembele i będzie porządny grajek
3
Tak tylko przypomnę, bo przy sytuacjach bramkowych Realu Sociedad można czasem zapomnieć. Gramy z przewagą jednego zawodnika jak coś