4

Sprzedać póki którys z dużych klubów chce za niego wyłożyć dobra kasę.

7

Nie myślałem, że to powiem prędko ale dziś Busquets i sędzia naprawde TOP

2

Kounde pieknie podsumował swoją drugą połowe

1

Nosz kurwa mać, zmień Xavi tego Lewego bo to on dzisiaj odpierdziela to jakiś kryminał jest

5

Ale brakuje nam Lewego w dzisiejszym meczu, wie ktoś kiedy kończy mu się zawieszenie i będzie mógł grać?

3

Leo Busquets przed państwem

1

@bebeto77 tym strzałem z dwóch metrów? proszę cie xd

1

Kiedyś się człowiek przed meczem zastanawiał, jaką magię pokaże nam któryś z trio MSN, a teraz się człowiek zastanawia co tym razem nasi odjebią za akcję. W obu przypadkach się człowiek często nie zawodził

1

Przecież ostatnio w tych meczach rywale mają tyle sytuacji bramkowych, szczególnie przez nasze błędy, że w końcu w jakimś meczu za to bekniemy srogo

1

zaczynamy zabawe z opóźnionym sędzią liniowym. Epizod pierwszy.

1

Jak czytam, te teksty piłkarza, że zawsze chciał przejść do danego klubu, że to klub jego marzeń itd to aż się rzygać chce

5

No i kolejny tragiczny mecz dowieziony. Xavi ma farta że mecz nam ratuje Marc albo nieudacznictwo przeciwników bo z taką grą i taktyka to gościu powinien polecieć.
No ale zaraz teksty że przecież trzy punkty, najważniejsze itd.
Valverde też dowoził mecze jako tako i wygrywał ligę, ale jak się trafiał zespół który potrafił wykorzystywać sytuację to każdy wie jak było.
Kolejny, nie pierwszy i nie ostatni tragiczny mecz dokonany w tym sezonie

4

No to zaczynamy zabawe z wrzutkami, teraz się zacznie widowisko

1

Niech Xavi wpuści Balde na skrzydło, który na pewno zrobi więcej na skrzydle niż brazol z premier league i nasz młody Messi

1

Ale dzisiaj nasi młodzi gracze są pozbawieni mózgów

8

Nasza bezradność w wykończeniu akcji dobrze pokazuje jak kretyński był faul Lewandowskiego na czerwoną

16

Mówię - poczytam sobie komentarze z wczorajszego meczu Realu na La Rambli.
A tu jeb,wchodzi jakiś Kabel i pół godziny scroluje, jeszcze nie dotarłem bo jakaś akcja z autem się odwaliła - po prostu La Rambla :D

4

Lewy się niezły cwaniak zrobił w reprezentacji.
Na mundialu się nie pokazał, a tu komentarze w wywiadach w stronę trenerów, można powiedzieć, że zachowanie wpływające na zwolnienie trenerów, a tu się jeszcze okazuje, że gościu sobie z treningu schodzi bo mu się coś nie podoba XD
mam nadzieję, że jak odwali jakiś wywiad albo akcje na treningu Santosowi to mu dziadzia szybko miejsce na ławce załatwi

2

Atletico zrobiło z siebie pośmiewisko, co to był w ogóle za pressing przy bramce na 3:1 XDD najlepszy i tak był piękniś który tańczył jak małpa po strzelonej bramce truchtem XD

13

odszczekuje, 4 mln za Depaya to potężne pieniądze

1

@RomanHoffer większość ludzi (tak mi się wydaje) traktuje to jak odskocznie od problemów w związku. Nie idzie z drugą połówką to zamiast naprawiać ucieka się w ramiona kogoś innego, bo tak jest przyjemniej i wygodniej. W innych sytuacjach pod wpływem chwili/ alkoholu. We wszystkich sytuacjach na pewno towarzyszy temu głupota.

1

Militało TOP jak nic

2

Tak, na nowego trenera z topu poproszę. Ale z samymi dźwigniami już zwolnią bo się obudzą w nocniku za kilka lat

4

Nie chce widzieć co się dzieje w chacie siorki Ronaldo, jak widzi jak jej braciszek odpada w jakimś pustynnym turnieju, a nasz GOAT niedawno zdobył MŚ.
Wspaniałe uczucie za te jej wszystkie teksty w strone Messiego ;)

3

@joloskyy jeden z najlepszych seriali imo - Czarnobyl

42

Nigdy się nie przyzwyczaję do Messiego w innej koszulce niż Barcelony..
https://x.com/Moonlightnoche/status/1618230951590658051

1

Fatiego chyba nie wybudzili z narkozy po tej operacji do końca

8

Nie potrafimy zamknąć meczu z drużyną grającą w 10 przez większość meczu... nie wspominając o fakcie ile sytuacji groźnych po stronie Sociedad było.
Lewy na kacu chyba grał dzisiaj...

8

Jeszcze tylko ulepszyć maszyne losującą formę u Dembele i będzie porządny grajek

3

Tak tylko przypomnę, bo przy sytuacjach bramkowych Realu Sociedad można czasem zapomnieć. Gramy z przewagą jednego zawodnika jak coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?