Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Skoro wiadomo, że będzie to udany wieczór - w końcu albo od Bayern albo P$G odpadnie, to można otworzyć piwko i zjeść jakieś chipsiki. Wasze zdrówko
9
Przepierdzielmy ta ligę, o ile to sprawi, że Xavi wyleci. Na tą grę się nie da patrzeć. Chłop już miał wystarczająco czasu żeby ten zespół i grę poukładać. A tak jak fatalnie wyglądało, tak dalej wygląda. Wszystko się sypie gdy strzelimy pierwsza bramkę. Tragedia jakaś
1
Wczoraj sobie człowiek z przyjemnością ligę Angielska oglądał, to teraz musi odcierpieć i oglądać Hiszpańska....
1
Ferran jest mądry inaczej po prostu
1
A ja tu widzę inne spoko zachowanie, Ferran nie chce dać karnego Fatiemu. Ferran nie strzela, a Fati nie macha łapami i nie drze pyska, tylko podbiega i klepie Ferrana po niestrzelonym karnym - na moje, fajne zachowanie
1
W końcu ktoś w tym sezonie sobie przupomnial że uderzenie sprzed pola karnego nie jest zakazane
8
Balde mógłby godzinkę wcześniej rozegrać inny mecz, a i tak byłby bardziej dynamiczny od tych kołków Fatiego i Raphinhi
3
Kessie top, dzisiaj super. No to w tym wypadku Xavi cyk, Roberto niech pobiega trochę
8
Fati to ma mental :D zjebał tak, że najstarszym indianom się nie śniło, a chłop biegnie i uśmiech xD
5
O Fatim lepiej nie będę pisał bo bana dostanę. Ale Kessie? To jest dzisiaj T O P
1
Nie no w ataku to jakaś tragedia, nikt do przodu nie ruszy, zero kreatywności. Torres jakby tam zaraz zejść miał. A wisienka na torcie jest nasz grajek za 60 baniek, który prędzej się połamie, niż kogoś przedrybluje...
39
Co za typ XD Araujo go czyści a pajac się cieszy XD viniciusowi się chyba to po prostu podobać zaczęło
1
Ale pięknie wyczyścił Araujo tego brzydala, wieczór od razu lepszy
3
Na takiego Kessiego liczyłem jak przychodził do nas z Milanu. Dzisiaj elegancko
1
Vinicjusz pewnie nieźle osrany jak zobaczył że pobiega z Araujo a nie Alonso XD
6
Ale to będzie śmigać. Roberto & Marcos Alonso Danza Kuduro 2023 Remix
0
@Emhyr problem jest taki, że zarząd postawił wszystko na jedną kartę. Zaciągnęliśmy spore pieniądze kosztem przyszłych zysków. Miało to pomoc wrócić do topki, nie udało się, kasy nie ma i trudno powiedzieć czy będzie skoro nie ma ani sukcesów, ani wielu procentów do zysków w przyszłości. Nam w przeciwieństwie do Chelsea zwycięstwa i kasa jest potrzebna na teraz bo inaczej porblemy wrócą
1
@cules100pro bo mieliśmy fure szczęścia, większość meczów tak wyglądało jak dzisiejszy. A o taktyce oczywiście nie mam żadnego pojęcia, ale gościu który jest trenerem powinien coś o niej wiedzieć i powinno to lepiej wyglądać
1
@cules100pro XD. Zobacz w jakim stylu to zrobiliśmy i ostatnio robimy. Większość meczów w tym sezonie została przepchnięta szczęśliwym kopnięciem. Taktyki jak nie było, tak nie ma. A Ty gadasz o jakiejś jednej porażce XD
1
Po prostu Xavi chce odpaść z LE i Superpucharu, żeby w końcu Pedri mógł odpocząć ;)
4
Można podjąć zła decyzję, wybrać zły skład itd.
Ale Xavi odpierdala ostatnio totalny sabotaż i w ważnych meczach po prostu widać że ten gościu nie powinien być trenerem topowej drużyny. Zresztą, czy my w ogóle taka drużyna z topu jesteśmy?
3
Jak to szło, odpuszczamy Europe, ale lige i superpuchar to już na pewno nasze?
Z Xavim jako trener może być to trudne do zrealizowania
4
Xavi to wie kiedy młodym dać szansę XD podczas meczu z Cadizem, w którym wygrywamy 2:0, a Fati powinien zejść? Nie!
W meczu, który przegrywamy a to nasza szmza na zwiększenie przewagi? Oczywiście!
Jeśli chodzi o zmiany Xavi to jest totalny beton. Zresztą ogólnie tak samo, taktyka od roku taka sama, czyli jej brak.
19
Niezłe mamy czasy, jak ludzie się cieszą, że przegraliśmy bez wpierdolu w lidze europy xDDDD
1
Może jest jakaś szansa że Lewus i Xavi zostaną w Manchesterze na trochę dłużej?
4
Rok temu oglądałem każdy mecz w LM realu i liczyłem, że ktoś w końcu ich wyjaśni i ich szczęście się skończy. W tym roku, po wczorajszym meczu odpuszczam sobie ich oglądanie i wam polecam to samo, szkoda nerwów, a może akurat rano się człowiek miło zaskoczy :D
2
Piękne zaangażowanie w obronie Liverpoolu XD
1
no, jeszcze z półgodzinki podniety komentatorów, jaki to vinicjusz genialny nie jest bo został nabity przez Beckera xD
1
Real ginie od tego czym wygrywali ostatnie kilka LM xD ja tam zawsze lubiłem tego Kurtułe
30
@Kondziubarca mam nadzieję że się skupia też na jego tekstach w kierunku sędziego