5

Skoro wiadomo, że będzie to udany wieczór - w końcu albo od Bayern albo P$G odpadnie, to można otworzyć piwko i zjeść jakieś chipsiki. Wasze zdrówko

9

Przepierdzielmy ta ligę, o ile to sprawi, że Xavi wyleci. Na tą grę się nie da patrzeć. Chłop już miał wystarczająco czasu żeby ten zespół i grę poukładać. A tak jak fatalnie wyglądało, tak dalej wygląda. Wszystko się sypie gdy strzelimy pierwsza bramkę. Tragedia jakaś

1

Wczoraj sobie człowiek z przyjemnością ligę Angielska oglądał, to teraz musi odcierpieć i oglądać Hiszpańska....

1

Ferran jest mądry inaczej po prostu

1

A ja tu widzę inne spoko zachowanie, Ferran nie chce dać karnego Fatiemu. Ferran nie strzela, a Fati nie macha łapami i nie drze pyska, tylko podbiega i klepie Ferrana po niestrzelonym karnym - na moje, fajne zachowanie

1

W końcu ktoś w tym sezonie sobie przupomnial że uderzenie sprzed pola karnego nie jest zakazane

8

Balde mógłby godzinkę wcześniej rozegrać inny mecz, a i tak byłby bardziej dynamiczny od tych kołków Fatiego i Raphinhi

3

Kessie top, dzisiaj super. No to w tym wypadku Xavi cyk, Roberto niech pobiega trochę

8

Fati to ma mental :D zjebał tak, że najstarszym indianom się nie śniło, a chłop biegnie i uśmiech xD

5

O Fatim lepiej nie będę pisał bo bana dostanę. Ale Kessie? To jest dzisiaj T O P

1

Nie no w ataku to jakaś tragedia, nikt do przodu nie ruszy, zero kreatywności. Torres jakby tam zaraz zejść miał. A wisienka na torcie jest nasz grajek za 60 baniek, który prędzej się połamie, niż kogoś przedrybluje...

39

Co za typ XD Araujo go czyści a pajac się cieszy XD viniciusowi się chyba to po prostu podobać zaczęło

1

Ale pięknie wyczyścił Araujo tego brzydala, wieczór od razu lepszy

3

Na takiego Kessiego liczyłem jak przychodził do nas z Milanu. Dzisiaj elegancko

1

Vinicjusz pewnie nieźle osrany jak zobaczył że pobiega z Araujo a nie Alonso XD

6

Ale to będzie śmigać. Roberto & Marcos Alonso Danza Kuduro 2023 Remix

0

@Emhyr problem jest taki, że zarząd postawił wszystko na jedną kartę. Zaciągnęliśmy spore pieniądze kosztem przyszłych zysków. Miało to pomoc wrócić do topki, nie udało się, kasy nie ma i trudno powiedzieć czy będzie skoro nie ma ani sukcesów, ani wielu procentów do zysków w przyszłości. Nam w przeciwieństwie do Chelsea zwycięstwa i kasa jest potrzebna na teraz bo inaczej porblemy wrócą

1

@cules100pro bo mieliśmy fure szczęścia, większość meczów tak wyglądało jak dzisiejszy. A o taktyce oczywiście nie mam żadnego pojęcia, ale gościu który jest trenerem powinien coś o niej wiedzieć i powinno to lepiej wyglądać

1

@cules100pro XD. Zobacz w jakim stylu to zrobiliśmy i ostatnio robimy. Większość meczów w tym sezonie została przepchnięta szczęśliwym kopnięciem. Taktyki jak nie było, tak nie ma. A Ty gadasz o jakiejś jednej porażce XD

1

Po prostu Xavi chce odpaść z LE i Superpucharu, żeby w końcu Pedri mógł odpocząć ;)

4

Można podjąć zła decyzję, wybrać zły skład itd.
Ale Xavi odpierdala ostatnio totalny sabotaż i w ważnych meczach po prostu widać że ten gościu nie powinien być trenerem topowej drużyny. Zresztą, czy my w ogóle taka drużyna z topu jesteśmy?

3

Jak to szło, odpuszczamy Europe, ale lige i superpuchar to już na pewno nasze?
Z Xavim jako trener może być to trudne do zrealizowania

4

Xavi to wie kiedy młodym dać szansę XD podczas meczu z Cadizem, w którym wygrywamy 2:0, a Fati powinien zejść? Nie!
W meczu, który przegrywamy a to nasza szmza na zwiększenie przewagi? Oczywiście!
Jeśli chodzi o zmiany Xavi to jest totalny beton. Zresztą ogólnie tak samo, taktyka od roku taka sama, czyli jej brak.

19

Niezłe mamy czasy, jak ludzie się cieszą, że przegraliśmy bez wpierdolu w lidze europy xDDDD

1

Może jest jakaś szansa że Lewus i Xavi zostaną w Manchesterze na trochę dłużej?

4

Rok temu oglądałem każdy mecz w LM realu i liczyłem, że ktoś w końcu ich wyjaśni i ich szczęście się skończy. W tym roku, po wczorajszym meczu odpuszczam sobie ich oglądanie i wam polecam to samo, szkoda nerwów, a może akurat rano się człowiek miło zaskoczy :D

2

Piękne zaangażowanie w obronie Liverpoolu XD

1

no, jeszcze z półgodzinki podniety komentatorów, jaki to vinicjusz genialny nie jest bo został nabity przez Beckera xD

1

Real ginie od tego czym wygrywali ostatnie kilka LM xD ja tam zawsze lubiłem tego Kurtułe

30

@Kondziubarca mam nadzieję że się skupia też na jego tekstach w kierunku sędziego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?