1

Wchodzi nasz waleczny wół Bielik XD

2

@MesQueUnClub96 za dużo rodowitych Niemców to tam nie ma więc co się dziwić

2

Mam nadzieję że Real zdecyduje się na Havertza i wyda na niego grube miliony

0

Bednarek na bank jakaś kompilacje Magłajera obejrzal przed meczem

2

Wkur*iony Santos, łapami Lewy - standardowy obrazek w meczu naszej Reprezentacji XD

3

Gdyby tak każdy zawodnik zostawiał serducho na boisku w meczach kadry, moglibyśmy być spokojni o większość meczy

0

@MesQueUnClub96 nie wiem czy jest trener, który by ta nasza kadra ogarnął :D

0

Santos tyle lat a dopiero teraz się przekona jaki kunszt trenerski jest potrzebny żeby te nasze drewna ogarnąć

0

@nowy19pl Laporta chyba po prostu nie ma jak na to odpowiedzieć z tak ograniczonymi finansami po poprzedniku

1

Normalny człowiek słyszący, że powstanie dokument o Vinisjuszu :


0

@MysticCat tylko pozazdrościć takiej znajomości ;)

1

Roman Kluska - niedawno o nim usłyszałem, ale jestem pod wrażaniem jak trzyma się swoich zasad przez całe życie. jego historia tylko pokazuje z jak chorym systemem mamy do czynienia. Gdyby rządzący lub opozycja było choć trochę etyczni i madrzy jak on - żylibyśmy w silnym kraju


0

Media : koniec sagi z Messim, nie ma o czym pisać
Też media : Czy Neymar wróci do Barcelony? Mama Neymara ma herb Barcelony nad łóżkiem

0

@ShawnC ale po Covidzie taki Real kupuje piłkarza z Borussi za 100 baniek, a my... wiemy jak jest

0

@pienaar Laporta nie jest winien sytuacji w jakiej jest Barca. Winny jest poprzednik, wyciągnięcie w sezon lub dwa ze skraju bankructwa do możliwości zatrudnienia jednego z najdroższych piłkarzy byłoby czymś świetnym, ale nie sądze, żeby było daniem dupy

6

Jak się pomyśli, że gdyby nie ten pajac bartomeu, to dzisiaj tej sagi z Messim najprawdopodobniej by nie było, bo by dalej tutaj grał, to się nóż w kieszeni otwiera. Dopuścić tak dobrze zarabiający klub, jeden z najlepszych na świecie na skraj bankructwa. Byłbym przeszczęśliwy, gdyby ten obrzydliwy typ musiał ze swojej kieszeni odpracować to co zniszczył. Ale niestety sprawiedliwości nie ma i gościu się buja, a Barca kwiczy

0

Naprawdę, po tym co zrobił dla Barcy i dla futbolu niech idzie dokad chce, zasłużył na to. Tylko po co ta szopka z ojcem i z tym że muszą wszystko wiedzieć już, teraz skoro jest jeszcze całe okienko? To zostawia trochę niesmak, szkoda

3

Więc widocznie zależy od tatusia, który już się cieszy na arabskie miliony

2

Ciekawe czy Messi by poszedł na dwuletni kontrakt w Barcie, żeby Araby chociaż parę baniek za rok sypnęły i trochę podreperować ten budżet :D

15

Marzę o tym, żeby PiS stracił władzę, ale jak pomyślę o najbardziej prawdopodobnych alternatywach, to nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Jedni warci drugich

0

I dobrze. Po co im benzyna jak kupują Haalanda, Kane i Mbappe za rok to już na pewno przyjdzie

1

Kibice francuscy wczoraj i dziś pokazali że to zwykle bydło

28

Ponoc jak zobaczyli ten filmik w Uefie od razu poszli po rozum do głowy



8

Co by nie myślec o Mentzenie, to Marciniak nieźle się wypiął. Nie wierzę, że gdy kasę dostawał lub negocjował stawkę, nie wiedział, od kogo ja dostaję i kto to organizuje. Wtedy mu pasowało, a potem się pokajał i praktycznie przyznał rację temu śmiesznemu stowarzyszeniu. Wystarczyło się z tego wycofać dyplomatycznie a nie się kajać i wypinać na bądź co bądź, tych co mu kilka dni wcześniej płacili

0

Może dobre z tego złego wyjdzie to, że Nigdy Więcej wyśle skargę do moderacji, a ta odsunie @MesQueUnClub96 od La Rambli :D

0

Sędzia z daleka jak Lahoz, czyli będzie dobrze hahah

3

16 minuta ludzie już piszą że Borussia oddała mistrza XD La Bambla

7

Mnie aż śmiech bierze, jak widzę jak ludzie dają sobą manipulować. Pod postami La Ligi, czy Realu w komentarzach o biednym Winicjuszu i rasizmie. Na polskich, chociażby Fangol, gdzie podnieta wielkim gestem Raphinhi, który wspiera uciemiężonego piłkarza z Madrytu. No ja nie mogę, jak można być tak ślepym, by nie widzieć, że to zwykła manipulacja i robienie z chama i prowokatora ofiary..

6

Jeszcze Xavi i Roberto odejdą i można budować porządny zespół

0

Muzyczkę elegancka dodali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?