Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kobieras bo w Barcelonie zawsze panuje optymizm, a na La Rambli nie :)
2
To jest chore co się u nas w ostatnim czasie dzieje, nie widzę innej możliwości dla takich niż jakieś hardkorowe więzienie lub kara śmierci
morderstwo pod Pruszkowem
"Najpierw zabili niepełnosprawnego mężczyznę, następnie próbowali zabić jego opiekunkę!
Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Kanie (pow. pruszkowski) przy ulicy Górnej. Wszystko rozergrało się najprawdopodobniej podczas transakcji jakiejś ruchomości. Około 70-letni mężczyzna prawdodpobnie chciał sprzedać swoje auto, wtedy został zaatakowany przez umówionych ze sobą, nieznanych policji sprawców/sprawcę przy użyciu narzędzia przypominającego siekierę. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Mieszkająca z nim opiekunka, w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala w Warszawie drogą lotniczą. Sprawca lub sprawcy zdarzenia uciekli."
0
@Bartosz85 do jakiej nory? XD wchodzicie do pucharów po męczeniu buły, w rzutach karnych, ostatni strzelony prawie w środek a Ty ludzi do nory wysyłasz chłopie XD
3
Gdybym popatrzył na transfery między nami a Atletico, to bym pomyślał, że to jakiś biedny zaprzyjaźniony klub który wspieramy, a nie jeden z głównych rywali
0
@Pawlak1992 może i tak, ale co połapał to jego
0
@DamianBarcaCule @Azacca to tyle jesli chodzi o tą pisowska marionetkę :
1
Tym bardziej szkoda Lecha który się wydurnił i punktów w rankingu które straciliśmy
5
Cóż, oby Raków wygrał Ligę, bo to jedyna drużyna która może w pucharach nas godnie reprezentować i walczyć o LM
1
TVP SPORT w przeglądarce to jakiś żart
1
Szkoda, bo grali bardzo fajnie i liczyłem, że im się uda. Ale mają jeszcze drugą połowę, trzeba próbować
0
Nie wiem jaki jest sens sprzedawać Ansu i kupować Felixa, już lepiej tego pierwszego zostawić
0
Momentami mam Fatiego dość, ale nie zdziwię się jak odejdzie i w innym klubie z marszu odpali XD
1
Lewy w Bayernie terminator, a tutaj po roku jak stary dziad gra. Nie wiem, czy to on sobie tak poluzował, czy w Barcelonie przygotowanie fizyczne tak leży
0
@Azacca przecież on sam w jednej z nowszych książek pisze o tym że PiS ma wiele za uszami, skąd ich zgodność z PO by nie wyjaśniać śmierci Leppera itd
0
Co sądzicie o Wojciechu Sumlińskim?
0
Mam nadzieję że Xavi nie jest aż tak ślepy, żeby w następnym meczu Lewy zaczął, ale pewnie się okaże że ślepy jest
0
Zaproponować Lewego i Fatiego arabom póki okienko otwarte i nara
0
@AlvaroHanso o podnietę z bramek pomimo fatalnej gry
0
Mam apke Fangola, dostaje powiadomienie (co z tej apki zdarza się w ważnych wydarzeniach) z nagłówkiem Lewandowski z golem!!! Wchodzę a tam dołożenie nogi na pusta. Rozumiem, że Polak, że bramka to bramka, ale jeśli jest się nad kim zachwycać to nad Yamalem, a nie taka bramka Lewego, który w tym meczu już powinien na ławce odpoczywać
0
@nabial @ForcaMilosz @tbas @Foro @raben24 @MysticCat dzięki wam za odpowiedź :)
0
@MysticCat właśnie niestety mamy ten problem, że nad pralka jest piec gazowy i nie położymy jednego na drugim :/
0
Mam pytanie do La Ramblowiczow. Właśnie kupuje mieszkanie, łazienka będzie dość mała niestety i myślimy nad pralko suszarką. Ma może ktoś, korzysta i mA jakieś opinie na ten temat?
0
@Michael24 według mnie nie. Teraz może i lepiej ale nie uważam żeby była to zasługa PiS. Czasy rządzenia obu partii były/są naznaczone wieloma aferami, wyparowanymi pieniędzmi i dziwnymi konszachtami. Jedni i drudzy wykorzystywali media jak się dalo i kłamią na potęgę. Jeśli chodzi o gospodarkę to na pewno obecnie ona o wiele bardziej ruszyla. Trochę rzeczy poprawili ale to jak bardzo nas obecnie zadłużyli, jaka propaganda jest w mediach, jak bardzo skłócili naród, sprawia, że ich rządy również powinny jak najszybciej się skończyć. Obie partie już pokazały, że nie powinny już więcej rządzić Polska jesli chcemy aby coś się zmieniło.
Ps. Uważam, też że PO gdyby miało w swoich czasach taka większość jaka ma teraz PiS, dopiero by było kolesiostwo i rozpitolony kraj
2
Gdyby nie ta fatalna obrona, to legia naprawdę ładnie by wyglądała...
2
A myśmy się śmieli śmiać z kontuzji w Realu... Śmiechu warte
13
Szacun dla Rakowa że zaszli do 4 rundy eliminacji z takimi drewnami na napadzie
1
Ale brakuje im Iviego i jednego dobrego piłkarza w ataku i naprawdę by to wyglądało obiecująca
6
Piasecki jest tragiczny. Ten gościu kompletnie nie ma umiejętności na taki szczebel. Masakra, brakuje Rakowowi dobrego napastnika
5
@Comentateiro źle nie jest, ale jakoś mam obawy, że w tym sezonie nam Real odjedzie. Oby one były kompletnie nietrafione
1
Czyli po meczu Barcelony możemy mieć odczucia po staremu. Wynik korzystny ale mecz do zapomnienia. Xavi dalej brnie w ten swój pomysł gry. Anka lewemu chyba naopowiadała przed spaniem, że Lewy przychodzi do Barcelony zastąpić Messiego, i ten teraz na siłę chce być we wszystkich miejscach, a wygląda najgorzej z całej formacji ofensywnej. A nóż, jakieś Araby się po niego zgłoszą i fajne siane wyłożą