0

Dzień dobry, mam do was pytanko, oglądamy się za jakimś mieszkaniem. Aktualnie mamy do wyboru dwa, które nam się najbardziej nam się podobają. Bardziej podoba nam się trochę większe mieszkanie, z tylko jednym sąsiadem, 105m2 i dużym ogródkiem. Jest być może jeden problem - pompa ciepła.
Ma ktoś może i wie mniej więcej jak to wygląda? Większość osób z którymi rozmawiam ma mieszane uczucia co do tego. Jakie są mniej więcej koszty jeśli taka pompę ciepła macie? Bardzo nam się te mieszkanko podoba, pod wieloma względami jest lepsze od tej drugiej opcji. Jedyny problem jest taki, że tamte mieszkanie ogrzewane gazem, te pompa ciepła. Co sądzicie?

0

@Witekk10 aż się uśmiechnąłem :D jednak, jakby nie patrzeć, szeroko pojętej AI użyte w ym zamiarze może naprawdę dużo szkód wyrządzić zanim ktokolwiek się zorientuje, że to fejk

1

@GeneralXavi według mnie tak, ja przeważnie najgorsze bóle, czy zakwasy miałem nie na drugi dzień, a po dwóch/trzech dniach

6

@Nazio_87 Lewica ministerstwo edukacji XD z jednej skrajności w drugą

2

@Joe_Barbaro również RDR2, za pierwszym razem mi nie siadła, potem trudno się oderwac, az do momentu grania jako John

1

@Rust_Cohle odkąd zmieniłeś profilowe, dobre komentarze wrzucasz :D lubię so poczytać czasami :D

1

@Karol32 "oraz dzień w którym budzi się ten kraj i wraca do tego co budował po upadku komunizmu, czyli stabilnej demokracji"
Nie zapomniałeś, że wśród lewicy i razem, całkiem dobrze ma się kilku komuchów? Chociażby Czarzasty?

0

Czyli tak, gdy Marciniak wystąpił na spotkaniu biznesowym, którego jednym z organizatorów był polityk w legalnej, polskiej partii, musiał się tłumaczyć przed UEFA i wystosować oficjalne przeprosiny. Karim Benzema natomiast jes podejrzany o powiązania z muzłumańskimi ugrupowaniami terrorystycznymi. Ciekawe czy też tak szybko i stanowczo będą działać? Szczerze wątpię.

0

@LS właśnie żadnych. Nie rozumiałem dlatego w czym problem ze sobie skomentowałem coś na La rambli. Pozdrowionka

0

@LS no jest, na głównej, widziałem i skomentowałem sobie tutaj? W czym problem

11

@norbi77 widać, że zrobiłeś co mogłeś, więc mam nadzieję, że wyrzuty są spowodowane silnymi emocjami.
I dla mamy i dla pupila zrobiłeś co się dało i na pewno obu pomogłeś jak się dalo w cierpieniu. Niestety nie zawsze wszystko jest zależne od nas. Trzymaj się stary!

7

Czytam właśnie, że Luis Cazorla - gościu, który zmniejszył karę Nacho za faul, jest prywatnie wielkim fanem Realu. Na Twitterze pojawiło się pełno screenów, pokazujących jego przywiązanie do prześcieradeł. Kogoś to jeszcze dziwi?

4

Dobre, wszyscy wyborcy nowego rządu byli tu podnieceni, jak to Tusk rozliczy wszystkich z PiSu, a ja już widzę kolejna wypowiedź jak po kolei swoje obietnice odwołują sprzed wyborów XD

4

@kuz kompletnie się nie zgadzam. Idioci są, ale to jak ich weryfikujemy i kogo wpuszczamy to już wpływa na wiele aspektów. Nie mów że nie widzisz koleracji pomiędzy krajami które najchętniej wpuszczały imigrantów, a ilością przestępstw i zamachów

2

@tomek8756 tak, bedzie. Rasistowska policja dokona zatrzymania zamachowca na tle rasowym, w dodatku biednego imigranta prawdopodobnie.

1

@Cotutajsiedzieje powiedz to tym, dla których najważniejsze jest, żeby było głośno o równości i innych bajerach, a to, że tam Lewica czy Razem by wszystkich wpuściła jak leci i gospodarkę rozpierd*** przy okazji to tam ciul

1

@kamyk_23 napisałem o cytacie, a nie Piłsudskim jako autorytecie ;)

14

Fajny komentarz pod postem gdzie niemiecki polityk cieszy się z wygranej Tuska :
"Ilekroć Niemcy mnie chwalą, tyle razy zastanawiam się, com złego Ojczyźnie uczynił. " - Józef Piłsudski

6

Jeszcze zanim pójdę spać przed jutrzejszą praca, zastanawia mnie jedna rzecz.
Że ludzie naprawdę wierzą, że jeśli będzie nowy rząd, to ktoś będzie pociągnięty do odpowiedzialności. Z tego to już mi się śmiać chce.
Po upadku komunizmu, miała być dekomunizacja, jak wiemy, komuchy dobrze się mają. Jeden nawet w czerwonym sweterku się cieszy, że wygrał. Podobnie PO i PiS, z tego co pamiętam, to już jedni i drudzy kilka razy przed wyborami sobie wygrażali, że ich przeciwnicy skończą za kratkami. Z tego też co kojarzę, jedna i druga partia miała już kilka dobrych lat rządzenia by owych przeciwników postawić przed sądem. I z tego co też kojarzę, jeszcze żaden polityk za swoje machlojstwa i przekręty z tych partii raczej nie siedzi

7

Powoli kończy się dzień wyborczy. Co na pewno mnie cieszy, to prawdopodobny koniec rządów PIS. Czy nowy rząd mnie cieszy? No niezbyt. Po generalnie już pokazało co "potrafi", trzecia droga - według mnie to dostawka do PO, obym się mylił. Lewica to już inna bajka, kompletnie odklejona od rzeczywistości. O gospodarkę i sytuację wewnętrzna się aż tak nie przyjmuje. Uważam, że dużo się nie zmieni, KO dobrze wie, co działało za PiSu i raczej będzie politykę socjalna ciągnąć. Najbardziej mnie martwi polityka zagraniczna. UE będzie nami rządzić jak chce - tego jestem praktycznie pewien. Obawiam się również kwestie imigrantów, dalszej propagandy, feminizacji I ogólnego ogłupiania ludzi. Lepiej to według mnie niestety nie będzie.
Natomiast Konfederacja, cóż, sama sobie przegrała dobrych kilka procent. Skręcić trochę bardziej w centrum utrzymując większość obecnych poglądów, pozbyć się ludzi jak sosnierz, Korwin itd. I wtedy może będzie to lepiej wygląda. Imo Bosak mądry gość, wnosi coś innego do tej polityki niż wzajemne obrażanie i brak kompetencji. Natomiast jak nic nie zmienia, to nigdy więcej niż 10% nie będzie

3

@axegrinder też sobie i nam tego życzę, ale szczerze w to wątpię, przecież ludzie z PO są równie umoczeni z poprzednich rządów, to na kogo ty chcesz liczyć?

5

Jeszcze niech sobie rzeczy te PO i trzecią droga - ok, według mnie się nic nie zmieni ale już lepsze to. Ale kurna, lewica? Na czele z czarzastym, biedroniem i zandbergiem? No ja pitole, nieporozumienie

1

Czyli stołki PiSu się opróżnia, a ci z Koalicji już tylko na nie rączki zacierają, wiele się nie zmieni

0

Nie pamiętam wcześniejszych trenerów, ale od czasu Nawałki, Probierz jest chyba pierwszy trenerem w dresie :D

0

Who needs Lewy?XD

3

@michal26 tej debaty się nie da rzetelnie opisać XD pytania sugerujące sukces rządu, Morawiecki i Tusk jadą na siebie wzajemnie i nawet wesoło, imo Bosak i bezpartyjni bardzo na plus, lewica to lewica, Hołownia widać, że przed kamerami umie

2

Szczerze to ci bezpartyjni mówią najsensowniej, przydałaby się taka partia, która zaraz polaryzować, byłaby gdzieś po środku i kierowała się rozsądkiem

0

@Roobo problem jest z ludźmi. Gdyby ludzie myśleli, to taki Tusk i Morawiecki, po jednej kadencji wylecieliby z sejmu. Tymczasem od nastu lat nadal są i mają się dobrze. Problem jest z ludźmi, że nie pamiętają i nadal ufają takim obłudnikom

0

Ronaldo w debacie XD

5

Mi się wydaje, że Tusk z Morawieckim mieli romans jak byli w jednej partii i przez to tak teraz się nienawidzą XD przecież oni bez siebie żyć nie mogą XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?