2

@th@les zanotował, przy golu Pedriego

7

Lewy od czasu przyjścia do Barcy, na siłę się angażuje w te rozgrywanie, przez co nie ma go potem tam, gdzie jest najlepszy, żeby zasadzić brame

0

Z tego co pamiętam, w momencie transferu Desta do Barcelony były pokładane w nim duże nadzieje. Wyszło jak wyszło. Przereklamowany talent, czy rzeczywiście coś w trakcie pobytu poszlo według was nie tak?

15

Oglądałem skrót meczu Barcelony z Man Utd - finał ligi mistrzów. A pod spodem taki o to złoty komentarz o Barcelonie z tamtych czasów ;)
"Pograli w dziadka 30 minut na rozgrzewce, wychodzili na rywala i każdego jechali jakby był amatorem, najlepsza drużyna"

1

@Vampir707 nie bo właśnie o ta wolność chodzi. Wygoda wygoda, ale możliwości ingerencji i kontroli w przypadku wycofania gotówki nie są warte tej wygody

0

Dawno nie śledziłem Kepy. Dobre uzupełnienie Realu czy bez podjazdu do Cortouis?

1

Czyli padło już, że Neymar marzy o powrocie do Barcelony dalej, tylko po wygaśnięciu kontraktu z arabami. Pięknie, czekam na kolejne lata tych nudnych szmatławców

3

Zawsze byłem kibicem Barcelony, ale to jak od kilku lat zachowuje się zarząd klubu i środowisko wokół niego przypomina zachowanie tych, których zawsze nie mogłem ścierpieć. Te wszystkie wałki, medialne przecieki, namawianie piłkarzy do bojkotów w obecnych klubach, ich chore pomysły, transferowe pomysły i kłamstwa, wypowiedzi pomeczowe i oczywiście sama gra i skład. Zaczyna to bardziej przypominać jakiś śmieszny klub, a nie jeden z najbardziej zasłużonych dla współczesnego futbolu

0

@Emhyr co prawda to prawda, ale prędzej czy później zrobią jakiś mega transfer, choćby Mbappe, jak nie teraz to za rok, bo po prostu ich na to stać, a u nas najlepszy LO gra na kontrakcie z rezerw bo mamy problem żeby kogokolwiek zarejestrować XD

2

Gdzie jest ten mistrz co wczoraj napisał po meczu Pogonii, że tylko Legia dumnie reprezentuje Polskę za granicą? XD

0

@MesQueUnClub_87 oczywiście że oni w większości się jeszcze nie nadają na LM. Chodzi mi o to, że aktualnie mamy braki na obronie, a na siłę szukamy skrzydłowych,którzy według mnie aż takim priorytetem nie powinni być, patrząc na to co mamy i jakie mamy warunki finansowe. A dwa, nie chodzi tu o sama LM, wystarczy sobie przypomnieć którzy piłkarze wchodzili w końcówce sezonu. Zamiast dać szansę młodym zawodnikom, graliśmy jak graliśmy, młodych zbytnio nie wpuszczano, a Xavi tłumaczył się dekoncentracja w ostatnich meczach.
Także tak, skrzydłowy jak najbardziej, ale wpierw to my zajmijmy się chociażby PO, potem myślmy o reszcie, już nie wspominając o tych których Xavi chciał rok temu ściągnąć i aktualnie są na skrzydłach

2

Xavi Hernández: "Po odejściu Dembele będziemy musieli się wzmocnić. Już o tym mówiłem."
Im więcej czytam tych jego wypowiedzi pomeczowych, tym bardziej tracę do niego sympatię. Już widzę, jak na PO będziemy się bujać, a Abde, Yamal i Lopez będą ławę grzać bo przyjdzie kolejny ulubieniec Xaviego na skrzydło XD

1

Żadnego Bernardo i Neymara dopóki nie zabezpieczymy PO, młodzi na skrzydłach dziś pokazali, że za Raphinhia i Dembele niekoniecznie musimy tęsknić w razie odejścia, więc mam nadzieje, że zarząd priorytetowo bedzie patrzył na bok obrony

0

Od początku okna transferowego przeczytałem może dwa/trzy artykuły na głównej stronie. Wam też to polecam, człowiek nie traci czasu i nerwów na te śmieszne rewelacje transferowe każdego dnia

0

@abram3k żaden. Na pewno nie jako priorytet i pierwszy wybor. Mamy inne pozycje do obsadzenia

17

Właśnie przeczytałem, że zaginęła jakaś dziewczynka z Sosnowca. Nie potrafię sobie wyobrazić co rodzice mogą czuć. Jeśli to porwanie, to w przypadku złapania takiego, od razu na krzesło elektryczne jako przestroga dla następnych co by chcieli spróbować

4

@MESSIah16 właśnie jak najwięcej niech ginie, to są idioci, nie żadni kibice

0

@capm właśnie jestem na etapie czekania :D rok temu naderwałem więzadła w prawym kolanie. W tym roku w lewym... Nie byłby problem, bo z tego co wiem, jeśli są naderwane w II stopniu wystarczy orteza. Ale prawdopodobnie mam jeszcze pęknięta łąkotkę... Mówisz o bólu pooperacyjnym? Rzeczywiście, jest tak, że bardzo szybko każą wstawać po operacji?

2

A może by tak raz młodego i perspektywicznego kupić? Czy dalej będziemy wykładać ostatnie pieniądze na grajków przy 30

0

Mam do Was pytanie z ciekawości, co sądzicie o dzisiejszym rynku. Czy uważacie, że dorobić się dużych pieniędzy , zakładając własną firmę, jest trudniej niż 10/20 lat temu? Jeśli tak lub nie, to dlaczego?

4

Ale fajnie byłoby być takim agentem Dembusia. Klient półgłówek, nawet się pewnie nie kapnie ile prowizji kto bierze, co roku namówi go na szopkę i ładny kontrakt wlatuje. Żyć nie umierać

0

Jedno co mnie najbardziej smuci, że Bartomeu dopuścił jeden z najbogatszych i największych klubów do takiej ruiny, a lata sobie pajac bezkarnie

3

@Comentateiro Ponad dwa lata temu skończyłem technikum, aktualnie pracuje jako programista, więc z angielskim mam styczność, zarówno w czytaniu jak i rozmowie i byłem tak "przygotowany" po szkole, że to była jakaś tragedia. Dopiero wtedy uświadomiłem sobie, że tak na prawdę, po angielsku potrafię niewiele. Brakowało typowo praktycznej wiedzy. Radziłem sobie z czytaniem, ale jak jakiś obcokrajowiec rzucił jakimś tekstem, często rozumiałem to na opak bo miałem wykute słówka i czasy na pamięć ale w praktyce wychodziło to zupełnie inaczej. Samemu nauczyłem się o wiele więcej i szybiej angielskiego

0

Dembele za Mbappe I here we go XD a tak na serio, mam pytanie, czemu PSG miałoby nie zdążyć dziś? Nie wystarczy po ich stronie po prostu przelać sumy zawartej w klauzuli do końca dzisiejszego dnia?

7

Szczerze, czego można było oczekiwać od Dembusa, oczy tęsknią za rozumem, a sytuacja z poprzednich lat, czy to jak wykorzystał BVB do transferu powinno dać klubowi do myślenia na długo przed zakończeniem kontraktu. Żaden piłkarz nie jest większy niż klub, a już na pewno nie on. W końcu koniec podniecania się gościem który odpalił pół roku z szesciu lat

0

Carvajal jeszcze będzie żałował tych słów, jak Balde sobie z nim karuzele będzie robił

0

Pierwszy mecz sezonu a gościu już jęczy. Nie da się słuchać tych jego konferencji...

0

Mi się coś wydaje, że transfer Mbappe do Realu, wyjdzie im jeszcze bokiem. Taka mam nadzieję, że ten rozpieszczony gościu rozwali przescieradlom szatnie od środka

2

Niedawno Kimmich prawie w Barcelonie, teraz nawet nie Brozović i Ambramat

3

Chlop kopiac na bramkę zagrywa ręką, hit XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?