Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Morawiecki : 45 sekund nawijki o Tusku, 15 co zrobili oni
1
Powiem wam, że nie słyszałem za duzo wcześniej o bezpartyjnych, ale bardzo mi się podoba to co gościu mówi. Bosak też ma plus, Hołownia dobry gość na kamery, mówi to co chcą ludzie, Wielgus ok ale nie moja bajka, Morawiecki i Tusk - do wywalenia
0
@IrekPOL widać, że najbardziej obyty z kamerą. Jednak mam zdanie, że mówi to co ludzie chcą uslyszec
1
Czyli od Morawieckiego i Tuska dowiemy się tylko co jedni i drudzy mają na siebie do powiedzenia. Zero o programie, ważne, że Po Lub PiS są gorsi
4
Szczerze? To Tuska i Morawieckiego się nie da słuchac, dopiero druga wypowiedź, a jeden i drugi swoje wypowiedzi opierają tylko na tym drugim. Ale to są obrzydliwi ludzie
0
Nie obejrzałem jeszcze. Jak wygląda sytuacja z Boxdelem? Ma sens ta jego linia obrony, czy można go wrzucić do reszty tych debili jak Dubiel itd?
1
@DonAndrzejos mi się bardzo dobrze oglądało, również fajny Nawiedzony Dwór w Bly
1
Super, młody z rekordem :)
1
Warto przytoczyć teraz słowa naszego Xaviego, który na konferencji ostatnio chwalił sztab medyczny
1
@Barca1922 o kurde, ładnie ładnie. Obstawiłeś na wynik meczu na koniec czy coś jeszcze? Oby siadło :D
2
Pod nowym filmem Boxdela pełno komentarzy wsparcia.. jasny gwint, ludzie w internecie to są niezłe chorągiewki. Co ich idol powie, łykają
2
@Ojciec5tkidzieci znam osobiście jego brata, przyjaźni się z moim kuzynem więc kilka razy się spotkaliśmy podczas wspólnych imprez. Co ciekawe brat tego zabójcy, mega mądry gość, chyba nawet w forbsie był parę lat temu, aktualnie studiuje informatykę bodajże w stanach lub Arabii. Natomiast właśnie rozmawiałem z kuzynem odnośnie brata jego przyjaciela (chodzili razem do szkoły w Poznaniu), to mówił, że ten gościu od zawsze był powalony, kilka lat wcześniej był "fanatykiem" innej partii (nie pamiętam której dokładnie, więc nie chce skłamać), ale generalnie z drugiej strony barykady. Jeśli chodzi o pozwolenie na broń, miał je albo już cofnięte, albo sprawa była w toku. Kuzyn mówił, że gościu zawsze był postrzegany jako "delikatnie" dziwny i te jazdy o jego dziewczynę ciągły się przez kilka lat. Do swojego brata zanim poszedł się odstrzelić wysłał wiadomość, że go kocha i żegna. Także dokładnie, przypisywanie go jako konfederate, szukanie jakiś powiązań, to już dobra wyobraźnia i mocne naginanie faktów
0
Co by o formie Lewego nie mówic, to kadra nam się sypie jak rok temu, że aż miło
1
@Compadre męczarnia z Porto, rzeczywiście XD
0
Po raz kolejny ktoś po meczu Barcy będzie czuł niedosyt i po raz kolejny, nie licząc ostatniego meczu LM, nie będzie to Barca
0
Ile by sędzia nie czekał na sygnał z VAR, i tak musi podejść do ekranu. Ja nie wiem po co oni w tej przyczepie tam siedzą
0
Nie mogę z tego przeżuwacza bo straconych bramkach XDD
1
@maciar może spróbuj wyłączyć synchronizację i wtedy usuń zdjęcia z chmury
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://support.google.com/photos/answer/6128858%3Fhl%3Den%26co%3DGENIE.Platform%253DiOS&ved=2ahUKEwj1vN3fwdmBAxVDFBAIHY_tDqcQFnoECBUQBQ&usg=AOvVaw2IJK7n-MzywcSy32CYsDwk
10
@michal26 dokładnie, miałem ostatnio podobną sytuację z moja babcia. Ma tętniaka w głowie i jakiś czasem temu wieczorem zaczęła wymiotować, zataczać się itd. Wiadomo, jakie pierwsze podejrzenia, że być może coś tam w tej głowie pękło albo jakiś udar/zawał.
Dzwonimy na pogotowie, oni nas odsyłają, żeby najpierw dzwonić do rodzinnej. Tak robimy. Rodzinny lekarz praktycznie od razu, że to pewnie wirus i zaleca leżeć i odpoczywać. Z powrotem na pogotowie, oni nie przyjadą, nie ma nikogo wonnego, to na pewno nic poważnego. Zawieźliśmy babcie na sor, oddać muszę ratownikom medycznym/pielęgniarkom, że byli mili. Ale kurwa, żeby przyjął lekarz na ten SOR to się człowiek musiał prosić jakby im łaskę robił. Płacimy na ten śmieszny NFZ, ale niestety prawda jest taka, że jak się nie ma kontaktów albo prywatnie za to nie zabili to człowiek niewiele zdziała a na koniec jeszcze cię zjebia.
Tak czy siak, dużo zdrówka dla babci
3
@michal26 autentyk, te jego odpalanie można było oglądać i oglądać :D tym bardziej, że często z sensem mówił
17
Tak na zakończenie tego śmiesznego, politycznego dnia
3
@EkspertzOrlikq co prawda to prawda. Ale jak się myśli, że wybory tych jamniczkow mają tak duży wpływ na naszą przyszłość to...
20
Jestem w stanie zrozumieć naprawdę wielu ludzi którzy na coś innego głosują. Ale jak widzę wyborców PiSu i PO którzy na siebie szczują i oczekują jakiś zmian to aż mnie śmiech bierze. Się ludzie dajecie manipulować im, jedni na drugich najezdzacie będąc ślepymi na hipokryzję waszych ukochanych partii, obie może i działają dla sprawy, ale na pewno nie polskiej
0
@maroon zawodnik będący po za linią i kontuzjowany, specjalnie rzucił się na murawę aby ukraść czas
2
Oby ten śmieszny klubik w tym roku spadł z ligi
2
Się chłop poczuł po tej aferze tiktokowej XD
0
@Gaz ale chyba jednak lepiej, gdyby trener wyciągał z tego co ma maximum, aniżeli ratował się tym, że starczy jakość samych piłkarzy
2
Mam wrażenie, że Xaviego w tym sezonie uratują indywidualności, większość jego zmian, ustawień i taktyka wygląda zazwyczaj żywcem z maszyny losującej
0
Może i gramy fatalnie ale za to nieskutecznie
0
Narazie naszym największym szczęściem w drugiej połowie, jest to, że piłkarzy Celty póki co, dobrze nie zagrali lub nie dostrzegli wychodzącego zawodnika. Z takimi dziurami w środku pola, to cud, że nas kontrą jeszcze nie skarcili, ale obawiam się, że to kwestia czasu aż jedno podanie im wyjdzie