Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzy dni dobrej gry z rzedu to niestety niedoczekanie dla kibica Barcy :D człowiek myślał po dwóch ostatnich meczach, że Xavi sobie już to wszystko poukładał, no i na to pojawia się mecz z Celtą i misterny plan Xaviego
0
Mamy szczęście, że nie zobaczył jak tam zawodnik Celty wychodzi w środku na czystą pozycje...
0
@partymaker programowanie
1
@arasz1819 może widzieli co na treningu wyprawiał i po prostu bali mu się podawać :D
8
Miałem dziś cięższy dzień, dużo stresującej pracy, poza kilkoma przerwami pracowałem od rana praktycznie do teraz.
W związku z tym, wszedłem sobie zobaczyć dogłębniej co tam na La Rambli słychać.
- na gorącej, dyskusja o majonezie
- w kolejnej, Dodi wykazuje zainteresowania i znajomość medycyny z zakresu ortopedii
- kilka fajnych memów i postów
- dużo ciekawych komentarzy i analiz
Wystarczy chwila na La Rambli, a człowiek od razu się uśmiechnie i lepiej poczuje :)
0
@alianta2 jeśli z powyższego tekstu nie rozróżniłeś, to tak, żale się
0
Od kilku lat kupowałem Iphone, generalnie co by o tych telefonach nie mówić, w nowszych telefonach, nawet tych teoretycznie słabszych jak Iphone 12 mini, prawie nigdy nie miałem problemów z nimi, aby się zacinały. Rok temu, na potrzeby pracy stwierdziłem, że będzie przydatny telefon z rysikiem, wybór padł na Samsung Galaxy S22 ultra. Biorąc pod uwagę, że to flagowy telefon Samsunga, ponoć taki świetny i wydajny, stwierdzam, że to jakiś żart. Mam go niespełna rok, przy użyciu dwóch aplikacji zacina się non stop, o płynnym działaniu można pomarzyć, grzeje się jak patelnia, po prostu tragedia.
Myślałem nawet o zmianie na jakiegoś Xaiomi czy coś, ale chyba po tym telefonie wyleczyłem się z Androida.
0
Czy tylko mi ten pieprzony TVP Sport na telefonie co pare minut zawiesza się w taki sposób, że trzeba odświeżać stronę i słuchać reklam?
3
@Colon normalnie piłkarski Wałęsa
0
De Gea jest jeszcze bez klubu więc niech lepiej MU próbuje to odkręcić XD
0
Ten nanana to rzeczywiście bramkarz na miare Manchesteru United
8
To jest pieprzony obowiazek wyjść z tej grupy, celem może być 1/4 z takim składem, a nie wyjście w tak łatwej grupie.
0
@AlexDark00 niezła beka, ubaw po pachy. Tym bardziej, że pewnie zaraz nasi podniosą puchar, ale co tam
6
Być kibicem reprezentacji LUB Barcelony w dzisiejszych czasach to jedno, ale być kibicem reprezentacji I Barcelony to już jakiś cholerny matrix XD
2
A myśmy śmieli się śmiać z tego zestawienia w grupie, co za ironia losu
0
To następny trener też Portugalczyk. Dobrze nam z nimi idzie XD
1
Ach ten nasz kapitan, jak on zachęca kolegów do walki, żywa legenda, przykład dla młodych
1
@MateuszGotowka99 pełna zgoda, ale męczyć się z Wyspami Owczymi? Z pół amatorami? Oni ich powini rozjechać bez żadnej większej taktyki. Z Albania też lepiej powinno to wyglądać. Santos to dziad do wywalenia, ale boje się, że kto po nim nie przyjdzie, w naszej reprezentacji naprawdę niewiele się zmieni
2
Śmiem twierdzić, że mimo betonowego podejścia Santosa, gdyby nasi piłkarze gryźli trawę jak dziś Albańczycy, jak to robili kilka lat temu, to tematu kompromitacji by nie było,bo każdy z naszych piłkarzy ma na tyle jakości, żeby dużym zaangażowaniem, jakością pokryć ewentualne braki taktyczne. Tym bardziej, że na papierze gramy z słabszymi drużynami. Ale jak nie ma serducha i woli walki, to i Guardiola tu nie pomoże
2
Trener trenerem, ale takiej "klasy" piłkarze powinni i bez trenera takie Wyspy Owcze rozpykać. Wiele można gadać na dziadka Santosa, ale nie jest on winien tego co te panienki bez ambicji odwalają
0
Cóż, prawda jest taka, że Santos poleci, przyjdzie następny i z obecnymi grajkami nic się nie zmieni, bo im zwyczajnie nie zależy w większości
0
Przed meczem miałem nadzieję na kompromitację naszych aby coś tam ruszylo w repce. Ale po tym prostackim zachowaniu z tego dzikiego kraju, mam nadzieję, że im nastukają z pięć bramek
4
Nieźle frajerstwo, gwizdać na rywali to jedno, ale podczas hymnu buraki by sobie podarowały
0
@mordini123 proste. Lewy za nazwisko 6 na start, plus 1 punkt za osobowość, plus punkt za bramki
1
Pewnie Lewemu trudno było się skupić jak Anka gdzieś na plaży urodziny świętuje i bachate z latynosami śmiga
7
Na trybunach większe wahania nastroju niż na La Rambli, a to naprawdę rzadko spotykane
3
I pokazał wielki Robert osobowość, nie to co ci farmerzy z Wysp
1
No i co, Robercik z karnego strzeli i pismaki zapomną co odwalał I karuzela z powrotem
0
Najgorsze co może być, to Lewy zdobędzie bramke i w mediach poniedta że wielki lewus dał nam 3 punkty z wielkimi Wyspami Owczymi
0
Takie coś to jest kryminał dla dobrego zawodnika, a dla jednego z najlepszych napastników? Przecież to jakiś żart co ten gość odpiernicza, i jeszcze śmie wywiady dawać, że kolegom z drużyny braknie osobowości XD a kto ma ją mieć, jak nie kapitan, grający w jednym z najlepszych klubów i zarabiający krocie tego co inni?