0

Winicjusz dziś przed meczem :


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem wypowiedzi Xaviego po meczu bez farmazonów i wymówek. Przecież tego się nie da słuchać już

4

Ciekawe jest to, że sędzia widocznie zapisal w protokole i dobrze widział, jak Lewy się drapał po nosie schodząc z boiska, ale z drugiej strony sędzia nie zapisał w protokole jak Vinicius mu klaszcze i na niego klnie.

11

Dobrze, że to my tych sędziów opłacamy bo inaczej by cofnęli kartkę Viniciusowi a Lewego za tamta akcje zawiesili na kilka meczów. A nie, czekaj...

86

Dziwne, skośnooki Koreańczyk z Tottenhamu jest bardzo lubiany, czarny Kante jest dla wielu przykładem jak być pokornym i skromnym sportowcem, brązowy Ronaldinho był oklaskiwany na Bernabeu, tylko biedny Vinicius na każdym stadionie jest wyzywany. To na pewno nie przez jego zachowanie, tylko przez kolor skóry i pochodzenie. Na pewno.

6

Nie rozumiem, jak można oglądać Ekstraklasę, naprawdę nie potrafię tego zrozumieć

5

Patrzę na grę Raphinhi i myślę o tych artykułach, że Xavi nalega by Brazylijczyk został

1

Strach pomyśleć jakich potworów by Guardiola zrobił z Gaviego i Pedriego

1

Humorek dzisiaj dopisuje, taki wieczór jak wczoraj się marzył

0

Mam nadzieje, że teraz to za nimi się będzie ciągło latami i będą osrani w tej LM i się skończy wielki mental

0

Real po prostu odpuścił sobie LM, przecież oni tyle już mają, że czas się skupić na pucharze

0

@Rewolucja123 jedni zwią to fartem, inni mentalem, ale dzisiaj to ani jednego ani drugiego i wyszedł wielki real

1

Pięknie się patrzy na te inteligentne twarze prześcieradeł

0

Jak Pep nie zmieni De Bruyne to niezły beton jeśli chodzi o zmiany

1

Z taką grą dzisiaj w końcu jestem skłonny uwierzyć, że Łydkarz był warty zapłaconych pieniędzy

7

Kartka zasłużona, ale czemu w takim wypadku nie było jej dla prześcieradeł to nie rozumiem

3

Łysy powinien już dwie kartki w ciągu paru ostatnich minut wyciągnąć

0

Nie no, w meczach z Araujo i Walkerem Vinicjusz naprawdę głeboko w kieszeni :D

1

Borek w ryk, dobrze, że Bożydara nie słucham bo by dopiero był kwik

0

Może to jest ten mecz, gdzie fani realu na la rambli schowają się do nory i trochę ich mniej będzie

1

City za bardzo spuściło z tonu i madryciaki zaczynają swoje

0

Tylko was martwi was ten fart, jak widzicie, że City momentami zwalnia i Real dostaję piłkę?

0

W końcu City udowadnia, że mogą być tak mocni w ofensywie jak nasza Barca, Xavi miał racje :D

1

Najgorsze co może teraz City zrobić to zwolnić i odpuścić

0

Ancelotti już coraz szerzej papę otwiera przy żuciu gumy, czyli jest źle :D

0

Mam nadzieję, że teraz pojadą z nimi jak po masełku

4

Jeszcze z 2/3 setki i wpadnie... z kontry dla Realu

6

Wygląda to pięknie ale już chyba wszyscy to znamy, że zaraz real pociśnie z kontrą i jakiegoś babola strzeli...

0

Szkoda, że Milan nie goni wyniku jako gospodarze, ale by tam się działo na trybunach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?