Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Winicjusz dziś przed meczem :
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem wypowiedzi Xaviego po meczu bez farmazonów i wymówek. Przecież tego się nie da słuchać już
4
Ciekawe jest to, że sędzia widocznie zapisal w protokole i dobrze widział, jak Lewy się drapał po nosie schodząc z boiska, ale z drugiej strony sędzia nie zapisał w protokole jak Vinicius mu klaszcze i na niego klnie.
11
Dobrze, że to my tych sędziów opłacamy bo inaczej by cofnęli kartkę Viniciusowi a Lewego za tamta akcje zawiesili na kilka meczów. A nie, czekaj...
86
Dziwne, skośnooki Koreańczyk z Tottenhamu jest bardzo lubiany, czarny Kante jest dla wielu przykładem jak być pokornym i skromnym sportowcem, brązowy Ronaldinho był oklaskiwany na Bernabeu, tylko biedny Vinicius na każdym stadionie jest wyzywany. To na pewno nie przez jego zachowanie, tylko przez kolor skóry i pochodzenie. Na pewno.
6
Nie rozumiem, jak można oglądać Ekstraklasę, naprawdę nie potrafię tego zrozumieć
5
Patrzę na grę Raphinhi i myślę o tych artykułach, że Xavi nalega by Brazylijczyk został
1
Strach pomyśleć jakich potworów by Guardiola zrobił z Gaviego i Pedriego
1
Humorek dzisiaj dopisuje, taki wieczór jak wczoraj się marzył
0
Mam nadzieje, że teraz to za nimi się będzie ciągło latami i będą osrani w tej LM i się skończy wielki mental
0
Real po prostu odpuścił sobie LM, przecież oni tyle już mają, że czas się skupić na pucharze
0
@Rewolucja123 jedni zwią to fartem, inni mentalem, ale dzisiaj to ani jednego ani drugiego i wyszedł wielki real
1
Pięknie się patrzy na te inteligentne twarze prześcieradeł
0
Jak Pep nie zmieni De Bruyne to niezły beton jeśli chodzi o zmiany
1
Z taką grą dzisiaj w końcu jestem skłonny uwierzyć, że Łydkarz był warty zapłaconych pieniędzy
7
Kartka zasłużona, ale czemu w takim wypadku nie było jej dla prześcieradeł to nie rozumiem
3
Łysy powinien już dwie kartki w ciągu paru ostatnich minut wyciągnąć
0
Nie no, w meczach z Araujo i Walkerem Vinicjusz naprawdę głeboko w kieszeni :D
1
Borek w ryk, dobrze, że Bożydara nie słucham bo by dopiero był kwik
0
Może to jest ten mecz, gdzie fani realu na la rambli schowają się do nory i trochę ich mniej będzie
1
City za bardzo spuściło z tonu i madryciaki zaczynają swoje
0
Tylko was martwi was ten fart, jak widzicie, że City momentami zwalnia i Real dostaję piłkę?
0
W końcu City udowadnia, że mogą być tak mocni w ofensywie jak nasza Barca, Xavi miał racje :D
1
Najgorsze co może teraz City zrobić to zwolnić i odpuścić
0
Ancelotti już coraz szerzej papę otwiera przy żuciu gumy, czyli jest źle :D
0
Mam nadzieję, że teraz pojadą z nimi jak po masełku
4
Jeszcze z 2/3 setki i wpadnie... z kontry dla Realu
6
Wygląda to pięknie ale już chyba wszyscy to znamy, że zaraz real pociśnie z kontrą i jakiegoś babola strzeli...
0
Szkoda, że Milan nie goni wyniku jako gospodarze, ale by tam się działo na trybunach