Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Upamecano TOP w tym dwumeczu ahhaha
4
@macio_944 dokładnie - dosłownie wszystko przemawia za City, ale wszyscy wiemy jak to może być i jak jest zawsze
0
HAHAH po staremu, to jest żałosne i nic więcej xd
0
Właśnie czytałem o kolejnym zeznaniu Alvesa. Tak z ciekawości, czy on ma jakkolwiek szanse sie teraz wybronić? Pomijając moralne kwestie, żone itd. fakt, że się chędożyli w łazience nie oznacza gwałtu, równie dobrze ona mogła go zachęcić a potem by zdobyć kase - pozwać. Jestem więc ciekaw czy gości ma jeszcze jakąś szanse się wybronic?
No ale po raz kolejny widać, że Brazylijczycy którym się w życiu uda, mają nieźle nasrane pod kopułą
0
@JohnyMemonik tylko najlepszy piłkarz świata zamiast być idealnym uzupełnieniem, dyrygentem w tym zespole, będzie znów ciągnąć ten nieporadny zespół i maskował braki drużyny..
0
@_Niko_ Sam widzisz, chyba jak wyglądają piłkarze z tego najlepszego miesiąca
0
Jezu ta Chelsea jest tragiczna, zresztą jak każdy przeciwnik, który rozkłada się Realowi
1
Niesamowite ile transferów w ostanich latach dokonaliśmy i jak dużo z nich okazało się totalną klapą. Najbliższy przykład mamy w wydanych jakiś 150 bańkach w dobie kryzysu i... sami widzimy jak się nasi nowi grajkowie sprawdzają. A tych, których mogliśmy kupić kiedyś, a tego nie zrobiliśmy.. cóż, po transferze Neymara to jakaś tragedia w transferach
2
LEAO co chłop odwalił, kozak :O
0
Mam pytanie, ogląda ktoś/wie jak radzi sobie Couthinho grając w AV? Odbudował się chociaż trochę?
9
Nabieram coraz większego szacunku do Girony pamiętając że gramy tak samo ofensywnie jak City
3
@MesQueUnClub_87 cebulowe >>> jakiekolwiek paluszki
0
@MesQueUnClub_87 tak wiem, mówie tutaj tylko o kwocie za transfer między klubami
0
Jaka szkoda, że nie mogliśmy powalczyć o Haalanda... 70 melonów za takiego grajka przy 150 które wydaliśmy na nasze wzmocnienia to jakieś śmieszne pieniądze
6
Nie no, czuje że Mbappe nie będzie miał podjazdu do Haalanda w statystykach w przyszłości
1
Upamecano - najlepszy piłkarz do ostatnich minut dwumeczu z Realem
4
Mam nadzieję, że Xavi trzyma za kłaki Raphinhe przy telewizorze, żeby zobaczył jak powinno się dryblować na skrzydle... a jak nie, to niech go wyślę do Manchesteru na korki do Portugalczyka z dryblingu
1
@HavertzKai to były piękne czasy ugułem całe te
5
Nie jest źle, gramy bez De Jonga Dembele i Pedriego a na dodatek z Raphinha. Patrząc na te fakty idzie nam dobrze. W drugiej połowie jazda wiadomo z kim i gdzie i mamy finał
1
@VENOMStyle ale sędzia nie ma dziś niestety obu oczu
5
Fajnie by bo jakby komuś udało się tak sprowokować Vinicjusza żeby czerwo wyłapał
1
Kubańczyk w studio XD to jest już jakiś inny wymiar ekspertów w TV
1
Sędzia do boksu i tam zostać, podobnie podróbka Neymara z Brazylii od nas
2
Ciśnieniemy Real a gramy bez Dembele Pedriego Christiansena i De Jonga, nieźle
1
Niesamowite, te mecze gdzie Araujo niszczy Viniciusa będziemy wspominać jeszcze przez wiele wiele lat, a co więcej, mam nadzieje, że jeszcze długo czasu minie zanim będą to wspomnienia :)
16
Lewandowski oczekiwał.. XD
Lewy ostatnio tylko oczekuje i macha rękoma niewiele dając od siebie...
1
I bardzo dobrze. Inna drużyna bez takiego finansowania z takimi wynikami w LM i wydatkami, już dawno by nie mogła kupować wielkich gwiazd. A PSG jak co roku, zawodzi totalnie, ale kasa i tak będzie
2
Jedynie szkoda mi Leo, najlepszy piłkarz w historii, ale jednak jeśli chodzi o LM, nie ma gościu zbytnio szczęścia
10
Mimo ogromnej niechęci do PSG, są dwa zdarzenie (według mnie), które mogłyby mieć pozytywny wpływ w przypadku wygrania przez nich LM.
1. Messi z kolejną LM, których ma mało w swojej karierze jak na takiego zawodnika.
2. Mbappe może zechce zostać w Paryżu i nie będzie chciał zbyt prędko odchodzić do realu, a więc największy rywal się nie wzmocni
2
@FCB24 no bo od momentu odejścia z Barcelony raczej sukcesów nie odniósł, pomijając oczywiście ogórkowe Ligue1