2

#XaviDoJutra żeby miał czas się spakować.
Dziękuję, dobranoc

5

I weź tu teraz takiego chociażby Youssoufe Moukoko namów żeby do nas przyszedł bo nasz projekt się rozwija a klub wraca do chwały XD

3

Wielka Barca znów gra widowiskowe mecze w fazie pucharowej !!!
A to że w Pucharze Króla i z trzecioligowcem to już mały szczegół

4

Człowiek podczas mundialu zaczął się przyzwyczajać fajna gra, być szczęśliwym z możliwości oglądania dobrych meczów i Messiego. No i na to przyszedł Xavi ze swoją ekipą i już oglądanie meczów to przykry obowiązek i męczarnia a nie przyjemność

2

Powie mi ktoś czy Xavi w ogóle czymkolwiek się jeszcze broni? Przecież on taktycznie nie potrafi zjeść rywala z niższej ligi to z czym do ludzi..

4

My się z Realu śmialiśmy wczoraj...

7

Ronaldo gra w Arabii Saudyjskiej, Messi jest witany w bądź co bądź jednym z lepszych klubow Europy szpalerem.
Messi. Różnica poziomów od zawsze, ale teraz szczególnie to widać podczas schyłku ich kariery

7

W ostatnich latach sędziowie prezentują taki poziom, że zaczynam wierzyć a wały w piłce nożnej, a co gorsze, odechciewa mi się jej po prostu oglądać

3

@kaczor14 pracuje jako programista. Po godzinach tworzę stronki internetowe - jest to jak najbardziej możliwy sposób na fajne dorobienie. Dodatkowo pracuje jako outsourcing na zlecenie. Dodatkowo można tworzyć aplikacje itd. ale stronki internetowe są raczej pewnym i fajnym dodatkowym zarobkiem.

3

Obejrzałem sobie z ciekawości Korona Królów. Jaka szkoda, że nasze produkcje nie potrafią oddać tak tamtych czasów. A historię mamy przecież idealna żeby na jej podstawie tworzyć filmy i seriale. Człowiek jak oglądał Wikingów to się czuł jakby tam z Ragnarem był w tej głównej sali, a w naszych filmach to wygląda jak jakiś teatr, po prostu widać że aktorzy itd są z dzisiejszych czasów, gra aktorska.. no cóż..

2

Real co roku trafiał na jednych z najsłabszych z możliwych w losowaniu fazy pucharowej. Dziś oglądając wiem już czemu na trafili na Liverpool

2

@Gaz problemem jest raczej trener i prowadzenie piłkarzy,już niejeden piłkarz wspominał, że w porównaniu do poprzedniego klubu, w Barcelonie jest bardzo mało intensywnych treningów

2

@Survier a ja jestem zdania, że trzeba podziękować Xaviemu już teraz. Ma zawodników jakich chciał, a pomysłu, ani gry tak jak nie było, tak nie ma. Z wynikami też się nie broni

4

@Gaz jego pensja blokowała niestety dużo miejsca w płacach sportowo nigdy nie można stwierdzić, że Leo by szkodził. Niestety, na najlepszego piłkarza w historii stać tylko klub, który ma pieniądze i wygrywa, a my niestety dzięki Bartomeu jesteśmy jako klub spłukani

2

Obejrzałem sobie dzisiaj powtórki z niektórych akcji naszej reprezentacji podczas mundialu. I liczę, że nowy szkoleniowiec naszej reprezentacji nie będzie powoływał Bielika. Jego zaangażowanie w tą reprezentacje jest śmieszne. Gościu nie powinien się pokazywać na zgrupowaniach, choćby z powodu :
- odmówienia powołania w 2016 roku do reprezentacji U18
- przy karnym z Arabią stał jak pajac i nawet nie ruszył do dobitki, Araby zdążyli się ruszyć 5 razy
- o powrocie z Francją chyba nie musze wpsominać

17

@klopx tak jak za czasów gry w Monaco, a nawet początkach w PSG go lubiłem i fajnie mi się go oglądało, tak teraz tak nie trawie buraka, że szok

44

Nigdy nie myślałem o avatarze na La Rambli. Ale jako, że wódz marszałek generał Messi zdobył ten upragniony puchar. Po prostu musiałem go sobie ustawić :)

3

Największym stratnym i przegranym tych mistrzostw jest Stanowski

37

"Wycofanie do generała wodza marszałka, Messiego" - Szpaku jak tu Cię nie uwielbiać

2

@Cotutajsiedzieje Ronaldo ma Euro, Messi nie. Factos

5

Benzyna jak na piłkarza Realu przystało, okazuje się nowym burakiem XD i te jego naśladowanie Tupaca XD

1

@Colon tak, gość jest dobry tylko niestety strasznie elektryczny i co chwilę mu się coś odpali

1

Argentyna ma Otamendiego, Francją ma Dembele, a nasza reprezentacja ma takich minimum ośmiu XD

19

Jestem naprawdę dumny, że Polak wystąpił w finale MŚ. Pokazał się z znakomitej strony, strzelił ważnego karnego. Naprawdę zaimponował mi ten Pawełek od Dybalów.
A i ten Marciniak też nawet spoko.

1

Ale to musi być irytujące dla bramkarza. Biegnie sobie truchcikiem taki Leo, uderza leciutka ta piłkę, bramkarz rzuca się w zła stronę a ona się toczy powoli do bramki :D

1

@LeoMessi1994 to jak ich piecze, robi mi jeszcze lepszy humor. Ale to fakt, żeby doczepic się o coś do Marciniaka w tym meczu trzeba się albo nie znać na piłce, albo byś ślepym.

6

Dembele dobry chłopak, do dziś ma Leo za kolegę z drużyny

11

Messi z MS, Marciniak dzisiaj top. Czy wieczór mógł sie skończyć?

1

Oby się nie przejechali na tym cwaniactwie...

1

Jeśli Argentyna przegra, a tego się niestety obawiam, to futbol będzie strasznie niesprawiedliwy wobec Messiego. Zasłużył jak nikt inny na te trofeum, a może go stracić przez idiotyzm kolegów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?