Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że w Brazylii gra Vinicius i Casemiro bo chronią człowieka od zbyt długiego wpatrywania się w ekran z zachwytem
1
W Brazylii jest fajnie i się dobrze bawią dopóki wygrywają, ale moim zdaniem jest to drużyna, że w przypadku przegrywania lub poważnych problemó większość piłkarzy nie da rady psychicznie
7
Życzę Wam La Ramblowicze, abyście cieszyli się z życia, jak kibice Senegalu z kibicowania :)
0
@kynio302 oczywiście, że jest winien ale Lewy jako osoba, która zawiodła powinien mieć trochę przyzwoitości i się chociaż nie odzywać z krytykowaniem innych
0
Dobra, nasi odpadli to można zacząć patrzeć na ten mundial bez szargania nerwów :D
4
Lewy, nadreptał praktycznie najwięcej, w najważniejszych momentach zawiódł - przede wszystkim przy karnych, nic nie pokazał, jak na najlepszą 9, jeden gol w czterech meczach to kiepski wynik. Ale zeby krytykować w wywiadzie to pierwszy. Szczerze to dla mnie kiepsko z jego strony, jakąkolwiek by taktyka Michniewicza nie była
2
I nie można było grać tak z Meksykiem?
1
Szkoda, że brakuje nam kilku dobrych zawodników. Np żeby zmienić takiego Frankowskiego, Kamińskiego.
2
Dobra, jazda z Żabojadami
2
Na razie to wszystkie kluby La Ligii są jego wasalami, co jak widać skutkuje odjezdzaniem Ligi Angielskiej
27
Ten mundial dobrze obrazuje jak u nas fatalnie stoi "produkowanie" trenerów. Piłkarzy mamy dobrych, co jakiś czas trafia się na poziomie światowym: Zielu, Piszczek, Lewy, Błaszczykowski, Szczęsny itd. ale jeśli chodzi o trenerów, ich umiejętności taktyczne to bardzo kiepsko to wygląda, niestety. może najwyższy czas, aby PZPN na tym się skupił?
1
Porównując nasz potencjał i gre z taką Australią, Japonią nie mam pojęcia czemu gramy tak defensywnie. Mam jednak nadzieję, że dziś ujrzymy reprezentację grającą skutecznie w obronie, ale i umiejącą coś pokazać ataku.
1
@Hasszz Wydaję mi się, że niezbyt. Stracili bramki z Ekwadorem i Katarem. Według mnie nie pokazali zbyt dużo by mieli szanse zagrozić Anglii. Z drugiej strony, zespoły już nieraz pokazały, że gra w grupie, a w fazie pucharowej to dwie różne sprawy
4
Ciekawe czy Mbappe taki kozak i do Glika też powie, że by go zabił na ulicy ;)
0
@Miszak ja pamiętam, że ostateczny terminarz jest ustalany jakoś dwa tygodnie przed meczem w przypadku La Liga. Mogę się mylić o tydzień, lub dwa ale wydaje mi się, że było to około dwóch tygodni
33
Szkoda, że sędzia nie może sędziować meczu swojego kraju, bo niestety Marciniak nie posędziuje finału :/
0
Jak "somsiad" odpadnie to mogę umierać
1
Ci co trzymali kciuki za Argentyne. jesyem ciekaw co by było gdyby na Argentyńskiej La Rambli napisali że jako argentyńczycy kibicują Lewemu XD
3
Porażkę z Francją wybaczy każdy. Ja jedynie mam prośbę, aby nasza reprezentacja czyniła postępy, żebyśmy na kolejną fazę pucharowa nie musieli czekać blisko 40 lat...
2
Strasznie nie rozumiem wejścia Piątka zamiast Milika. Milik w meczu z Arabia się pokazał z bardzo dobrej strony. Cash natomiast wygląda coraz bardziej na jednego ze słabszych z kadry.. Kiwior ostatnio lubi sabotować
0
Myślałem, że gorzej niż w La Lidze z sędziowaniem nie może być, ale się grubo myliłem
6
Laskowski ma najlepsze teksty wśród komentatorów :D
2
Jak Infantino teraz czuję się Arabem
8
Stary i mylący się Szpakowski zjada na śniadanie komentatorów z meczów Holandia-Katar i Ekwador-Senegal
5
Ale tam impreze mają Senegalczycy na trybunach
4
Jak się widzi te zdjęcie to się mega smutno robi. Najgorsze jak takie małe dzieci odchodzą
1
Mecz bez komentarza Laskowskiego czy Szpakowskiego to nie jest to samo :/
4
Powinien zejść Lewy, taka prawda
6
Lewy w piłkę nie trafia to pech, a Milik z główki w poprzeczkę i klasyczny Milik XD Milik dzisiaj zjada Lewego
0
Zostawić Frankowskiego, ściągnąć Zielińskiego XDD