0

Dobrze że w Brazylii gra Vinicius i Casemiro bo chronią człowieka od zbyt długiego wpatrywania się w ekran z zachwytem

1

W Brazylii jest fajnie i się dobrze bawią dopóki wygrywają, ale moim zdaniem jest to drużyna, że w przypadku przegrywania lub poważnych problemó większość piłkarzy nie da rady psychicznie

7

Życzę Wam La Ramblowicze, abyście cieszyli się z życia, jak kibice Senegalu z kibicowania :)

0

@kynio302 oczywiście, że jest winien ale Lewy jako osoba, która zawiodła powinien mieć trochę przyzwoitości i się chociaż nie odzywać z krytykowaniem innych

0

Dobra, nasi odpadli to można zacząć patrzeć na ten mundial bez szargania nerwów :D

4

Lewy, nadreptał praktycznie najwięcej, w najważniejszych momentach zawiódł - przede wszystkim przy karnych, nic nie pokazał, jak na najlepszą 9, jeden gol w czterech meczach to kiepski wynik. Ale zeby krytykować w wywiadzie to pierwszy. Szczerze to dla mnie kiepsko z jego strony, jakąkolwiek by taktyka Michniewicza nie była

2

I nie można było grać tak z Meksykiem?

1

Szkoda, że brakuje nam kilku dobrych zawodników. Np żeby zmienić takiego Frankowskiego, Kamińskiego.

2

Dobra, jazda z Żabojadami

2

Na razie to wszystkie kluby La Ligii są jego wasalami, co jak widać skutkuje odjezdzaniem Ligi Angielskiej

27

Ten mundial dobrze obrazuje jak u nas fatalnie stoi "produkowanie" trenerów. Piłkarzy mamy dobrych, co jakiś czas trafia się na poziomie światowym: Zielu, Piszczek, Lewy, Błaszczykowski, Szczęsny itd. ale jeśli chodzi o trenerów, ich umiejętności taktyczne to bardzo kiepsko to wygląda, niestety. może najwyższy czas, aby PZPN na tym się skupił?

1

Porównując nasz potencjał i gre z taką Australią, Japonią nie mam pojęcia czemu gramy tak defensywnie. Mam jednak nadzieję, że dziś ujrzymy reprezentację grającą skutecznie w obronie, ale i umiejącą coś pokazać ataku.

1

@Hasszz Wydaję mi się, że niezbyt. Stracili bramki z Ekwadorem i Katarem. Według mnie nie pokazali zbyt dużo by mieli szanse zagrozić Anglii. Z drugiej strony, zespoły już nieraz pokazały, że gra w grupie, a w fazie pucharowej to dwie różne sprawy

4

Ciekawe czy Mbappe taki kozak i do Glika też powie, że by go zabił na ulicy ;)

0

@Miszak ja pamiętam, że ostateczny terminarz jest ustalany jakoś dwa tygodnie przed meczem w przypadku La Liga. Mogę się mylić o tydzień, lub dwa ale wydaje mi się, że było to około dwóch tygodni

33

Szkoda, że sędzia nie może sędziować meczu swojego kraju, bo niestety Marciniak nie posędziuje finału :/

0

Jak "somsiad" odpadnie to mogę umierać

1

Ci co trzymali kciuki za Argentyne. jesyem ciekaw co by było gdyby na Argentyńskiej La Rambli napisali że jako argentyńczycy kibicują Lewemu XD

3

Porażkę z Francją wybaczy każdy. Ja jedynie mam prośbę, aby nasza reprezentacja czyniła postępy, żebyśmy na kolejną fazę pucharowa nie musieli czekać blisko 40 lat...

2

Strasznie nie rozumiem wejścia Piątka zamiast Milika. Milik w meczu z Arabia się pokazał z bardzo dobrej strony. Cash natomiast wygląda coraz bardziej na jednego ze słabszych z kadry.. Kiwior ostatnio lubi sabotować

0

Myślałem, że gorzej niż w La Lidze z sędziowaniem nie może być, ale się grubo myliłem

6

Laskowski ma najlepsze teksty wśród komentatorów :D

2

Jak Infantino teraz czuję się Arabem

8

Stary i mylący się Szpakowski zjada na śniadanie komentatorów z meczów Holandia-Katar i Ekwador-Senegal

5

Ale tam impreze mają Senegalczycy na trybunach

4

Jak się widzi te zdjęcie to się mega smutno robi. Najgorsze jak takie małe dzieci odchodzą


1

Mecz bez komentarza Laskowskiego czy Szpakowskiego to nie jest to samo :/

4

Powinien zejść Lewy, taka prawda

6

Lewy w piłkę nie trafia to pech, a Milik z główki w poprzeczkę i klasyczny Milik XD Milik dzisiaj zjada Lewego

0

Zostawić Frankowskiego, ściągnąć Zielińskiego XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?