Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
85 minut Fatiego to jakieś nieporozumienie. Chłop gra kryminał, ale i tak po co wpuścić młodych. Przecież gorzej od Fatiego to już się nie da zagrać. Xavi mistrz rotacji składem
3
Xavi ty to umiesz w zmiany, nie ma co.
Niech lepiej na przyszłośc zostawi młodych w Barcy B, bo się tylko marnują siedząc na tej ławce.
Strasznie mnie ten facet swoimi decyzjami irytuje
3
Messi? A komu to potrzebne przepraszam bardzo?
Mamy Ferrana
4
Lewy już wie że na dziś ma fajrant. Gość może grać resztę meczu totalne gówno. A i tak na wszystkich stronach będą nagłówki "Wielki Lewandowski", "Lewandowski prowadzi do zwycięstwa" itd.
Gościu może grać totalny szajs, wyjdzie mu jeden strzał i wszyscy się nad nim spuszczają, o mediach już nawet nie wspominając
9
Ale szkoda, że na rewanżu nie będzie ani Pedriego ani Dembele. Mamy pod tym względem pecha, ale licze, że Ferran i Raphinha to udźwigną i awansujemy. Oby przełamanie się Lewego też pozytywnie wplynelo na formę bo ostatnio kiepsko
5
Barcelona nigdy nie miała mentalności do grania z lepszymi od siebie.
Na szczęście przez wiele lat po prostu była najlepsza. Problem się od kilku lat pojawił, gdy pojawili się lepsi od Barcy ;)
31
Najgorsze dziś? Trener
Sabotaż w obronie, zdjęcie dobrze grającego Raphinhi.
Lewy od kilku spotkań gra totalne gówno.
5
Mecze z takimi drużynami najlepiej weryfikują trenera. Xavi po raz kolejny ten test z porządną drużyna oblał. Strach pomyśleć co by z nami zrobili w lidze mistrzów
1
Obrona po prostu została zweryfikowana, do tej pory ratował nas genialny Araujo, a w meczach z lepszą drużyną takie babole, czy pozwolenie na sytuację bramkową przeważnie się nia kończy. Dodatkowo, Xavi też dziś nie pomógł
2
No i super :D sentyment do Borussi zawsze jest
2
Arsenal najprawdopodobniej przewalił majstra w ostatnich 3 kolejkach. Wątpie, żeby dali radę to utrzymać. Szkoda
3
Niech tan japoniec już zejdzie bo on jeszcze drugie sepuku tu odwali czasem
5
Ederson skacze na słupa, potem minute pokazuje gdzie Saka ma strzelać. Dobrze pajacowi
1
W PSG prezes strzela gole nawet. Biali tak się podniecają ich prezesem, a już widzę, jak Perez biega po boisku ;D
1
Że bawarczycy nie żydzili na race to jakiś cud XD
1
Mam pytanie, jaki klub jest największym memem?
I dlaczego jest to PSG?
1
Ten spacerek Messiego mnie rozbraja :D
1
Raphinha w ostatnim meczu wykorzystał swój potencjał do końca sezonu widocznie
1
Araujo powinien wylecieć z czerwoną... Przecież ten gości z VillaReal będzie miał traumę po spotkaniu z naszym potworem
12
Ale Lewus irytuje swoim machaniem łapami, a samemu gówno potrafi wykombinować ostatnio
5
Araujo to godny następna Puyola
1
Lewy to taki gościu, którego najlepiej by się jebło w łeb i sprzedało, a po chwili całowało po butach. Oby dzisiaj też tak się skończyło
1
Skoro pytają i są zainteresowani to sprzedać póki rzeczywiście są i zacząć szukać nowego utalentowanego grajka w La Masii. Niestety.
4
Muran to po prostu ofiara tego chorego środowiska. Cała ta patologia wokół tych gali, przyzwolenie na hejt (nie krytykę), wyśmiewanie się itd. jak ktoś ma słabsza psychikę to nic dziwnego że nie wytrzyma i w pewnym momencie przedawkuje lub się targnie na życie.
A stary muran, jaki by nie był głupi i wkurzający, właśnie stracił syna. A chyba nie ma nic gorszego dla rodzica niż stracić własne dziecko. Może to da w końcu ludziom do myślenia i zastanowieniem się nad celem całej tej patologii
10
Świetny wieczór. Na zero z tyłu - Christiansen TOP, strasznie cieszy, że Raphinha zatrybił, a i Kessie pozytywnie. O naszym złotym Gavim chyba wspominać nie trzeba. Oby więcej takich meczów w drodze po mistrza!
9
Wydaliśmy gruube pieniądze na transfery, a w ostatnich meczach naszym najlepszym wzmocnieniem okazuje się być Christiansen który przyszedł za darmo :D naprawdę, solidny gracz
7
Na moje to Ferrari powinien być wdzięczny, że Łaszczyk przez swoje automatyzmy wahał się z używaniem łokci. Gdyby mu bardziej obijał tak tą wątrobę i łeb przy siatce, to coś czuje, że momentalnie by gościa odcięło.
4
To jest aż smutne, że zawodowy pięściarz, celujący w mistrza świata musi walczyć w freak fightach bo tam są lepsze pieniądze
7
Co za wieczór. Fame mma w tle, a na La Rambli gościu pisze doktorat z ciekawostek biologicznych XD
2
Jak Fabijański tymi cepami miał się szykować do jakiejś roli w filmie, to ja mam nadzieję, że ten film nie wyjdzie bo aż się boję XD