0

Mam nadzieję, że teraz pojadą z nimi jak po masełku

4

Jeszcze z 2/3 setki i wpadnie... z kontry dla Realu

6

Wygląda to pięknie ale już chyba wszyscy to znamy, że zaraz real pociśnie z kontrą i jakiegoś babola strzeli...

0

Szkoda, że Milan nie goni wyniku jako gospodarze, ale by tam się działo na trybunach

1

@swiergol2 finał ekstra, w ogóle według mnie przez całe zawody było dużo ścigania i szybkiej jazdy. Myślę jednak że Zmarzlik powinien zostać wykluczony w półfinale - takie przynajmniej wrażenie ze stadionu i powtórek na ekranie, Co mówisz?

0

@MesQueUnClub96 a gdzie ja go obraziłem? Uważam, że decyzja sędziego to jakaś kpina i nie wierzę, że nie pękł pod presją tłumu, bo jestem na stadionie i widziałem co się działo, jak ewidentnie na powtórkach wina Zmarzlika a ludzie gwiżdżą na Doyla. Moje zdanie i tyle, żadna obraża imo

1

Orlen chyba posmarował sędziemiu że Zmarzlik nie został wykluczony XD

1

I to jest kurna meczycho! Może znów się głupio łudzę, ale liczę, że jeśli Real przejdzie City to już włoska drużyna się nie osra i będa równo gryźć trawę jak zawsze

0

I to jest półfinał, a nie te wczorajsze flaki z olejem!

0

Jako, że odchodzi jeden z graczy, który przyczynił się do wielkiej Barcy i tego jak ich gra wyglądała. Polecam sobie obejrzeć, aż się ciepło robi na serduszku :

4

Co się psioczyło ostatnio na Busquetsa to jedno, ale aż smutno się robi jak się myśli o tym, że odchodzi. Jest symbolem czasów, gdy Barca dominowała w Europie, a gra to była finezja, dzisiaj tamta gra i styl się wydaje aż jakieś nierealne.

3

Mieliśmy generację świetnych piłkarzy i zarząd ówczesny niestety zawiódł i nie zapewnił drużynie płynnego przejścia pomiędzy dwoma generacjami piłkarzy, a pieniędzy i czasu na to nie brakowało. Szkoda, bo z takimi piłkarzami na pewno szło to zrobić lepiej

14

Zwykle dziękuję nie wystarczy za to ile mam dał przez tyle lat. Jeden z najlepszych defensywnych pomocników w historii. Szkoda tylko ostatnich dwóch lat, które zostawia mała ryskę. Tak, czy siak, dzięki Sergio za wszystko, jesteś wielki!

6

Szczerze to na Silve i Grealisha się dzisiaj nie da patrzeć. Jeden każdą akcje stopuje swoimi kółeczkami, a drugi nie może poradzić sobie z dziadkiem Carvajalem.

6

Mieć taką ławkę, Grealisha na boisku i nie robić zmian XD

0

Rodri pięknie pokazał, że wystarczy trochę chęci i ruszyć za piłką. Jazda z nimi

0

Guardiola im dzisiaj zakazał sprintować na połowie Realu czy jaki ciul? Bo o zmianach to on chyba nie wie, że można zrobić

2

Bez jaj jak to jest ta sama drużyna co grała ostatnio z Arsenalem XD

3

Ale te City jest agresywne w pressingu.. przecież oni się sami proszą o kolejną bramkę. Jak można grać tak dobrze z tak kozackim składem i w jeden mecz grać jakby się zapomniało jak to się robi...?

10

Ale nam potrzeba takiego młodego, zadziornego i dynamicznego Bernardo Silvy XD

54

Pomijając fakt że kibicuje Barcelonie, po prostu nie potrafię zrozumieć, jak można czuć sympatię do Realu i tych zawodników i im kibicować. Ich się po prostu za ten sposób bycia i charakter nie da lubić

1

Mi to pachnie pieknie, nie jak Bozydarowi

0

Uważacie że Iniesta mógł jeszcze kilka lat pograć na topowym poziomie, za wcześnie odszedł z Barcy, czy jednak w dobrym momencie?

18

Sprzedać póki te wielkie pieniądze chcą wyłożyć i pożegnać się z niedoszłym Messim

1

Obejrzałem Nawiedzony Dom na Wzgórzu - bardzo fajny horror. Jestem w trakcie Nawiedzony Dwór w Bly, poleca ktoś jeszcze jakieś tego typu horrory? W stylu powyższych, Obecności itd?

3

Nie no, jak City przewali z realem, to zacznę wierzyć w tych szamanów XD

8

Dobrze, że człowiek może odpocząć od oglądania od tej prostackiej angielskiej piłki i przełączyć na magiczne XaviBall ze słonecznej Hiszpanii

2

@Soetie jednak mówimy o ponoc najlepszym napastniku na świecie, więc uważam, że kibice mają prawo więcej oczekiwać od Lewego niż od Raphinhi, co nie oznacza, że ten drugi też zmarnował 100 i należy o tym zapominac

10

W Barcelonie dobrze się chyba tylko Anka bawi XD

0

Ale się taka Barce oglądało, coś pięknego
https://www.instagram.com/reel/Cq-pNmXoiJm/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?