Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że teraz pojadą z nimi jak po masełku
4
Jeszcze z 2/3 setki i wpadnie... z kontry dla Realu
6
Wygląda to pięknie ale już chyba wszyscy to znamy, że zaraz real pociśnie z kontrą i jakiegoś babola strzeli...
0
Szkoda, że Milan nie goni wyniku jako gospodarze, ale by tam się działo na trybunach
1
@swiergol2 finał ekstra, w ogóle według mnie przez całe zawody było dużo ścigania i szybkiej jazdy. Myślę jednak że Zmarzlik powinien zostać wykluczony w półfinale - takie przynajmniej wrażenie ze stadionu i powtórek na ekranie, Co mówisz?
0
@MesQueUnClub96 a gdzie ja go obraziłem? Uważam, że decyzja sędziego to jakaś kpina i nie wierzę, że nie pękł pod presją tłumu, bo jestem na stadionie i widziałem co się działo, jak ewidentnie na powtórkach wina Zmarzlika a ludzie gwiżdżą na Doyla. Moje zdanie i tyle, żadna obraża imo
1
Orlen chyba posmarował sędziemiu że Zmarzlik nie został wykluczony XD
1
I to jest kurna meczycho! Może znów się głupio łudzę, ale liczę, że jeśli Real przejdzie City to już włoska drużyna się nie osra i będa równo gryźć trawę jak zawsze
0
I to jest półfinał, a nie te wczorajsze flaki z olejem!
0
Jako, że odchodzi jeden z graczy, który przyczynił się do wielkiej Barcy i tego jak ich gra wyglądała. Polecam sobie obejrzeć, aż się ciepło robi na serduszku :
4
Co się psioczyło ostatnio na Busquetsa to jedno, ale aż smutno się robi jak się myśli o tym, że odchodzi. Jest symbolem czasów, gdy Barca dominowała w Europie, a gra to była finezja, dzisiaj tamta gra i styl się wydaje aż jakieś nierealne.
3
Mieliśmy generację świetnych piłkarzy i zarząd ówczesny niestety zawiódł i nie zapewnił drużynie płynnego przejścia pomiędzy dwoma generacjami piłkarzy, a pieniędzy i czasu na to nie brakowało. Szkoda, bo z takimi piłkarzami na pewno szło to zrobić lepiej
14
Zwykle dziękuję nie wystarczy za to ile mam dał przez tyle lat. Jeden z najlepszych defensywnych pomocników w historii. Szkoda tylko ostatnich dwóch lat, które zostawia mała ryskę. Tak, czy siak, dzięki Sergio za wszystko, jesteś wielki!
6
Szczerze to na Silve i Grealisha się dzisiaj nie da patrzeć. Jeden każdą akcje stopuje swoimi kółeczkami, a drugi nie może poradzić sobie z dziadkiem Carvajalem.
6
Mieć taką ławkę, Grealisha na boisku i nie robić zmian XD
0
Rodri pięknie pokazał, że wystarczy trochę chęci i ruszyć za piłką. Jazda z nimi
0
Guardiola im dzisiaj zakazał sprintować na połowie Realu czy jaki ciul? Bo o zmianach to on chyba nie wie, że można zrobić
2
Bez jaj jak to jest ta sama drużyna co grała ostatnio z Arsenalem XD
3
Ale te City jest agresywne w pressingu.. przecież oni się sami proszą o kolejną bramkę. Jak można grać tak dobrze z tak kozackim składem i w jeden mecz grać jakby się zapomniało jak to się robi...?
10
Ale nam potrzeba takiego młodego, zadziornego i dynamicznego Bernardo Silvy XD
54
Pomijając fakt że kibicuje Barcelonie, po prostu nie potrafię zrozumieć, jak można czuć sympatię do Realu i tych zawodników i im kibicować. Ich się po prostu za ten sposób bycia i charakter nie da lubić
1
Mi to pachnie pieknie, nie jak Bozydarowi
0
Uważacie że Iniesta mógł jeszcze kilka lat pograć na topowym poziomie, za wcześnie odszedł z Barcy, czy jednak w dobrym momencie?
18
Sprzedać póki te wielkie pieniądze chcą wyłożyć i pożegnać się z niedoszłym Messim
1
Obejrzałem Nawiedzony Dom na Wzgórzu - bardzo fajny horror. Jestem w trakcie Nawiedzony Dwór w Bly, poleca ktoś jeszcze jakieś tego typu horrory? W stylu powyższych, Obecności itd?
3
Nie no, jak City przewali z realem, to zacznę wierzyć w tych szamanów XD
8
Dobrze, że człowiek może odpocząć od oglądania od tej prostackiej angielskiej piłki i przełączyć na magiczne XaviBall ze słonecznej Hiszpanii
2
@Soetie jednak mówimy o ponoc najlepszym napastniku na świecie, więc uważam, że kibice mają prawo więcej oczekiwać od Lewego niż od Raphinhi, co nie oznacza, że ten drugi też zmarnował 100 i należy o tym zapominac
10
W Barcelonie dobrze się chyba tylko Anka bawi XD
0
Ale się taka Barce oglądało, coś pięknego
https://www.instagram.com/reel/Cq-pNmXoiJm/