Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lewy by mógł srać w szatni, a Żewłakow i tak znajdzie powód by go pochwalić XD
2
Bardzo podoba mi się jak mówi Santos o planie na tą reprezentację, na rozwój piłki nożnej na każdym szczeblu w naszym kraju.
Z drugiej strony, był już taki portugalski bajerant tutaj..
Mam nadzieję, że po dłuższym czasie pracy będziemy mogli nowego trenera oceniać pozytywnie i moc stwierdzić, że autentycznie w polskiej piłce i myśli szkoleniowej coś się zmieniło :)
1
Baskets go pewnie wyjaśnił
20
U nas po staremu. Grali okropnie ale nie liczy się gra, ważne są 3 punkty.
Zgadzam się, ale jest już trochę za dużo tych meczów w tym sezonie, gdzie ledwo wywozimy zwycięstwo po okropnie brzydkiej grze z kopiącym się po czole Fatim.
1
Wchodzi nasze monstrum Kessie
6
Ach te niekończące się wrzutki... Złoto dla moich oczu po prostu
1
Sędziowanie na takim samym poziomie co strzały z daleka naszych piłkarzy. Po prostu nie istnieje
14
W tym sezonie znów to się potwierdza. Wszyscy są osrani przed Realem, a real jest zawsze osrany przed Barca
7
Rywal Realu mając praktycznie zwycięstwo w kieszeni, podłącza do tlenu prześcieradła i wywala się metr przed kiblem.
Stare, znałem, ale czemu zaś?
2
Czy tylko ja oglądając piłkę ręczną, co chwile mam wrażenie, że oni oddają rzut dotykając już ziemi? :D
8
W końcu wygrywamy z dobrą drużyna :) ostatnio wygraliśmy z jakimiś ogórkami z madrytu, to teraz mieliśmy rozpęd i wjechaliśmy w wielką Ceute
6
Ale bym chciał zobaczyć Suareza w swoim prime ładującego gola za golem u nas :D
3
Możemy być ciency jak barszcz, ale Realowi najebać zawsze się da XD
3
Do Araujo na PO przekonuje mnie to, że mianowicie nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak wyciera murawę Viniciusem XD
5
Pique szef.
7
Popatrzcie sobie na atmosferę na trybunach w meczu Napoli - Juve i pomyślcie sobie, że finał El Classico będzie rozgrywany w Arabii Saudyjskiej na trybunach z arabami XDD
1
Basket jak zapierdoli zaraz to ściągnie pajęczynę, zobaczycie
5
Wiedza nt. Ekstraklasy zweryfikuje tego całego Romana Fabrizjo.
A poza tym, fajny ruch ze strony Meczykipl
1
E, jak poprawnie wkleić link z Twittera?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Karma chociaż raz powinna wrócić i Real powinien stracić bramkę w ostatniej akcji meczu. Ale co ja się łudze...
2
@kiper09 akurat w tym przypadku karny oczywisty jak to, że Leo jest GOATem
2
Czy tylko ja mam ciągle wrażenie jakby jeden z tych komentatorów dodawał często na końcu wyrazu 's'? Np. moments, Real Madryts
7
Ale mi brakuje tych czasów, gdzie w ataku rządziło MSN i np w takim meczu z P$G Suarez dwa razy wali bramę po założeniu siatki Luizowi :)
3
Wymienić z Depayem, albo odpuścić i walczyć o młodzika z Borussi :)
5
W poprzednich latach, przy świetnym ataku często miewaliśmy problem z obroną. Teraz jest wszystko odwrotnie, mierny atak, a obrona solidna. Christiensen chyba jednym z lepszych wzmocnień ostatniego okienka.
3
Podolski na charytatywnym meczu pluł się do sędziego, oblewał woda zza boiska itd. nie wiedziałem, że to taki kretyn, ale od przyjscia do Górnika pokazał jaki to burak
1
Gramy dobrze i po strzeleniu bramki oddajemy piłkę i pole rywalowi i tylko kwestia czasu, aż stracimy bramę. Czyli po staremu
2
Przecież my zaraz tradycyjnie bramkę stracimy. No ja pierdole
5
Czy my zawsze po strzeleniu bramki jako pierwsi musimy oddawać piłke rywalom i grać padake....