5

Lewy by mógł srać w szatni, a Żewłakow i tak znajdzie powód by go pochwalić XD

2

Bardzo podoba mi się jak mówi Santos o planie na tą reprezentację, na rozwój piłki nożnej na każdym szczeblu w naszym kraju.
Z drugiej strony, był już taki portugalski bajerant tutaj..
Mam nadzieję, że po dłuższym czasie pracy będziemy mogli nowego trenera oceniać pozytywnie i moc stwierdzić, że autentycznie w polskiej piłce i myśli szkoleniowej coś się zmieniło :)

1

Baskets go pewnie wyjaśnił

20

U nas po staremu. Grali okropnie ale nie liczy się gra, ważne są 3 punkty.
Zgadzam się, ale jest już trochę za dużo tych meczów w tym sezonie, gdzie ledwo wywozimy zwycięstwo po okropnie brzydkiej grze z kopiącym się po czole Fatim.

1

Wchodzi nasze monstrum Kessie

6

Ach te niekończące się wrzutki... Złoto dla moich oczu po prostu

1

Sędziowanie na takim samym poziomie co strzały z daleka naszych piłkarzy. Po prostu nie istnieje

14

W tym sezonie znów to się potwierdza. Wszyscy są osrani przed Realem, a real jest zawsze osrany przed Barca

7

Rywal Realu mając praktycznie zwycięstwo w kieszeni, podłącza do tlenu prześcieradła i wywala się metr przed kiblem.
Stare, znałem, ale czemu zaś?

2

Czy tylko ja oglądając piłkę ręczną, co chwile mam wrażenie, że oni oddają rzut dotykając już ziemi? :D

8

W końcu wygrywamy z dobrą drużyna :) ostatnio wygraliśmy z jakimiś ogórkami z madrytu, to teraz mieliśmy rozpęd i wjechaliśmy w wielką Ceute

6

Ale bym chciał zobaczyć Suareza w swoim prime ładującego gola za golem u nas :D

3

Możemy być ciency jak barszcz, ale Realowi najebać zawsze się da XD

3

Do Araujo na PO przekonuje mnie to, że mianowicie nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak wyciera murawę Viniciusem XD

5

Pique szef.


7

Popatrzcie sobie na atmosferę na trybunach w meczu Napoli - Juve i pomyślcie sobie, że finał El Classico będzie rozgrywany w Arabii Saudyjskiej na trybunach z arabami XDD

1

Basket jak zapierdoli zaraz to ściągnie pajęczynę, zobaczycie

5

Wiedza nt. Ekstraklasy zweryfikuje tego całego Romana Fabrizjo.
A poza tym, fajny ruch ze strony Meczykipl

1

E, jak poprawnie wkleić link z Twittera?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Karma chociaż raz powinna wrócić i Real powinien stracić bramkę w ostatniej akcji meczu. Ale co ja się łudze...

2

@kiper09 akurat w tym przypadku karny oczywisty jak to, że Leo jest GOATem

2

Czy tylko ja mam ciągle wrażenie jakby jeden z tych komentatorów dodawał często na końcu wyrazu 's'? Np. moments, Real Madryts

7

Ale mi brakuje tych czasów, gdzie w ataku rządziło MSN i np w takim meczu z P$G Suarez dwa razy wali bramę po założeniu siatki Luizowi :)

3

Wymienić z Depayem, albo odpuścić i walczyć o młodzika z Borussi :)

5

W poprzednich latach, przy świetnym ataku często miewaliśmy problem z obroną. Teraz jest wszystko odwrotnie, mierny atak, a obrona solidna. Christiensen chyba jednym z lepszych wzmocnień ostatniego okienka.

3

Podolski na charytatywnym meczu pluł się do sędziego, oblewał woda zza boiska itd. nie wiedziałem, że to taki kretyn, ale od przyjscia do Górnika pokazał jaki to burak

1

Gramy dobrze i po strzeleniu bramki oddajemy piłkę i pole rywalowi i tylko kwestia czasu, aż stracimy bramę. Czyli po staremu

2

Przecież my zaraz tradycyjnie bramkę stracimy. No ja pierdole

5

Czy my zawsze po strzeleniu bramki jako pierwsi musimy oddawać piłke rywalom i grać padake....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?