Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Piękna historia się tworzy na naszych oczach. Oby Argentyńczycy nie zepsuli tej ostatniej kartki Leo w historii futbolu
2
Zawsze lubiłem Dembele
19
FIFA się ładnie podsumowała dawajac takiego sędziego do meczu o 3 miejsce
1
Marciniak poprowadzi finał MS. Cieszmy się, bo jeszcze długo, długo nie zobaczymy Polaka w finale MS
60
Czy tylko mnie te gwizdy ciągle mylą i myślę, że to sędzia gwiżdże co jakiś czas?
9
Macron w Katarze bo już wie, że Paryż dziś zapłonie XD
3
Niedawno obawiałem się, że w ewentualnym finale Argentyna może sobie nie poradzić z Francją, ale obecnie uważam, że Maroko byłoby o wiele większym wyzwaniem, niż ta niemrawa Francja
1
@michal26 nieee, to w Katarze ;)
1
Nie denerwujmy się tak, ostatecznie co za różnica komu Messi najebie w finale?
2
Mbappe na pewno dorówna Ronaldo, w tym jak bardzo można nie lubić genialnego piłkarza
1
Dobrze, że grywam w piłkę, bo oglądając ją tylko w telewizji i widząc reakcje piłkarzy, pomyślałbym, że piłka nożna to straszny ból, a faule porównywalne z odcinaniem nogi na żywca
5
Kurna, ale ta gra na jeden kontakt piłkarzy Maroka się podoba..
4
Jutro wywiad Ronaldo i jego siostra, na bank XD
13
Ciekawe kto bardziej cierpi oglądając ten mecz? Chorwaccy kibice czy Ronaldo?
1
@tristan87 @thecreativepl https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwik-7bfuvf7AhVRiYsKHf5oB_gQFnoECA8QAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.sport.pl%2Fpilka%2F7%2C65081%2C27115500%2Clewandowski-porownal-sie-do-ronaldo-i-messiego-moze-jestem.html&usg=AOvVaw1-c8JV0XxiiYp80-SLbDya
3
Słowa Lewego o tym, że może siedzieć przy piłkarskim stoliku wraz z Messim, brzmią jak jakiś żart aktualnie
3
A madryt się spłakał i notatnik wyjebało, piękne XD
6
Nikt bardziej nie zasługuje na ten Puchar niż Leo. Zdobycie MŚ w ostatnim swoim mundialu chyba odbierze argumenty nawet najbardziej zagorzałym fanom Ronaldo
2
Obawiam się że w ewentualnym finale, Francja może się okazać za mocna dla Argentyny. Obym się mylił i Leo zdobył w końcu ten puchar
1
Ten sędzia widzi cokolwiek czy jak?
6
Lahoz jak statua wolności chodził z tą kartka XD
3
Powiem tak, gdyby Leo przez tyle lat miał takich piłkarzy obok co Ronaldo w Portugalii i klubach, walilby na łeb jego trofea i statystyki. A nie, już to robi
24
Wygranie Mistrzostw Świata w ostatnim turnieju Messiego jest coraz bardziej realne. Oby GOAT to w końcu zdobył
2
Ronaldo? A komu to potrzebne?
1
Jeszcze będziemy przepraszać Eto za to że się śmialiśmy jak mówił że Maroko w finale XD
1
Pomyślećp, że obstawiłem tylko awans Brazylii i że Hiszpania strzeli i będzie +1.5 XDD
3
Nogę mu tam ujebało?
1
Tak obrzydliwie bogaci ludzie wykłócają się o pieniądze, dodatkowo, nie mam pojęcia czym oni zasłużyli na takie pieniądze na tym mundialu, w szczególności Lewy, który jako kapitan i jeden z najlepszych na świecie nie pokazał nic.
1
Właśnie gdzieś w social mediach trafiłem na shorta z powrotem Bielika przy akcji bramkowej Mbappe. Za taki powrót i zaangażowanie chłop nie powinien zostać powołany na kilka następnych zgrupowań imo
3
Człowiek po prostu się cieszy oglądając Brazylię