4

Piękna historia się tworzy na naszych oczach. Oby Argentyńczycy nie zepsuli tej ostatniej kartki Leo w historii futbolu

2

Zawsze lubiłem Dembele

19

FIFA się ładnie podsumowała dawajac takiego sędziego do meczu o 3 miejsce

1

Marciniak poprowadzi finał MS. Cieszmy się, bo jeszcze długo, długo nie zobaczymy Polaka w finale MS

60

Czy tylko mnie te gwizdy ciągle mylą i myślę, że to sędzia gwiżdże co jakiś czas?

9

Macron w Katarze bo już wie, że Paryż dziś zapłonie XD

3

Niedawno obawiałem się, że w ewentualnym finale Argentyna może sobie nie poradzić z Francją, ale obecnie uważam, że Maroko byłoby o wiele większym wyzwaniem, niż ta niemrawa Francja

1

@michal26 nieee, to w Katarze ;)

1

Nie denerwujmy się tak, ostatecznie co za różnica komu Messi najebie w finale?

2

Mbappe na pewno dorówna Ronaldo, w tym jak bardzo można nie lubić genialnego piłkarza

1

Dobrze, że grywam w piłkę, bo oglądając ją tylko w telewizji i widząc reakcje piłkarzy, pomyślałbym, że piłka nożna to straszny ból, a faule porównywalne z odcinaniem nogi na żywca

5

Kurna, ale ta gra na jeden kontakt piłkarzy Maroka się podoba..

4

Jutro wywiad Ronaldo i jego siostra, na bank XD

13

Ciekawe kto bardziej cierpi oglądając ten mecz? Chorwaccy kibice czy Ronaldo?

3

Słowa Lewego o tym, że może siedzieć przy piłkarskim stoliku wraz z Messim, brzmią jak jakiś żart aktualnie

3

A madryt się spłakał i notatnik wyjebało, piękne XD

6

Nikt bardziej nie zasługuje na ten Puchar niż Leo. Zdobycie MŚ w ostatnim swoim mundialu chyba odbierze argumenty nawet najbardziej zagorzałym fanom Ronaldo

2

Obawiam się że w ewentualnym finale, Francja może się okazać za mocna dla Argentyny. Obym się mylił i Leo zdobył w końcu ten puchar

1

Ten sędzia widzi cokolwiek czy jak?

6

Lahoz jak statua wolności chodził z tą kartka XD

3

Powiem tak, gdyby Leo przez tyle lat miał takich piłkarzy obok co Ronaldo w Portugalii i klubach, walilby na łeb jego trofea i statystyki. A nie, już to robi

24

Wygranie Mistrzostw Świata w ostatnim turnieju Messiego jest coraz bardziej realne. Oby GOAT to w końcu zdobył

2

Ronaldo? A komu to potrzebne?

1

Jeszcze będziemy przepraszać Eto za to że się śmialiśmy jak mówił że Maroko w finale XD

1

Pomyślećp, że obstawiłem tylko awans Brazylii i że Hiszpania strzeli i będzie +1.5 XDD

3

Nogę mu tam ujebało?

1

Tak obrzydliwie bogaci ludzie wykłócają się o pieniądze, dodatkowo, nie mam pojęcia czym oni zasłużyli na takie pieniądze na tym mundialu, w szczególności Lewy, który jako kapitan i jeden z najlepszych na świecie nie pokazał nic.

1

Właśnie gdzieś w social mediach trafiłem na shorta z powrotem Bielika przy akcji bramkowej Mbappe. Za taki powrót i zaangażowanie chłop nie powinien zostać powołany na kilka następnych zgrupowań imo

3

Człowiek po prostu się cieszy oglądając Brazylię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?