Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ajj od sęka się odbiła
1
@Kitek1640 u nas niestety co drugi piłkarz po pół roku znika w oczach, jest wolniejszy itd. podejrzewam, że kwestia tego jak u w Barcelonie trenuja
0
Ale tego aż zrozumieć nie idzie. Wiadomo, wiek robi swoje itd. No ale jak można z gościa co ładuje bramkę co strzał, stać się drewnem, które nawet z główki porządnie nie potrafi uderzyć, przyjąć, albo huknąć pod poprzeczkę. To są rzeczy, które albo się umie albo nie, a nie zapomina rok po przeprowadzce
3
Uff, było blisko, na szczęście Lewy wybił poza pole karne
0
Wszołek mimo że gra super, ale to już chyba klasyka, że mu na mózg siada i daje się podpalić
0
Nasz francuski sękacz wbiega szybciej i sprawniej w pole karne rywala niż nasz polski napastnik z Barcelony, co za czasy
2
@KrwawiaceoczyVEB to było coś pięknego z tego ujęcia zza Suareza, z tyłu ten zrezygnowany Luiz, a z przodu Suarez ładuje po siatce. Miodzio
0
A już chciałem klnąć, czemu gdzieś nie podaje, ale tym strzałem mi szybko zamknął gębe
0
@draxidox szczerze to te streamy z sejmu mógłbym z uśmiechem codziennie oglądać i sobie humor poprawiać... gdyby nie to, że ci ludzie mają wpływ na nasz kraj i podejmują ważne decyzje
0
Dobry La Ramblowicze, może są tu tacy co mieli podobną sytuacje lub coś na ten temat mogą wiedzieć.
W lipcu miałem pechowy upadek, diagnoza po USG u pierwszego specjalisty - częściowe (II stopnia) uszkodzenie więzadła pobocznego piszczelowego i uszkodzenie trzonu łąkotki przyśrodkowej. Pojechałem do drugiego, potwierdził to co powiedział ten pierwszy, jednak w sprawie łąkotki był sceptyczny, twierdził, że on tego uszkodzenia nie widzi. Więc miałem ortezę przez 6/8 tygodni i wtedy, gdy więzadła będą zregenerowane i obrzęk zniknie, sprawdzi jeszcze raz tą łąkotkę. No i kolejny raz po tych kilku dobrych tygodniach stwierdził po USG, że nic nie widzi i nie czuje żadnej mechanicznej blokady, którą łąkotka miałaby powodować.
Więc zaczynałem powoli zwiększać kąt zgięcia lewej nogi, aż w końcu zdjąłem orteze. Ból w bocznej części kolana, za który odpowiadały więzadła zniknął. Jednak przez cały czas odczuwałem/odczuwam bardzo dziwny dyskomfort i niestabilność, szczególnie w robieniu pełnego wyprostu lub lekkiego przeprostu. W tym miejscu wspomne tylko, że rok temu miałem taką samą sytuacje z prawą nogą :D tylko bez podejrzenia uszkodzenia łąkotki i wtedy, żadnego dziwnego dyskomfortu ani bólu "w środku kolana" nie było.
Tak więc, początkowo przypisywałem to długiemu unieruchomieniu nogi. Ale jakimś kolejnym miesiącu lub dwóch, nadal ta noga potrafiła dziwnie stracić stabilność lub sprawić ból w przypadkowym przeproście. Umówiłem się więc do kolejnego lekarza - zrobił USG, ale powiedział, że niektórych części łąkotki nie jest w stanie zobaczyć, więc dostałem skierowanie na rezonans.
Rezonans zrobiony, wynik odebrany i.... wszystko dobrze.
Powinienem być spokojny, ale nie jestem bo jakoś nie mam zaufania do naszych lekarzy :D moja siostra przez błędną diagnozę miała w tym roku już 6 operacje na kolano i tak się z nim bawi już od prawie 10 lat. Więc chciałbym zapytać was, czy jeśli wynik rezonansu jest prawidłowy, a raczej jego opis, powinienem być spokojny i powoli wracać do biegania i ćwiczenia? Czy jednak warto wykonać jeszcze jakieś inne badania, o których nie wiem, aby wykluczyć ewentualne przeoczone sprawy?
2
@Benz ale w tej grupie wygrać to był pieprzony obowiązek. Awans zresztą, z takimi rywalami powinien być już zapewniony w poprzedniej kolejce. Xavi nie ogarnia co się w meczu dzieje, nie potrafi zareagować, a kiepski początek gry to norma. Ratują go któryś raz indywidualności piłkarzy. A Lewy? Szkoda gadać, już każdy się chyba przyzwyczaił, że gdy dostaje dobrą piłkę to zamiast ładować pod lade, poprawia pięć razy lub mu odskakuje
2
Felix dobrze gra, jako jedyny z ataku. Świetnie rozumie się z Cancelo, a Lewy to totalne drewno. Więc ściągamy Felixa. Logiczne, czego wy chcecie?
1
Cancelo i Felix czarują, świetna akcja i na koniec Lewy dostaje piłkę XD jakby tam jakiś drewniany dzieciak starszym kolegom został przydzielony do składu za kare
0
@Azrik to prawda, gdyby to była jedna sytuacja. A często to tak wygląda, że Lewego nie ma tam, gdzie napastnik powinien być odkąd wziął się za rozgrywanie
2
Felix byl tam gdzie Lewego często nie ma. Zobaczcie w akcji bramkowej, jak znów wychodził w środku pola do rozgrywania, przez co w akcji bramkowej był przed polem karnym
3
Bez Cancelo w tym sezonie byśmy leżeli i kwiczeli
2
Myślę, że już nikogo to nie dziwi, że początkowo komunikaty klubu są takie, że opuści jeden mecz, a najprawdopodobniej będzie tych męczy kilka. Nie pamiętam kiedy ostatnio któryś zawodnik leczony przez tych fachowców z Barcy wyzdrowiał szybciej niż przy zakładanym czasie. No ja pitole
0
@musli1989 czyli cyrku ciąg dalszy? Jedni robili to przez ostatnie 8 lat, to teraz drudzy nie będą się w niczym różnić, naprawiać Polski tylko jazda z nimi?
Ciekawymi względami ludzie się kierowali głosując...
0
@Comentateiro no własnie dla mnie duży. Mimo, że do PiSu mi daleko, to znajdą się tam ludzie lepsi niż gościu, który twierdzi, że rosja nas wyzwoliła
7
250 osób głosuje, żeby stary komuch był wicemarszałkiem sejmu XD a wy myślicie, że coś się zmieni na dobre XD (nie żeby za poprzednich było dobrze)
3
To jest ciekawe, że tyłu piłkarzy tutaj przyszło. Wielu było jednymi z lepszych w swoich klubach. Przychodzą do Barcy i początek świetny. A po miesiącu, dwóch cienie samych siebie
0
@yoli dla mnie to problem jest na ławce trenerskiej, w mniejszym stopniu na boisku
0
@Roobo lewy jest świetnym gościem do wykańczania sytuacji w polu karnym. Tylko odkąd tu przyszedł, ktoś mu chyba powiedział, że może rozgrywać akcje a potem ją wykańczać, a on w to wierzy :D nie dość, że rozgrywającym to on nie jest, piłka często mu odskakuje, to brakuje go potem w polu karnym, gdzie powinien być
0
Cóż z Ferranem było wiadome, że jak mu gra siądzie to ten jego Rekin się zemści, no i ma XD
0
@The Game 10 to prawda, też się o tym trochę naczytałem. Nam co prawda nie musi się zwrócić pompa jako taka, bo kupujemy ja razem z mieszkaniem. Ważniejsze dla nas są opłaty jakie ewentualnie by nas czekały związane z ogrzewaniem pompa ciepła. Trudny temat :D
0
@MSN30 nie mam właśnie bo szukamy mieszkania :) mamy dwie opcje - jeden fajniejszy i większy, ale dość dużo do wsadzenia w środku i na zewnątrz i do tego pompa ciepła. Drugi trochę mniejszy i praktycznie bez ogródka ale za to ogrzewane gazem. Dlatego zastanawiam się.. po internecie krążą różne opinie. Niektórzy zachwalają, inni mówią, że nic gorszego nie ma niż pompa ciepła :D i weź tu bądź mądry
0
@MSN30 zostawiam by wrócić, też akurat szukam opinii :)
0
@Cvzx nie bo trochę głupio dać ją Michniewiczowi który akurat bez roboty siedzi
3
Ale oni to jajco przedłużają
0
Teraz jak Messi wygra to Lapcio wstaje, gwiżdże na palcach i robi woof