21

Nie no bez jaj, patrzysz na klasyfikacje najlepszych strzelców z najsilniejszych lig, a tam Ronaldo na pierwszym miejscu z tej ligi pastuchów XD no bez jaj, od kiedy tamta liga jest brana pod uwagę

12

Jest wiele osób na La Rambli, z którymi się zgadzam, oraz dużo takich, z którymi jedyne wspólne poglądy, które dziele to miłość do Barcy :D
Zarówno jednym i drugim - czyli po prostu Wam wszystkim, życzę Wesołych Świąt:)
Żebyście je w ciepłej i radosnej atmosferze spędzili z bliskimi,bez żadnych podziałów, które nam tworzą politycy i my sami :)
Trzymajcie się i do usłyszenia po świętach :)

0

Może mi ktoś wytłumaczy bo być może jestem w jestem w błędzie albo czegoś nie wiem. Ale skoro 3 lata Tusk i jego ekipa w kółko mówiła o niepotrzebnych miliardach dla TVP, a teraz wprowadziła poprawkę i wychodzi na to, że jednak beda. Dodatkowo, zalezec będzie to od woli ministra, który akurat aktualnie takiej nie ma, ale kto wie co będzie potem. Rzeczywiście oni coś zmienili, czy poza szumnymi zapowiedziami nic?

3

Ta drużyna wygląda tak, jakby Xavi w ogóle rozwiązań nie szukał

2

@wojtekfcb79 raczej szkoda, my raczej nie mamy szans, a fajnie by było, gdyby jakiś inny zespół wygrał spoza dwójki Atletico, czy Real

0

@tbas z całej sytuacji imo dobrze, że środki wstrzymane dla tvp, ale po pierwsze presja społeczeństwa zrobiła swoje, dwa skoro mają tam teraz swoich ludzi, to po prostu mogą sobie na to pozwolic

0

@tbas czemu? Mi się wydaje (wydaje tylko), że może to dla Barcy był jakiś ratunek. Obecnie, z takimi wynikami w Europie i tak finansowo to lepiej wyglądać nie będzie

0

@Sulimo jaka narracja poszła się walić? TVP nie potrzebuje hajsu żeby teraz, po przejęciu i obsadzeniu swoimi ludźmi produkowało korzystne dla obecnego rządu materiały

1

Skoro klubik z Paryża i skorumpowani rządzący UEFA się tak obruszają na SuperLige, to pewnie byłaby dla nich dużym zagrożeniem, i mam nadzieje, że również sposobem na psującą się piłkę od lat

1

@Gaz to jest niesamowite, że mając takiego piłkarza tyle lat, Barcelona była w stanie wygrać tak mało razy Lige Mistrzów. Strasznie zmarnowany potencjał drużyny w ostatnich nie wiem, 10 latach?

5

Człowiek wchodzi na stronę TVP i od razu wie kto za tym stoi
https://ibb.co/p1zv49F

1

@Popitek12 trenera.

1

W końcu 90 minut człowiek poczyta co innego na LaRambli niż relacje z oblężenia TVP

0

@marcin62 a co za różnica, czy ta partia lub ta jest delikatnie mniej zła? Przecież to jakiś absurd, wybierać bo ci będą mniej kraść, będzie propaganda ale jednak trochę mniej. No kurna XD

13

Wszyscy żyją zmianą propagandy na drugą - mniej lub bardziej, ale dalej propagandą w telewizji, a tymczasem pyk, w kochanej Uni pakt migracyjny sobie przepchnęli

0

Powiedzcie mi prosze, bo nie moge zbytnio się wgłębić w temat jako, że jestem w pracy. Ten cały cyrk dziś z TVP, pomijając czy słusznie, czy też nie. Ludzie z nowego rządu i z nimi powiązani, robią to w świetle prawa, czy jak wygląda w ogóle ta sytuacja? Co sprawiło, że akurat dziś tam się pakują bo nie jestem w temacie?

0

@Rewolucja123 wpierw bym wymienił cały sztab medyczny i przygotowania fizycznego. U nas to żadna nowość, że piłkarz boryka się z kontuzjami, a ci, którzy w innych klubach świetnie wyglądali fizycznie, u nas po prostu znikają. Więc najpierw bym postawił na wzmocnienie i przygotowanie Pedriego. Potem jak się sytuacja będzie powtarzać, to można zacząć myśleć o sprzedaży

0

Szkoda, że to nie polscy piłkarze są tak zajebiści, a Barca tak słaba, że takiego dziadka Krychowiaka się już nawet z nimi łączy

1

@Pawel13sz nie wrzucaj tego tutaj, bo Xavi zobaczy Krychowiaka z danza kuduro i go serio będzie chciał XD

1

Historyczny dzień w Canal+, pierwszy raz będą streamować patostreamy. Od dziś można obejrzeć u nich posiedzenia sejmu

0

@BorzyKrzys zachowują się jak zwierzęta, a jakaś śmieszna poprawność polityczna każe ich nawet w każdym filmie obsadzać byle sie odrzuceni nie poczuli

2

@PatrychoO pełna zgoda, wyglądają fatalnie. Jednak jestem zdania, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłby remont takich przejść niż ich likwidacja

2

@hayek nie lepiej je wtedy wyremontować lub windy wstawić? Wg mnie, może to zwyczajnie zwolnić ruch w stolicy poprzez dodatkowe światła i przejścia dla pieszych

1

Wspaniałomyślny prezydent Warszawy planuje zlikwidować większość podziemnych przejść dla pieszych w Warszawie. Jedyny powód, który przychodzi mi do głowy, to tylko to, aby jeszcze bardziej utrudnić kierowcom poruszania się po Warszawie samochodami.

0

Doktor ministrem obrony narodowej? No nie wiem. Po PiSie wspomnień dobrych nie będę miał, ale Blaszczak jako jeden z nielicznych zrobił dobrą robotę na swoim stanowisku

1

@Azi im i tak nie przemowisz. Zaraz powiedzą, że foliarz, teorie spiskowe itd

0

@Cvzx a co i gdzie Deco powiedział?

1

Patrzysz na Xaviego wzrok i widzisz, że gościu już w głowie dobre oświadczenie szykuje na konferencje pomeczową

3

Xavi młodych wprowadza żeby potem na konferencji móc powiedzieć, że przegrali bo młodzi dziś grali

0

@Barcasub tym bardziej fatalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?