0

@Uukasz_93 poczytaj komentarze po ostatnim klasyku na stronie białych, nawet tam na niego narzekali hahaha

2

Tego naszego uśmiechniętego Pulpecika Laporte można by było całą gale oglądać

0

@BorzyKrzys pewnie, że zabić nie chciał, ale wystarczy zobaczyć, że faul był intencjonalny z brakiem wyobraźni co może taka łyżwa drugiemu zrobić na wysokości twarzy

2

Potężny Borek w liście nominowanych do Złotej Piłki proszę Państwa

2

Młodzi Messiego niezły odlot ma tych zdjęciach mają XD

0

@tomek8756 szkoda gościa, ale wypadek to to nie był. Typ mu z buta w szyję wjechał, nie wierzę, że przez przypadek

0

@Kubox zwany Żona :D

1

@Comentateiro ale ty jesteś stary odklejony czasami... Tolerancyjność oznacza że powinieneś tolerować również tych z prawicy którzy chcą przejść, czyż nie?

1

@A4ron dokładnie, nie myślałem że np Peszko to taki pusty łeb, żeby się w coś takiego bawić

1

Śmieszne czasy. W każdym filmie na siłę wciskany jest ktoś czarnoskóry, nawet do filmów, opartych na np. Książkach gdzie nie ma wspominki o kimś ciemniejszym Gościu (czarny), zachowuje się jak ostatni pajac, prowokując wszystkich i jest nietykalny, niejeden za podobne zachowanie co on by dawno wyleciał. A my mówimy o rasizmie wobec czarnych XD

1

@Culer9002 a ja się wręcz z Tobą zgodzę, zamiast krytykować. Niestety, ten mecz przegrał Xavi swoimi decyzjami

1

Nam nic więcej w drugiej połowie nie było potrzebne. Grać dalej to co gramy i koniec. A oni pewnie w szatni calma calma, dowieźć wynik i się zesrali metr przed kiblem. Xavi to po prostu nie trener na top drużynę.

0

@Barca2022 bez przesady. Real był dziś zdecydowanie gorszy, dopóki sami nie pozwoliliśmy im na granie i zaczęliśmy się cofać

1

Polać tym co pisali na początku, że Xavi the best, Xavi forever XD gościu nam ten mecz przegrał. Nie wierzę, że on tam zespół motywował w szatni, po tym jak wyszli na drugą połowę i się bronili. Zmiany tak samo tragedia.
Przecież to jest wiadome od zawsze, że grając z Realem, nie można się cofać, trzeba cisnąć dalej i kropka. A my co robimy? Wychodzimy na drugą połowę, zero do przodu, pilka nas parzy i jeszcze wchodzą sękate drewna

0

Lewy jak go wyciągnięto z pola karnego, okazal się bardzo przeciętnym grajkiem

1

Ku*wa jak ja za tym rozgrywającym i gubiącym piłki Lewym tęskniłem...

0

Bramka czy nie, my kolejny raz powinniśmy mieć już ich więcej. Gra też po przerwie siadła, sami sobie jesteśmy winni

1

Ale nam się wkrada brak koncentracji, oby to się nie zemściło

1

Szkoda tylko, że tak mało na tego pajaca gwiżdżą, gdy ma pilke

0

Mam nadzieję, że kibice dzisiaj ładnie będą gwizdać i aż się w końcu pajac da sprowokować

1

@mleczkoo właśnie że niekoniecznie, mieliśmy kiedyś psa Lessie, czyli nie taki malutki. Położył się przed maską, ojciec wyjeżdżał z podwórka i go przeciągnął pod spodem. Nie słyszał ani nie czuł nic, dopiero się kapnal że coś jest nie tak, jak widział, że mama na podwórku macha rękoma żeby się zatrzymał

0

@mekston @Luciano99, daj mu cięższa robotę, niech młody trochę pobiega tam po tym zakładzie i od razu oponka zejdzie ;)

1

@DonMatteo901 widać, czy nie widać. Człowiek za kierownicą ma "troche" rzeczy, na które musi uważać. Pieszy ma trochę mniej, a po drugie ma więcej do stracenia i może skończyć w szpitalu lub na cmentarzu.
Więc ja, w takiej sytuacji zacząłbym od tego, że mój dwulatek, w życiu nie latałby bo mieście sam. Tu jest źródło problemu, reszta po prostu "pomogła" w tej sytuacji. Gościu być może w chwili gdy dzieciak wychodził na ulicę, jest patrzył w drugą stronę i przed maską już go nie widział.

1

@FCB_dimiC , @panczo i tak właśnie było. Na jakiejś grupce czytałem, że gościu się o tym dowiedział dopiero, gdy policja do niego podjechała i mu o tym powiedzieli

0

@pikass14 Haier monoblok 5 kW
@Kinginiesta dzięki
@Toretto również dzięki za odpowiedź, ma to sens i może tak zrobimy jak mówisz :)

0

@hefaj6 ale że co?

0

@tbas właśnie nie, jest wyciągnięta siła na zewnątrz itd. Ale ewentualne kupno i montaż po naszej stronie

8

Kurde, meczyki to zawsze kojarzę, jak parę lat temu się streamy, skróty i memy piłkarskie oglądało. A teraz robią wywiady z Fabrizio Romano i Gundoganem. Nieźle :o

23

@Tomo1989 akurat w tym przypadku głównym odpowiedzialnym jest rodzic, który nie nauczył dziecka, że się na pasach rozgląda i czeka, a dwa, że dopuścił do takiej sytuacji, że takie małe dziecko leci same przez miasto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?