Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 poczytaj komentarze po ostatnim klasyku na stronie białych, nawet tam na niego narzekali hahaha
2
Tego naszego uśmiechniętego Pulpecika Laporte można by było całą gale oglądać
0
@BorzyKrzys pewnie, że zabić nie chciał, ale wystarczy zobaczyć, że faul był intencjonalny z brakiem wyobraźni co może taka łyżwa drugiemu zrobić na wysokości twarzy
0
@Adasmos https://sport.tvp.pl/73608698/gol-magazyn-pilkarski-zlota-pilka-2023-30102023-transmisja-na-zywo-online-live-stream
2
Potężny Borek w liście nominowanych do Złotej Piłki proszę Państwa
2
Młodzi Messiego niezły odlot ma tych zdjęciach mają XD
0
@tomek8756 szkoda gościa, ale wypadek to to nie był. Typ mu z buta w szyję wjechał, nie wierzę, że przez przypadek
0
@Kubox zwany Żona :D
1
@Comentateiro ale ty jesteś stary odklejony czasami... Tolerancyjność oznacza że powinieneś tolerować również tych z prawicy którzy chcą przejść, czyż nie?
1
@A4ron dokładnie, nie myślałem że np Peszko to taki pusty łeb, żeby się w coś takiego bawić
1
Śmieszne czasy. W każdym filmie na siłę wciskany jest ktoś czarnoskóry, nawet do filmów, opartych na np. Książkach gdzie nie ma wspominki o kimś ciemniejszym Gościu (czarny), zachowuje się jak ostatni pajac, prowokując wszystkich i jest nietykalny, niejeden za podobne zachowanie co on by dawno wyleciał. A my mówimy o rasizmie wobec czarnych XD
1
@Culer9002 a ja się wręcz z Tobą zgodzę, zamiast krytykować. Niestety, ten mecz przegrał Xavi swoimi decyzjami
1
Nam nic więcej w drugiej połowie nie było potrzebne. Grać dalej to co gramy i koniec. A oni pewnie w szatni calma calma, dowieźć wynik i się zesrali metr przed kiblem. Xavi to po prostu nie trener na top drużynę.
0
@Barca2022 bez przesady. Real był dziś zdecydowanie gorszy, dopóki sami nie pozwoliliśmy im na granie i zaczęliśmy się cofać
1
Polać tym co pisali na początku, że Xavi the best, Xavi forever XD gościu nam ten mecz przegrał. Nie wierzę, że on tam zespół motywował w szatni, po tym jak wyszli na drugą połowę i się bronili. Zmiany tak samo tragedia.
Przecież to jest wiadome od zawsze, że grając z Realem, nie można się cofać, trzeba cisnąć dalej i kropka. A my co robimy? Wychodzimy na drugą połowę, zero do przodu, pilka nas parzy i jeszcze wchodzą sękate drewna
0
Lewy jak go wyciągnięto z pola karnego, okazal się bardzo przeciętnym grajkiem
1
Ku*wa jak ja za tym rozgrywającym i gubiącym piłki Lewym tęskniłem...
0
Bramka czy nie, my kolejny raz powinniśmy mieć już ich więcej. Gra też po przerwie siadła, sami sobie jesteśmy winni
1
Ale nam się wkrada brak koncentracji, oby to się nie zemściło
1
Szkoda tylko, że tak mało na tego pajaca gwiżdżą, gdy ma pilke
0
Mam nadzieję, że kibice dzisiaj ładnie będą gwizdać i aż się w końcu pajac da sprowokować
1
@mleczkoo właśnie że niekoniecznie, mieliśmy kiedyś psa Lessie, czyli nie taki malutki. Położył się przed maską, ojciec wyjeżdżał z podwórka i go przeciągnął pod spodem. Nie słyszał ani nie czuł nic, dopiero się kapnal że coś jest nie tak, jak widział, że mama na podwórku macha rękoma żeby się zatrzymał
0
@mekston @Luciano99, daj mu cięższa robotę, niech młody trochę pobiega tam po tym zakładzie i od razu oponka zejdzie ;)
1
@DonMatteo901 widać, czy nie widać. Człowiek za kierownicą ma "troche" rzeczy, na które musi uważać. Pieszy ma trochę mniej, a po drugie ma więcej do stracenia i może skończyć w szpitalu lub na cmentarzu.
Więc ja, w takiej sytuacji zacząłbym od tego, że mój dwulatek, w życiu nie latałby bo mieście sam. Tu jest źródło problemu, reszta po prostu "pomogła" w tej sytuacji. Gościu być może w chwili gdy dzieciak wychodził na ulicę, jest patrzył w drugą stronę i przed maską już go nie widział.
1
@FCB_dimiC , @panczo i tak właśnie było. Na jakiejś grupce czytałem, że gościu się o tym dowiedział dopiero, gdy policja do niego podjechała i mu o tym powiedzieli
0
@pikass14 Haier monoblok 5 kW
@Kinginiesta dzięki
@Toretto również dzięki za odpowiedź, ma to sens i może tak zrobimy jak mówisz :)
0
@hefaj6 ale że co?
0
@tbas właśnie nie, jest wyciągnięta siła na zewnątrz itd. Ale ewentualne kupno i montaż po naszej stronie
8
Kurde, meczyki to zawsze kojarzę, jak parę lat temu się streamy, skróty i memy piłkarskie oglądało. A teraz robią wywiady z Fabrizio Romano i Gundoganem. Nieźle :o
23
@Tomo1989 akurat w tym przypadku głównym odpowiedzialnym jest rodzic, który nie nauczył dziecka, że się na pasach rozgląda i czeka, a dwa, że dopuścił do takiej sytuacji, że takie małe dziecko leci same przez miasto