0

@Rewolucja123 wpierw bym wymienił cały sztab medyczny i przygotowania fizycznego. U nas to żadna nowość, że piłkarz boryka się z kontuzjami, a ci, którzy w innych klubach świetnie wyglądali fizycznie, u nas po prostu znikają. Więc najpierw bym postawił na wzmocnienie i przygotowanie Pedriego. Potem jak się sytuacja będzie powtarzać, to można zacząć myśleć o sprzedaży

0

Szkoda, że to nie polscy piłkarze są tak zajebiści, a Barca tak słaba, że takiego dziadka Krychowiaka się już nawet z nimi łączy

1

@Pawel13sz nie wrzucaj tego tutaj, bo Xavi zobaczy Krychowiaka z danza kuduro i go serio będzie chciał XD

1

Historyczny dzień w Canal+, pierwszy raz będą streamować patostreamy. Od dziś można obejrzeć u nich posiedzenia sejmu

0

@BorzyKrzys zachowują się jak zwierzęta, a jakaś śmieszna poprawność polityczna każe ich nawet w każdym filmie obsadzać byle sie odrzuceni nie poczuli

2

@PatrychoO pełna zgoda, wyglądają fatalnie. Jednak jestem zdania, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłby remont takich przejść niż ich likwidacja

2

@hayek nie lepiej je wtedy wyremontować lub windy wstawić? Wg mnie, może to zwyczajnie zwolnić ruch w stolicy poprzez dodatkowe światła i przejścia dla pieszych

1

Wspaniałomyślny prezydent Warszawy planuje zlikwidować większość podziemnych przejść dla pieszych w Warszawie. Jedyny powód, który przychodzi mi do głowy, to tylko to, aby jeszcze bardziej utrudnić kierowcom poruszania się po Warszawie samochodami.

0

Doktor ministrem obrony narodowej? No nie wiem. Po PiSie wspomnień dobrych nie będę miał, ale Blaszczak jako jeden z nielicznych zrobił dobrą robotę na swoim stanowisku

1

@Azi im i tak nie przemowisz. Zaraz powiedzą, że foliarz, teorie spiskowe itd

0

@Cvzx a co i gdzie Deco powiedział?

1

Patrzysz na Xaviego wzrok i widzisz, że gościu już w głowie dobre oświadczenie szykuje na konferencje pomeczową

3

Xavi młodych wprowadza żeby potem na konferencji móc powiedzieć, że przegrali bo młodzi dziś grali

0

@Barcasub tym bardziej fatalnie

0

Jest jakiś piłkarz, poza Gundoganem co po przyjściu za czasów Xaviego, po jakimś czasie nie obniżył swoich lotów i jest cieniem kim był przed transferem?

0

Ratuje nas spalony w meczu z Antwerp XD co za czasy

17

Sytuacje w Barcelonie może ugasić tylko Braun

1

@fart dodajesz zdjęcia, z reguły nagie. Ktoś żeby je zobaczyć, musi Cię subskrybować za co płaci jakieś tam pieniądze

1

Śmieszne jak internety szybko zapominają.
Niedawno Fagata ze skończona kariera bo wiedziała o pedofilskich zachowaniachh Stuu, dziś zakłada OF i pewnie niejeden stulejarz kupi. Gardzę nią i tymi co to kupią

1

W sumie dzięki Braunowi wszyscy wczoraj się dowiedzieli o żydowskich obrzędach w sejmie :D

1

Barcelona też się nie rusza, a już na pewno nie do przodu niestety

2

@NeroTFP1 dobra, nie doczytałem. Zwracam honory

1

@NeroTFP1 a osób z Lewicy, które robiły cyrk w sejmie drac jape I blokując Sejm gdzie jest?

5

@PabloVEB mimo, że nie cierpię PiSu za ich politykę, to obawiam się, że jak nam ekipa Tuska z Lewica porządza 4 lata, to rzady tych poprzednich okaża się tylko wstępem do rozpieprzania państwa

1

Niech mu wujek Lapcio zakaże wychodzić na konferencje. Jak drużyna ma mieć charakter z tak miękkim i nijakim trenerem?

10

Zadziwia mnie fakt braku konsekwencji u niektórych, którzy wczoraj w dyskusji debatowali jak można twierdzić, że Pan Donald jest pod niemieckimi wplywami. Nie widząc tego po tylu latach i chociażby ostatniej aferce, zanim nawet objął rząd XD
tymczasem ci sami ludzie, są dziś przekonani o przelewie do Brauna za zgaszenie żydowskiej świeczki XD
czynu jego nie pochwalam, ale tego braku logiki nie potrafię czasem zrozumieć

7

@AlphaNumeric to naprawdę z nim źle jak taki mecz postępem jest określany XD nie trafił nawet w światło bramki wszystkiego co powinien zamienić na gola dzisiaj

15

Co my tu gadamy o nerwowej końcówki, której w ogóle nie powinno być. Lewy MUSIAŁ ten mecz zakończyć w pierwszej połowie, w drugiej to samo

4

Już widzę, jak Lewy wepchnie coś na pustą i nagłowki artykułów, że nasz polski bohater uratował mecz

1

Chyba wszyscy poza Bayernem będą żałować na koniec jego kariery, że Lewy odszedł z niemiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?