Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 wpierw bym wymienił cały sztab medyczny i przygotowania fizycznego. U nas to żadna nowość, że piłkarz boryka się z kontuzjami, a ci, którzy w innych klubach świetnie wyglądali fizycznie, u nas po prostu znikają. Więc najpierw bym postawił na wzmocnienie i przygotowanie Pedriego. Potem jak się sytuacja będzie powtarzać, to można zacząć myśleć o sprzedaży
0
Szkoda, że to nie polscy piłkarze są tak zajebiści, a Barca tak słaba, że takiego dziadka Krychowiaka się już nawet z nimi łączy
1
@Pawel13sz nie wrzucaj tego tutaj, bo Xavi zobaczy Krychowiaka z danza kuduro i go serio będzie chciał XD
1
Historyczny dzień w Canal+, pierwszy raz będą streamować patostreamy. Od dziś można obejrzeć u nich posiedzenia sejmu
0
@BorzyKrzys zachowują się jak zwierzęta, a jakaś śmieszna poprawność polityczna każe ich nawet w każdym filmie obsadzać byle sie odrzuceni nie poczuli
2
@PatrychoO pełna zgoda, wyglądają fatalnie. Jednak jestem zdania, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłby remont takich przejść niż ich likwidacja
2
@hayek nie lepiej je wtedy wyremontować lub windy wstawić? Wg mnie, może to zwyczajnie zwolnić ruch w stolicy poprzez dodatkowe światła i przejścia dla pieszych
1
Wspaniałomyślny prezydent Warszawy planuje zlikwidować większość podziemnych przejść dla pieszych w Warszawie. Jedyny powód, który przychodzi mi do głowy, to tylko to, aby jeszcze bardziej utrudnić kierowcom poruszania się po Warszawie samochodami.
0
Doktor ministrem obrony narodowej? No nie wiem. Po PiSie wspomnień dobrych nie będę miał, ale Blaszczak jako jeden z nielicznych zrobił dobrą robotę na swoim stanowisku
1
@Azi im i tak nie przemowisz. Zaraz powiedzą, że foliarz, teorie spiskowe itd
0
@Cvzx a co i gdzie Deco powiedział?
1
Patrzysz na Xaviego wzrok i widzisz, że gościu już w głowie dobre oświadczenie szykuje na konferencje pomeczową
3
Xavi młodych wprowadza żeby potem na konferencji móc powiedzieć, że przegrali bo młodzi dziś grali
0
@Barcasub tym bardziej fatalnie
0
Jest jakiś piłkarz, poza Gundoganem co po przyjściu za czasów Xaviego, po jakimś czasie nie obniżył swoich lotów i jest cieniem kim był przed transferem?
0
Ratuje nas spalony w meczu z Antwerp XD co za czasy
17
Sytuacje w Barcelonie może ugasić tylko Braun
1
@fart dodajesz zdjęcia, z reguły nagie. Ktoś żeby je zobaczyć, musi Cię subskrybować za co płaci jakieś tam pieniądze
1
Śmieszne jak internety szybko zapominają.
Niedawno Fagata ze skończona kariera bo wiedziała o pedofilskich zachowaniachh Stuu, dziś zakłada OF i pewnie niejeden stulejarz kupi. Gardzę nią i tymi co to kupią
1
W sumie dzięki Braunowi wszyscy wczoraj się dowiedzieli o żydowskich obrzędach w sejmie :D
1
Barcelona też się nie rusza, a już na pewno nie do przodu niestety
2
@NeroTFP1 dobra, nie doczytałem. Zwracam honory
1
@NeroTFP1 a osób z Lewicy, które robiły cyrk w sejmie drac jape I blokując Sejm gdzie jest?
5
@PabloVEB mimo, że nie cierpię PiSu za ich politykę, to obawiam się, że jak nam ekipa Tuska z Lewica porządza 4 lata, to rzady tych poprzednich okaża się tylko wstępem do rozpieprzania państwa
1
Niech mu wujek Lapcio zakaże wychodzić na konferencje. Jak drużyna ma mieć charakter z tak miękkim i nijakim trenerem?
10
Zadziwia mnie fakt braku konsekwencji u niektórych, którzy wczoraj w dyskusji debatowali jak można twierdzić, że Pan Donald jest pod niemieckimi wplywami. Nie widząc tego po tylu latach i chociażby ostatniej aferce, zanim nawet objął rząd XD
tymczasem ci sami ludzie, są dziś przekonani o przelewie do Brauna za zgaszenie żydowskiej świeczki XD
czynu jego nie pochwalam, ale tego braku logiki nie potrafię czasem zrozumieć
7
@AlphaNumeric to naprawdę z nim źle jak taki mecz postępem jest określany XD nie trafił nawet w światło bramki wszystkiego co powinien zamienić na gola dzisiaj
15
Co my tu gadamy o nerwowej końcówki, której w ogóle nie powinno być. Lewy MUSIAŁ ten mecz zakończyć w pierwszej połowie, w drugiej to samo
4
Już widzę, jak Lewy wepchnie coś na pustą i nagłowki artykułów, że nasz polski bohater uratował mecz
1
Chyba wszyscy poza Bayernem będą żałować na koniec jego kariery, że Lewy odszedł z niemiec