3

@kulek22 still przepaść między jego pobytem w Barcelonie a potem

14

Pewnie podobnie by było z Pedrim, gdyby trafił pod opiekę porządnego sztabu

0

@Azi tylko to nie jest żadne Napoli z zeszłego sezonu, tylko klub, który dwa dni temu zmienił trenera, jest na 9 miejscu w lidze i po prostu w tym sezonie jest tragiczny

0

@Hawajczyk i wydaje mi się, że jak lekko siedliśmy fizycznie to wypada jakies zmiany robić, a nie w 85 Romeu wrzucać

0

Wiadomo, Jamalek sobie odpocznie te 10 minut, od jurta zapierdalamy z powrotem. Reszta zmian wczesniej, wiadomo, po co?

4

Mocno się boje, że Yamalowi, podobnie jak Pedriemu, tyle meczy odbije się kontuzjami w przyszłości

3

Chyba tylko dla De Jonga te rozstanie mogłoby wyjść na dobre

0

Obawiam się, że Real odjechał nam na kilka dobrych, dobrych lat

1

Już jest tu taki jeden z Bayernu dla którego Hiszpania była atrakcyjnym kierunkiem. Dla żonki też

19

Ten pierwszy mnie rozwala XDD

0

Mógłby ten mecz z Napoli być za tydzien, bo tych kontuzji tyle się mnoży, że zaczynam się bać czy pełny skład będziemy w stanie wystawić

0

@Roobo tego niewiadomo, ale z obecnym składem jestem przekonany że wyciągnął by maksimum z tego co możliwe. Xavi w tym sezonie nawet minimum nie robi

8

Może i nie wygramy La Ligi, ale za to Ligi Mistrzów też nie

0

E tam, klubiki z Ligi Mistrzów zapłacą rachunek

0

Mam pytanie, próbował ktoś może oddawać telefon do operatora po dobrym roku? Mój telefon się tnie i grzeje, na tyle, że trudno z niego normalnie korzystać. Zastanawiam się jednak, czy po takim czasie ewentualną reklamacja ma sens i szansę powodzenia

1

@Bykunn dokładnie, to mam w pierwszej kolejności do kupienia, ale sentyment wygrał i postanowiłem kupić fife, czego już żałuje

2

Dostałem od mojej kobiety Nintendo na urodziny. Kupiłem sobie pare gierek, generalnie fajna zabawa.

Wystarczyło pare meczów w fife, a pad już omal nie wylądował na ścianie.

11

Mogliby chłopaki dziś odpuścić ten szaleńczy pressing, bo to grozi kontuzjami mięśniowymi, a przecież wynik bezpieczny

0

W kwestii Fair Play i mentalności już powoli do pajacówek realu się znizamy

1

Ja na waszym miejscu bym poczekał z tą sprzedażą Araujo. Jesli przyszedłby nowy, dobry trener jestem pewien, że gość z powrotem byłby crackiem

4

Chyba nigdy piłka nożna tak mnie nie zniechęcała jak w tym sezonie. Nie dość że sędziowie psują ten sport, władze organizacji zarządzających są skorumpowane, nie poprawiają wizerunku i atrakcyjnosci piłki nożnej. To jeszcze ulubiony klub jest zarządzany tragicznie, codziennie aferka, a na boisku jacyś amatorzy

0

Lewy zamiast być tym, który do tej piłki biegnie by główka uderzyć, jest tym który gdzieś z głębi pola próbuje wrzucić piłkę, nieźle

8

Xavi jako piłkarz sprawił, że uwielbiałem oglądać mecze Barcelony, Xavi jako trener sprawił, że są mi one coraz bardziej obojętne

23

Gundo, Frankie, Pedri - taka pomoc z innym trenerem mogłaby rozjeżdżać rywali w środku jak walec. No ale trenerem jest Xavi i to są cienie pilkarzy którymi byli. Zresztą jak każdy pod jego wodzą

0

@Criss18Barca ja np zmieniłem iPhone na S22 ultra i kurna, niczego tak nie żałuję. Można się spierać, Android czy IOS, ale te ścinanie, grzanie się telefonu sprawia, że ewentualne dodatkowe opcje w ogóle mnie nie cieszą. Bo czym, skoro odpalam dwie aplikacje i telefon wali?
Przy czym cena też była bardzo zbliżona do iPhone

1

@MesQueUnClub96 weź chłopie już sobie odpuść z tym kawałkiem drewna XD

7

Ci którzy są kibicami Barcy od wielu lat mają wiele powodów by jej kibicować. Ale dla osób, które dopiero co zaczynają się interesować piłką nie widzę żadnych, no może poza historia klubu lub mieszkaniem w Barcelonie. A tak, to co mogłoby nowego kibica zachęcić do Barcelony?
Gra fatalna, atmosfera jest jaka jest, codziennie jakaś afera, piłkarze zaliczają kolosalny zjazd, męczenie buły z zespołami z niższych lig, marketing to też jakaś kpina... Ciężkie czasy, dla nas kibiców Barcy, a co gorsze - perspektywy aby było lepiej, nie wyglądają zbyt optymistycznie

1

@Sulimo moja ulubiona seria, tak się w to wciągnąłem, że już wszystkie Hobbity i Władcy Pierścieni przeczytałem, a teraz zabieram się za Silmarillion
A film, to można ogladac 10 razy i nigdy się nie znudzi

6

Mnie już trochę zaczyna skręcać jak widzę filmiki Anki i Lewego


2

@Ojciec5tkidzieci o 101 rocznicę za dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?