Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to dzwoń na policję bo palenie na samym przystanku jest niedozwolone. Jak już masz takie problemy :)
0
Nie ma chyba takiego okresu w internetach zeby nie bylo kogos na topie do hejtowania badz glupich tekstów od tak- bez większego powodu. Teraz po prostu przyszla pora na braci :)
4
Dunkierka wyjatkowo nudny film, po zapowiedzi spodziewałem się mega klimatu wojennego, a wyszło niezłe gówno w ładnej oprawie wizualnej (kilka ładnych ujęć), reszta po prostu nudna. Dobrze, że niw poszedłem na to do kina.
20
Dodaj do tego brak Dembele i Umtitiego oraz Paulinho w składzie. Przed sezonem obstawiajac taki scenariusz chyba mozna by było zostac milionerem :)
3
Święta to nie tylko czas patrzony na przygotowanie jedzenia bądź spozycie tego- potem ludzie sie dziwia ze nie czuja klimatu :)
2
O, janusze wkraczają do akcji.
0
Troche to slabo świadczy o tej ich mamie :)
0
Jakby wcześniej tak nie udawal to moze by byla czerwona.
1
Ale tak udawać śmierc nie wypada.
0
Bo?
24
Sosnowiec? :)
4
Borek celebryta? Merytorycznie bije na głowę wszystkich komentatorów. Dykcja perfekcyjna i umiejętność stworzenia emocji. Ale no tak, celebryta bo pracuje w polsacie.
31
Słownik nie wstawia takich glupot tylko Ty wiec nie próbuj sie tlumaczyc.
1
Chora logika. No coz, zycze Ci straty kasy. Pewnie dużych sum nie obstawiasz, bo mama tyle nie da ale zawsze 5 zl mniej na chipsy. Nie powodzenia.
0
W ciemno? Nigdy, chyba, że miałoby to decydować o mistrzostwie. W każdym innym przypadku najważniejsze jest zwycięstwo, tym bardziej na Bernabeu.
0
Klopp sprowadzi was na ziemię po raz kolejny :)
6
Legenda mówi, że kiedyś ktoś przeprowadził znaczący transfer w styczniu :)
12
Ekstraklasa > La Liga
60
Nie ma to jak "świeży" śmieszny news z rana :)
0
Fakt, wyjątkowo mało wróżbitów coś przed meczem.
0
Ty za to grozny "el dominatore" :)))
0
Jak nie wiesz jak wlaczyc tv to robisz zdjęcie tv i od razu lecisz na La Ramble z pytaniem jak go wlaczyc? Najwidoczniej tak, skoro tak sie unosisz komentarzem, ktory nie jest do Ciebie skierowany. Coz, przynajmniej masz juz kolege jednego wiecej ;)
0
Nie wątpię, jednak wciąż odpowiedź pozostaje ta sama.
8
Ciezko zaprzeczyć.
6
Daj spokoj. Uwierz w prawdę, nie ma innej od tego, ze żadnego zamachu, wybuchu nie bylo. Wyprzedzajac Twoje pytania- nie, nie będę Ci tlumaczyl i udowadnial tego.
1
O kurde. Grubo. Koncze ten temat.
6
A Ty Macierewiczowi?
2
No tak, gdzie by była dzisiejsza piłka bez Twoich "pieniędzy" i Twojego "płacenia".
0
Nikogo nie zachęcisz, chyba ze jestes ładna dziewczyna :) wszystko zalezy od uprzejmości ludzi.
1
Tak a propo kurczakow.. To bardzo nietrafiony przykład, bo na wsiach tak sie robi albo do niedawna robilo i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :)