0

No to dzwoń na policję bo palenie na samym przystanku jest niedozwolone. Jak już masz takie problemy :)

0

Nie ma chyba takiego okresu w internetach zeby nie bylo kogos na topie do hejtowania badz glupich tekstów od tak- bez większego powodu. Teraz po prostu przyszla pora na braci :)

4

Dunkierka wyjatkowo nudny film, po zapowiedzi spodziewałem się mega klimatu wojennego, a wyszło niezłe gówno w ładnej oprawie wizualnej (kilka ładnych ujęć), reszta po prostu nudna. Dobrze, że niw poszedłem na to do kina.

20

Dodaj do tego brak Dembele i Umtitiego oraz Paulinho w składzie. Przed sezonem obstawiajac taki scenariusz chyba mozna by było zostac milionerem :)

3

Święta to nie tylko czas patrzony na przygotowanie jedzenia bądź spozycie tego- potem ludzie sie dziwia ze nie czuja klimatu :)

2

O, janusze wkraczają do akcji.

0

Troche to slabo świadczy o tej ich mamie :)

0

Jakby wcześniej tak nie udawal to moze by byla czerwona.

1

Ale tak udawać śmierc nie wypada.

0

Bo?

24

Sosnowiec? :)

4

Borek celebryta? Merytorycznie bije na głowę wszystkich komentatorów. Dykcja perfekcyjna i umiejętność stworzenia emocji. Ale no tak, celebryta bo pracuje w polsacie.

31

Słownik nie wstawia takich glupot tylko Ty wiec nie próbuj sie tlumaczyc.

1

Chora logika. No coz, zycze Ci straty kasy. Pewnie dużych sum nie obstawiasz, bo mama tyle nie da ale zawsze 5 zl mniej na chipsy. Nie powodzenia.

0

W ciemno? Nigdy, chyba, że miałoby to decydować o mistrzostwie. W każdym innym przypadku najważniejsze jest zwycięstwo, tym bardziej na Bernabeu.

0

Klopp sprowadzi was na ziemię po raz kolejny :)

6

Legenda mówi, że kiedyś ktoś przeprowadził znaczący transfer w styczniu :)

12

Ekstraklasa > La Liga

60

Nie ma to jak "świeży" śmieszny news z rana :)

0

Fakt, wyjątkowo mało wróżbitów coś przed meczem.

0

Ty za to grozny "el dominatore" :)))

0

Jak nie wiesz jak wlaczyc tv to robisz zdjęcie tv i od razu lecisz na La Ramble z pytaniem jak go wlaczyc? Najwidoczniej tak, skoro tak sie unosisz komentarzem, ktory nie jest do Ciebie skierowany. Coz, przynajmniej masz juz kolege jednego wiecej ;)

0

Nie wątpię, jednak wciąż odpowiedź pozostaje ta sama.

8

Ciezko zaprzeczyć.

6

Daj spokoj. Uwierz w prawdę, nie ma innej od tego, ze żadnego zamachu, wybuchu nie bylo. Wyprzedzajac Twoje pytania- nie, nie będę Ci tlumaczyl i udowadnial tego.

1

O kurde. Grubo. Koncze ten temat.

6

A Ty Macierewiczowi?

2

No tak, gdzie by była dzisiejsza piłka bez Twoich "pieniędzy" i Twojego "płacenia".

0

Nikogo nie zachęcisz, chyba ze jestes ładna dziewczyna :) wszystko zalezy od uprzejmości ludzi.

1

Tak a propo kurczakow.. To bardzo nietrafiony przykład, bo na wsiach tak sie robi albo do niedawna robilo i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?