Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czemu nie pasuje? Nic dziwnego, że ma problemy z ustawieniem się skoro tak mało gra. Nikt nie zna systemu gry z automatu, na to potrzebna wielu meczów zgrania.
0
Nie poplacz sie jeszcze jak bardzo Ci zle z tym.
0
Druga połowa pewnie odmieni losy tego meczu. Bramka z kontry, w sumie z przypadku po prostej stracie. I tak wydaje mi sie, ze bramka wisi w powietrzu :)
2
Przyznaje, ze Babiarz to ma jakas swoja miarke na skoczni :)
4
Następny co rzuca tekstem o Afryce. Pomagasz im jakos ze tak sie rzucasz?
3
Przeciez tu pelno jest krytyki wobec wszystkiego i wszystkich. Siedza przed kompem i wywyzszaja sie w internetach jacy to ludzie sa glupi, a oni najmadrzejsi i wszystko robią super bez popelniania bledow. Randomowe dzieciaki. Wspolczuje im i ich znajomym, gdy będą potrzebowac pomocy.
0
A to macie jakies wspólne cele, ktore Ty uznajesz? Znasz jego motywacje i cel? Splycasz wszystko w jednym zdaniu, jakbys byl najmadrzejszy.
1
Wstyd za taka część społeczeństwa.
15
W ten sposób straciliby dwie osoby. Tak chociaż jedna przezyje.
0
Masz prawo do srania na srodku swojego pokoju, a jednak tego nie robisz. Nie chodzi tu o samo posiada nie prawa do czegoś, tylko sposob w jaki sie to robi.
11
Ale po co w ten sposob odnosisz się do tragedii? Taki madry zawsze jestes? Odbierasz ludziom prawo do wspolczucia, bo na świecie dzieje sie innym krzywda? Chodzisz caly dzien z myslami o wszystkich tragediach? Wroc do swojego obstawiania meczow zamiast się w tak głupi sposob wypowiadac.
1
No, może jakas rakiete mogliby wyślac albo kapsule czasu. Takie nowoczesny czasy przecież to na pewno cos maja.
2
Polska mentalnosc, pierwsi do krzyczenia na rzeczy na ktore nie maja zadnego wplywu. Najlatwiej krytykowac bez przemyslenia pewnych rzeczy, uwazaja ze maja pelny obraz sytuacji i oczywiście oni zrobiliby to lepiej. Żenada jednym slowem. Najsmieszniej sie czyta jak ludzie narzekaja ile to majatku "stracili" na ta akcje z podatków :)
3
Jak bardzo mnie smiesza teksty ludzie nie majacych kompletnie pojęcia co sie dzieje, ktorzy pierwsze co krzyczą to ze z ICH pieniędzy to idzie. No kurrrr, wyzysk w państwie na kazdym kroku, to ludzie cicho siedza, jedna akcja ktora ma pomoc uratowac komua życie to zaczyna sie polskie cebulactwo "bo za nasze pieniadze", jakbu jeden z drugim mieli jakikolwiek wplyw na to. W takich momentach po prostu tylko sie wstydze za ludzi tego narodu :)
8
Nie umie wrócić z gór.. W ogole co za tekst. Typowe zasciankowe myslenie dzieciaka przed kompem.
Edit: wszystko jasne, masz 12 lat. Mama wie ze jeszcze nie spisz i siedzisz na kompie?
0
To chyba nie doczytałes do konca jego postu.
0
Co mam mem do tego, że gościu zle go zrozumial?
3
Czy Ty wiesz co to samoboj? :)
3
Jak widze takie "oskarzenia" i checi zglaszania do jakiejkolwiek smiesznej komisji od niczego to po prostu krew mnie zalewa. To jest tak niedorzeczne, zalosne i zalatuje hipokryzja ze nie sposób sie nie denerwowac.
3
Smiech z ludzi ogolnie. Jakby wszedl bez problemu to byliby dumni i pelni podziwu. Nie udało mu sie, potrzebuje pomocy to odzywa sie polska mentalnosc do moralizowania, krytykowania i oczywiście patrzenia przez swoj zasciankowy obraz zycia "po co sie tam pchal dziad jeden". Jeden z drugim pisza cos o swoich pasjach, które pewnie ograniczaja sie do śledzenia komputera, ale najlepiej oceniac zycia innych.
16
Kolejny internetowy ekspert od górskich wypraw.
6
Co za kre.. Ech szkoda slow.
4
Po prostu ich posty będą wyświetlane w pierwszej kolejności jak będą coś dodawać. Nie wiem o czym mieliby być informowani, ale nie ma czegoś takiego.
16
Hehe powiedz ze Ty snisz i romansujesz z Antonela to nie będzie jej juz do smiechu :)
0
Yyyyy, no nie. A co to takiego?
4
Co to za bełkot?
0
Nie zrozumiałeś przekazu :)
0
To jak ktos sie topi w morzu, basenie, jeziorze czy gdziekolwiek (umiejąc plywac) to tez mu powiesz, ze po co wchodzil do wody zamiast jesc obiad z rodzina? Po co ratownicy sa na strzezonych plazach i tez ryzyka swoje życie ratujac innych. Niech nikt nie wchodzi do wody! Po co strazacy. Nie tykac zapalek i świec! Glupota ludzkich umysłów ogarnęla la ramble :)
0
Miłość do pieniedzy ma wielka moc :)
0
Lewandowska kiedys tez piekna nie byla. Stawiam, ze i zona Kane'a przejdzie metamorfoze w krotkim czasie :)