14

Ogólnie panuje tutaj taka moda na pisanie o innych "kibice sukcesu" albo "podszywki" przy każdej możliwej okazji, szczególnie wtedy gdy ktoś napisze coś nieprzychylnego na temat drużyny.

0

W pewnym momencie może zabraknąć tego Twojego "nadal" i pierwszy będziesz płakał :)

1

Generalnie i tak większość się sprowadza do ratowania zespolu, wyniku, gry przez Messiego. Valverde po mocno udanym początku zaczyna popełniać błędy Enrique, czyli bardzo często beznadziejne decyzje co do składu, zmian.

13

Heehehehe o ja cir ale smiechy

2

Sony już dawno z telefonami zeszło na dalszy plan. Cena kompletnie nieadekwatna do jakości telefonui.

9

Ciężko coś wywnioskować skoro on głównie o kuponach pisze :)

3

Lepsze te w paincie :)

0

Taki "sport".

6

No to zatrudnij się jako redaktor, tłumacz i rób artykuły po nocach. Powodzenia. Po co? Właśnie po to.

4

Ja nie wiem skąd wam się to durne gadanie bierze "a na stronie realu już coś jest". Jak jest to sobie poczytajcie tam jeden z drugim i tyle w temacie, a nie jęczycie co chwilę.

1

Strasznie niekumaty gościu jesteś. Wczoraj ktoś pisał że wygral w tych reklamach 3 Samsungi to też nie ogarnales. Slabiutko.

0

Hehehe wg kogo? Producenta zapewne. A to ma tyle wspolnego z prawda ze wiesz :)

1

Jak masz domowa stacje paliw to spoko, w innym wypadku raczej słabo praktyczne do zwykłej jaxdy :)

1

Widocznie nie wyrazili zgody na publikację twarzy ich dziecka. Co innego w mediach, a co innego na prywatnych profilach.

0

Może wybaczymy :)

1

Bo tak jest i po co na sile przekonywac innych ze jest inaczej.

2

Rzeczywiście jest duża do "wiedzenia" zeby jasno określić ze ze sportem to nie ma nic wspólnego.

0

Można. Netflix to raczej głównie do seriali, filmy są stare generalnie.

3

Ciekawe jakie by były reakcje jakby PSG zdołało odrobić straty bez Neymara. Choć to mało możliwe, chciałbym to zobaczyć :)

0

Wszystko zależy od tego, jak kto żyje i wydaje pieniądze. Niejeden milioner zbankrutował przez własną głupotę co dla nas wydaje się pewnie absurdalne. Jak ktoś wybiera w taki sposób Chiny, to korzyści musi mieć naprawdę spore, nie tylko o kasę już nie musi się martwić.

0

No z tej strony, którą opisałeś. Lekkość i łatwośc w grze bardziej widoczna u Cotinho niż Dembele. Z tego powodu bardziej przypomina mi on Neymara.

2

Neymara bardziej przypomina Coutinho niż Dembele.

5

Niezłe wałki. Ładnie zawodnicu musieli dostać kasy pod stołem, skoro na to poszli.

0

Wydaje mi sie, ze te osoby które miały wykupione pakiety to nie mialy problemu z dostępem i ogladaniem.

0

W encyklopedii znajde informacje gdzie będą igrzyska nastepne? Daruj sobie te swoje wywody. Doczytalem do tego momentu i odpuszczam Twoj bełkot :)

1

Co za łeb. Przyznaję że to z wpływem na psychike rozbawilo mnie niezle. Oczywiście wstawka o niskiej inteligencji, która nijak ma się do tego co napisales i wywnioskowales musiała być. Typowa proba bycia glupio madrym w internetach. Szkoda czasu dalej na pisaniedo Ciebie. Chociaż to na pewno wplynie dobrze na Twoja psychike skoro Ci odpowiadam więc w sumie możesz mi podziekowac :)

6

Az taki nieporadny jestes życiowo zeby pytac o to? Wapolczuje.

0

Za krotko odpoczywales? :)

0

Żeby nie okazał się takim ekspertem jak Hajto w piłce :)

1

Chelsea to drużyna, która nigdy nie podchodzila Barcelonie. Wynik jest szczęśliwy, w lepszej pozycji będzie Barca na rewanż, który na Camp Nou powinien być nieco bardziej otwartym meczem. Do tego czasu liczę na powrot Dembele, który jakoś może ożywić i przyspieszyc te ataki bo w tym aspekcie jest po prostu tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?