0

Bayern jakoś nie wzbudza takiej sympatii jak The Reds :)

2

Pewnie sam wybudował i nie chciał się chwalić.

2

Wynajmować możesz jedynie tego screena. Zalosny jestes strasznie z tymi bajkami.

19

Nie znudzilo Ci sie jeszcze bajek opowiadac?

3

Jednak podworko europejskie znaczy wiecej niz liga, a zdobycie tego trofeum trzeci raz z rzedu brzmi lepiej niz wygrana w PK.

4

Co ty bierzesz.

2

Puyol, Xavi, Iniesta. Już tylko Messi pozostanie. Niezwykle boli, jak ten czas szybko przemija.

1

Jedna z najbardziej nieprzewidywalnych na pewno

0

Szkoda, że trafiło to (o ile tak się zakończy) w tym samym sezonie. Bo nawet liga bez porażki będzie odbijać się z pewnych stron pogardą za przegrany mecz z Romą. Rekord super, jednak wyjątkowo pozostanie niedosyt, bo mogłoby być całkiem inaczej.

3

Wystarczy, że kibicujemy Polsce więc te emocje też już znamy. Co do Barcelony to po prostu oczekiwania są o wiele większe niż w innych klubach- a już na pewno wygórowane są oczekiwania w stylu grania, zaangażowania, podejścia. To właśnie najbardziej boli, gdy piłkarze zawodzą w taki sposób jak wczoraj.

1

Tyle lat masz konto na tej stronie (ponad 1300 dni), a 8 komentarzy, które napisałeś (a łącznie masz ich 9) dotyczą tego meczu. Długo musiałeś czekać na wygodną dla Ciebie jako kibica Realu konfrontację. Smutne to trochę patrząc na Ciebie jak próbujesz się chełpić :)

5

Pacze i nie dowierzam...

2

Z tymi wynikami testów wydolnościowych to nieraz się śmiałem nieźle :)

0

Oł szit, aż muszę zobaczyć tą akcję.

0

Tak jest, pora dać się rozwinąć w końcu Gomesowi.

0

Ty prawilniaku.

10

Copa del Rey to max 0,5 pkt

4

Ja myślę, że mniejszość. 1/4 LM to zbyt mało jak na Barcelonę.

0

No a co miał zrobić z Coutinho w LM? Lepiej go na trybunach ustawić?

3

"Ile będziecie to jeszcze rozpamiętywać" - rzeczywiście, niecały dzień po meczu to przegięcie, tyle czasu minęło. Jak można w ogóle o tym gadać jeszcze.

0

Czekał co powie Messi pewnie :)

21

Przyznaję, że to pierwsze mnie rozbawiło :)

0

Komentarz usunięty

2

Ciekawe co te nieroby teraz zrobią z własnym życiem, jak już nie będą mogli naciągać dzieciaków na kasę.

0

Komentarz usunięty

8

Karma wróciła, szkoda, że akurat do nas :)

0

Nie uogólniaj w ten sposób, bo strasznie zakłamujesz rzeczywistość. Wpadka, której należało (a przede wszystkim można było) uniknąć. Cały sezon pochwał? Ta, głównie dla Messiego.

8

Mecz wcale nie był trudny, przewaga 3 bramek to niezwykły komfort.

1

Nie lubie takiego aroganckiego pitolenia, bo po co wyskakujesz teraz z Griezmannem? Kiedy mieli go kupić wg Ciebie? Czy może Ty bys wyłożył z wlasnej kieszeni 100 mln. Ochlon troche bo za duzo piszesz o swoich proroctwach.

2

Stało się to, na co niestety zanosilo sie od kilku miesiecy. Coraz gorsze decyzje Valverde i mamy tego skutek. Popelnil identyczne bledy jak Enrique, za które tego drugiego nie znosilem. Sezon moze i nie stracony bo liga praktycznie wygrana.. Chociaz po dzisiejszym rewanżu po raz kolejny zostalo udowodnione w pilce nożnej, że niemożliwe nie istnieje. Rzadko sie zdarza, ale jednak. PK nie licze, bo to zaden sukces.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?