1

"Powinniśmy" a "weźmiemy" to w przypadku transferów Barcelony bardzo odległe pojęcia.

0

To po co sprzedawałeś, skoro czekasz (tak rozumiem) na drugą część? Dziwne podejście.

4

Lepsze to niż posty gościa, co chciał, żeby zrzucić mu się na wycieczkę do Barcelony :)

0

Można śmiało z tego korzystać.

1

W internecie głupota jest po prostu dozwolona. Jeden z drugim nigdy by czegoś takiego na żywo nie powiedział drugiej osobie, natomiast w necie tak łatwo napisać coś, byle zaistnieć i zebrać parę lajków. Na to nie ma rady.

1

W jednym poście piszesz o sprzecznych informacjach, a w drugim już, że "pewniak". Rozdwojenie jaźni? :)

0

Czemu pecha? Swoje pożegnanie już miał, nawet sam w wywiadzie powiedział, że prezentem byla dla niego owacja na CN.

2

Skończyła się pewna era magicznej pomocy. Iniesta jako jeden z niewielu w historii z szacunkiem na każdym stadionie. Nie ma co sie wstydzić łez, to tylko pokazuje znaczenie i wartosc Amdresa jako zawodnika, czlowieka, pilkarza. Nikt go nie zastąpi, nawet bym tego nie chcial. Niech zostanie on jedynym w swoim rodzaju symbolem nie tylko Barcelony, ale i calej pilki noznej :)

7

Sezon bez porażki mega fajna sprawa. Szkoda, ze takie mecze- nietypowe trafiaja sie w kluczowych momentach sezonu. Porażka z Roma i teraz tak wysoka (w sensie straceniu ilosci bramek) jakos dziwnie zamazuja osiągniecia w tym sezonie.

0

Jego charakter na boisku to tragedia.

0

Stawiam ze skończy się na 15 mln

13

Jeżeli powinniśmy się obawiać porażki grając z Levante bez Messiego tzn ze ta drużyna jest mało warta :)

1

Sławcio Pawcio.. O fak jak slodko. Powazny Z Ciebie klient widzę.

3

Zawsze mnie zastanawia, czemu nie potrafią już nakręcić filmów w takim stylu jak Killer, Chłopaki nie płaczą :)

0

Polska przyszłość normalnie.

1

Żadnych dram nie ma bo Barca nikogo nie sprzedaje za wielką kasę (przypadek Neymara nie był zwykłym transferem) więc nie ma takiego problemu :)

2

Gdzie Ty widzisz obrażanie kogoś?

20

Kurła, na stronie sklepu mięsnego.

1

No pewnie, bo Polska to najważniejszy i najpotężniejszy kraj w Europie którego boją się na konkursie Eurowizji więc wolą ich wydymać, żeby się nie zakwalifikowali :)

5

Kiedyś jeszcze można było się oburzac na wydawanie takich kwot na zawodnikow, obecnie to juz ma coraz mniejsze znaczenie. Chca i maja to niech wydaja, a dla nas liczy sie tylko efekt :)

3

W obecnych czasach i ogolnej manipulacji malo wierze w "glosowanie widzow" :)

7

Ale wygra piosenka/piosenkarz najbardziej politycznie poprawna

3

Widocznie on jest mądrzejszy i woli odejść w chwale na własnych warunkach, niż spędzać większość sezonu na ławce.

6

I Valverde ma odpowiedz dlaczego Dembele powinien grac wcześniej. Moze w koncu zmadrzeje.

0

Przecie to niewypal i na wypożyczenie go.

0

Przeciez granie na Leo to taktyka od kilku lat. Wszystko zalezy od tego czy on jest akurat w dobrej dyspozycji :)

0

Jakaś taka dziwna moda jest na zjadanie samogłosek. Nie wiem czemu ma to służyć, idiotyczne skracanie słów- nic poza tym.

0

Z czego piszesz? :)

2

Z takim budżetem to szału nie kupisz.

13

"A co to za drużyna co śledziem je..ie tak.." ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?