Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Powinniśmy" a "weźmiemy" to w przypadku transferów Barcelony bardzo odległe pojęcia.
0
To po co sprzedawałeś, skoro czekasz (tak rozumiem) na drugą część? Dziwne podejście.
4
Lepsze to niż posty gościa, co chciał, żeby zrzucić mu się na wycieczkę do Barcelony :)
0
Można śmiało z tego korzystać.
1
W internecie głupota jest po prostu dozwolona. Jeden z drugim nigdy by czegoś takiego na żywo nie powiedział drugiej osobie, natomiast w necie tak łatwo napisać coś, byle zaistnieć i zebrać parę lajków. Na to nie ma rady.
1
W jednym poście piszesz o sprzecznych informacjach, a w drugim już, że "pewniak". Rozdwojenie jaźni? :)
0
Czemu pecha? Swoje pożegnanie już miał, nawet sam w wywiadzie powiedział, że prezentem byla dla niego owacja na CN.
2
Skończyła się pewna era magicznej pomocy. Iniesta jako jeden z niewielu w historii z szacunkiem na każdym stadionie. Nie ma co sie wstydzić łez, to tylko pokazuje znaczenie i wartosc Amdresa jako zawodnika, czlowieka, pilkarza. Nikt go nie zastąpi, nawet bym tego nie chcial. Niech zostanie on jedynym w swoim rodzaju symbolem nie tylko Barcelony, ale i calej pilki noznej :)
7
Sezon bez porażki mega fajna sprawa. Szkoda, ze takie mecze- nietypowe trafiaja sie w kluczowych momentach sezonu. Porażka z Roma i teraz tak wysoka (w sensie straceniu ilosci bramek) jakos dziwnie zamazuja osiągniecia w tym sezonie.
0
Jego charakter na boisku to tragedia.
0
Stawiam ze skończy się na 15 mln
13
Jeżeli powinniśmy się obawiać porażki grając z Levante bez Messiego tzn ze ta drużyna jest mało warta :)
1
Sławcio Pawcio.. O fak jak slodko. Powazny Z Ciebie klient widzę.
3
Zawsze mnie zastanawia, czemu nie potrafią już nakręcić filmów w takim stylu jak Killer, Chłopaki nie płaczą :)
0
Polska przyszłość normalnie.
1
Żadnych dram nie ma bo Barca nikogo nie sprzedaje za wielką kasę (przypadek Neymara nie był zwykłym transferem) więc nie ma takiego problemu :)
2
Gdzie Ty widzisz obrażanie kogoś?
20
Kurła, na stronie sklepu mięsnego.
1
No pewnie, bo Polska to najważniejszy i najpotężniejszy kraj w Europie którego boją się na konkursie Eurowizji więc wolą ich wydymać, żeby się nie zakwalifikowali :)
5
Kiedyś jeszcze można było się oburzac na wydawanie takich kwot na zawodnikow, obecnie to juz ma coraz mniejsze znaczenie. Chca i maja to niech wydaja, a dla nas liczy sie tylko efekt :)
3
W obecnych czasach i ogolnej manipulacji malo wierze w "glosowanie widzow" :)
7
Ale wygra piosenka/piosenkarz najbardziej politycznie poprawna
3
Widocznie on jest mądrzejszy i woli odejść w chwale na własnych warunkach, niż spędzać większość sezonu na ławce.
6
I Valverde ma odpowiedz dlaczego Dembele powinien grac wcześniej. Moze w koncu zmadrzeje.
0
Przecie to niewypal i na wypożyczenie go.
0
Przeciez granie na Leo to taktyka od kilku lat. Wszystko zalezy od tego czy on jest akurat w dobrej dyspozycji :)
0
Jakaś taka dziwna moda jest na zjadanie samogłosek. Nie wiem czemu ma to służyć, idiotyczne skracanie słów- nic poza tym.
0
Z czego piszesz? :)
2
Z takim budżetem to szału nie kupisz.
13
"A co to za drużyna co śledziem je..ie tak.." ? :)