Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ilu hetero a ilu homo? :=
13
A Ty z choinki się urwałeś? Nie wiesz jakie Maradona miał problemy z alkoholem i narkotykami? I pewnie mamy wierzyć, że przestął?
1
Co Ty opowiadasz za głupoty. Na mundialu zawsze pataja z reguły niskie wyniki, ale mecze sa wyrownane i często zaskakujące. Nie brakuje też pogromow, walki i ambicji, ladnych bramek i kombinacji. Póki co, poziom jest mega fajny do oglądania.
0
Problem w tym, że w większości jego wypowiedzi nie ma nic kontrowersyjnego- to są po prostu debilizmy. Nie spotkałem się jeszcze z pozytywną opinią na jego temat (to co mówi podczas wywiadów).
1
Już nie pamiętam kiedy Tomaszewski powiedział coś mądrego.
0
No- reprezentacja Polski a Barcelona Pepa to przecież synonimy.
2
Dla mnie faworytami do kibicowania są Chorwaci :)
1
Lewandowski powinien rozpoczynać pressing i grę w obronie? CO ja czytam w ogóle? Za Szczęsnego też miał się rzucać?
1
Z Japonia tez plecy. Oni walcza o awans, wygrali z Kolumbia, z Senegalem byli lepsi. Polska żadnego argumentu nie ma.
0
Od razu bym do buka szedl stawiac wyniki.
0
Widać jak ta atmosfera wpłynęła na dobrą grę wszystkich.
0
Też mi sie go źle słucha.
2
Polacy przestraszeni możliwościa rozgrywania pilki :) Slabo sie ich oglada. Póki co chaos, brak podan, duzo strat.
0
Takie cudowanie nigdy się nie sprawdza. Wolę wygraną Senegalu i konieczna wygrana Polaków dziś. Wtedy wszystko będzie zależne od meczu Polski, nie od innych.
3
Nie od dzis wiadomo, ze Szwedki to chyba najladniejszd blondynki sa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
Jak to mawial Krzysztof Kolumb-nie łykaj wszystkiego co mówią w internetach.
3
Chodzi o odbiornik raczej.
4
"Uwielbiam" takie podejście.
1
No fajna historyjka, smieszna i w ogóle taka z fantazja. Podziwiam za pomysł.
16
Za każdym razem to kombinowanie. Trzeba wygrać i tyle- bez tego można zapomnieć o awansie.
0
Zmiennik dla Lewego? W Polsce? Dobry żarcik :)
3
Kownacki potrafi zrobić jakąkolwiek różnicę. Bardzo chciałem, żeby zagrał wczoraj- trochę za późno go wpuścił. Mam nadzieję, że z Kolumbią zagra cały mecz.
2
No wszystko pięknie ładnie- tylko wystawienie takiego składu było wręcz oczywiste na długo przed meczem. Wszyscy byli tego świadomi, sytuacji w klubach, kontuzji, a i tak na ten skład chyba trzeba było przystać- po prostu spróbować czy wyjdzie, bo przed mundialem wyglądało to ok. W tym momencie już widać, że po prostu potrzebne są zmiany i to nie jedna, czy dwie. Pytanie na ile odważny jest Nawałka, żeby to zrobić.
1
Ciężko wierzyć, że z Kolumbią zagrają nagle na tyle dobrze, żeby wygrać. Wydaje mi się też, że Nawałka nie zaryzykuje (o ile tak to można nazwać patrząc na wczorajszy mecz) i skład będzie praktycznie taki sam- ewentualnie jakaś jedna zmiana w stosunku do meczu z Senegalem.
Już za 4 lata... :)
6
Leczy depresje po prostu.. Biedak.
0
Nie no pewnie, chwalmy druzyne, bo jest za co. Krychowiak bohater, Milik as i cała reszta. Na pewno będzie dobrze w kolejnych meczach, które TRZEBA wygrac, w koncu tyle mamy plusow po tym spotkaniu..
0
Dopóki dla Polaków trwa mundial to tak, pompowanie wszędzie gdzie się da :)
0
W dniu dzisiejszym odbędzie się dzisiaj to na co wszyscy czekaliśmy aż do dzisiaj.
0
O ile dobrze pamiętam, to kolejny mecz z Hiszpanami też był ładnie wydrukowany więc nie był to przypadek. W sumie sam z chęcią bym to obejrzał ponownie.