Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przed takimi wakacjami to musiała się zgodzić :)
1
No i w jaki sposób ten ktoś ma do nich dostęp niby? Bo widzę ze tu powoli się tworza obrońcy tego zrodla i dla nich staje sie wyrocznia jakas.
1
A o co chodzi z tym całym INP bo ciągle ta nazwa się pojawia, a właściwie nie wiem co to oznacza, ze takie pewne źródło?
1
Banki mają swoje dziwaczne systemy udzielania kredytu więc z tym nigdy nie wiadomo, czy uda się coś wziąć na raty.
0
Ledwo dało się zauważyć, że grali (grali to też zbyt dużo powiedziane).
3
Teraz panuje dziwna moda na bycie dziwacznym i ludzie na to przystaja.
19
Real to nie Barcelona jeżeli chodzi o zdolność do robienia transferów.
4
To już subiektywna ocena, tym bardziej jak połowy z nich się nie widziało na żywo.
0
Mowa o głównym poście.
0
Pewnie miała to być proba ironii.
0
No widzisz a Ty kopiujesz dalej.
1
Najlepsze sa takie "pewne przeczucia" :)
1
Wolałbym Belgię, bo jakoś ich bardziej darzę sympatią, jednak jakbym miał stawiać to na Francję.
2
No, dwa mecze, w ogóle kim on jest i co on potrafi..
0
Na czarno zapewne.
11
Daj nr do niej, z chęcią ją pocieszę.
1
Czy to się kiedyś skończy.. ?
0
Już widzę te "porozumienia". Jeszcze Bartomeu dopłaci im za Paulinho, byle jego interesy się zgadzały.
2
Kompromitacja zarządu w tym momencie osiągnęła maksimum.
0
A na Polsacie nacpana Chylinska.. :)
0
Hahaha no przyznam, że czegoś takiego to się nie spodziewałem. Niezły kolejny przekręt. Szkoda już, nerwów, bo to i tak nic nie da.
9
Skąd Ty wziąłes takie bzdury?
0
Tja, dziecinne tłumaczenia.
9
Ta, bo to w jakikolwiek sposób wpłynie na gre w Barcelonie. Uwielbiam takie myslenie i argumenty :)
5
Kac po 2 perlach? Nieźle.
2
Ale głupoty piszesz.
3
Coraz glupsze te wyscigi w poprawnej wymowie nazwisk. Ciekawe czy Anglicy tez maja rozkminy jak wymawiac poprawnie "Błaszczykowski" :)
0
Ledwo uszedl z życiem.
4
Takiej symulki to by się nawet Neymar nie powstydzil :)
8
No tak, Suarez pierwszy oczywiście- hipokryta :)