0

Nie ma co usprawiedliwiać ewidentnego sędziowania na korzyść Koreańczyków tym, że Włosi mieli okazje.

1

Brak słów. Jak tacy ludzie mogą być brani innych jako jakis wzór, przyklad czy po prostu jako nauczyciele zycia. Widzac taka perfidna mordę tego ksiedza, mimo ze jestem wierzacy, po prostu nie mam ochoty chodzić do kosciola i sluchac ich obludnego gadania.

1

Ja mysle, ze w danym meczu chodzi o to, zeby jedna drużyna strzeliła wiecej bramek od drugiej! :)

15

Ze przypadkiem strzelil brame?

1

Dodaj jeszcze Ronaldo i Messiego skoro juz tak odleciales.

5

Nawet karny z VARem nie jest oczywisty. Takiej sytuacji chyba nie da sie jasno ocenić. Dla mnie np bez karnego.

3

Chyba ze miałby slaby dzien i chodzil po boisku bezproduktywnie zaliczając same straty. Po co to pisanie co on by zrobil :)

1

To juz nikt nie moze go krytykowac? Skoncz sie gosciu próbować wywyzszac i pouczac każdego, bo to az śmieszne. Wielki obronca pokory.

1

Jakby popatrzeć obiektywnie, to Ronaldo naprawdę robi taką różnice jak chyba nikt inny. Potrafi z niczego zmienić bieg meczu.

0

Po prostu caly czas pokazuje swoje umiejętności, ale niektorzy sa chyha zbyt zaslepieni i jedynie co potrafia wydukac z siebie to "yy ale kontuzje yyy" :)

12

Dziwię się ludziom, którzy mają wątpliwości co do Thiago.

1

Zdecydowanie. Poziomem bije wiekszosc na glowe.

0

No no, ok.

0

To nie rozumiesz pilki noznej w takim razie.

0

Brak slow na opisanie tej zalosnej proby zartu.

0

Wez dzieciaku skoncz sie osmieszac.

15

Po kilkaset tysięcy? To zes odlecial niezle :)

1

Ciekawe kiedy zaproszą do studia najlepszego i najmadrzejszego eksperta w historii- legenda, a jakze- Jan Tomaszewski :)

0

Ta zmiana śmieszy najbardziej :)

2

Coraz lepsze te "życiowe porównania" :)

1

Z wielkiej chmury- bez deszczu. Transfer dogadany od roku, skończyło się na niczym. Griezmann się zabawił, dostał to czego chciał i Barcelona w czarnym tyłku jak zawsze. W tym okienku raczej obędzie się bez spektakularnych transferów. Artury, De Jongi- kolejne eksperymenty w stylu Miny, Gomesów- wiemy jak to się wszystko kończyło do tej pory. Nie ma jakości- tekst o darmowym transferze Thiago wczoraj mnie tak rozbawił, że postanowiłem po prostu nie przejmować się tym, co ci ludzie w zarządzie tworzą. Nie potrafią negocjować na żadnej płaszczyźnie z zawodnikami.

0

Nieszczęśliwe dzieciństwo? :)

0

No to odszedł.

1

A tyle jadu co się tu wylało od wczoraj to masakra, ludzie powoli tracą dystans do wszystkiego. On się bawi, robi show, a ludzie go porównują do Neymara, oczerniają i nawet już go nie chcą w klubie za brak profesjonalizmu.
Sam jestem ciekaw efektu końcowego, ale trzeba przyznać, że Griezmann robi w to mega "ciekawy" i oryginalny sposób.

0

Niesamowite.. Griezmann, Pique- nieważne kto, ale jest show, media piszą, tv puszcza filmiki.. a ludzie i tak swoje :)

15

Problem jest w ludziach, którzy niezwykle się nad tym spinają jakby to miało jakieś znaczenie :) To się Griezmann bawi.

1

Trzecia decyzja- Hierro trenerem na MUNDIAL to też zła decyzja, co prawda konsekwencja poprzednich, ale kolorowej przyszłości Hiszpanom na mundialu nie wróżę.

0

No co Ty, ale jak będzie darmowy transfer to ewentualnie go rozważą- mają łeb do interesów.

9

Ojej, jak żyć teraz, co?

4

No i czarny kuń, Polska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?